KPZtka pro ženskou duši i mysl

K(rabička) P(oslední) Z(áchrany) přímo z Andělské sféry

Navštěvují tě často myšlenky :

 • strachu,
 • že nejsi dost hezká,
 • že nejsi dost dobrá,
 • plné pocitu osamnění,
 • plné kritiky k sobě samé?

V některých životních cyklech se sejdou jako na potvoru všechny naráz, a to pak je docela silné kafe. Sama jsem se tak mnoho let cítila. Jak na houpačce. Už jsem si MYSLELA, ŽE TO MÁM, a najednou drc.

Zase ty známé pocity, které bolí, a zase ta úzkost, strach a nejistota. Neláska k sobě se mi zrcadlila ve všem, co jsem dělala. Připadala jsem se ošklivá, sama a zaplavoval mě strach. TYHLE POCITY UŽ JSOU PRYČ. Vystřídalo je vědomí, které mě dělá radostnou a vyrovnanou. Spokojenou na duši i v mysli.

I ty se můžeš cítit krásně, milovaně a v bezpěčí!

Připravila jsem pro tebe 3 nahrávky, protože mým přáním je, aby PO ZEMI CHODILY ŠŤASTNÉ A RADOSTNÉ ŽENY.

Požádala jsem anděly, aby skrze mě promluvily k tvým ouším, a tudy zamířily přímo do duše.

NADIKTOVALY MI TO, CO TI DENNĚ ŠEPTAJÍ DO OUŠKA,
ALE TY JE NESLYŠÍŠ.

Propůjčila jsem jim svůj hlas a předávám ti jejich vzkaz.

Která žena nepotřebuje slyšet, že je nádherná, v bezpečí a navíc taková, jaká je, že je to v pořádku. Vím, že skoro každá. Kdykoliv ucítíš, že KPZtku potřebuješ otevřít a vyslechnout si andělské poselství, tak to následuj. I kdybys NAHRÁVKU měla mít zapnutou celý den. Bude na tebe působit podprahově a hladit místa, která jsou bolavá, a ztrácíš jimi svou energii.

OTVÍREJ JI TAK ČASTO, JAK JEN BUDEŠ CÍTIT.

 NAHRÁVKY, které v KPZtce najdeš

  JSI V BEZPEČÍ

NÁDHERNÁ

SROVNÁVÁNÍ

Dary, které v KPZtce najdeš

Zasloužíš si být šťastná a radostná ve svém prožívání. Důvěřovat v sebe a své schopnosti. Vědět, že jsi milovaná a na správném místě, ve správný čas.

 • RADOST
  Ve chvíli, kdy odplují mraky z tvé mysli, a rozsvítí se slunce, pookřeješ a v každodennosti prožiješ více radosti a vděčnosti.
 • LÁSKA
  Navštíví tvé srdce nejen k bytostem, které jsou součástí života, ale především k sobě. Něžnější, láskyplnější a ženštější se budeš cítit ve svém těle, duši a mysli.
 • JEDINEČNOST
  Objevíš vědomí vlastní hodnoty, které ti pomůže vystoupit z pocitu, že nejsi dost dobrá.
 • SÍLA
  Celou tvou bytostí začne prostupovat síla. Vnitřní síla, která se začne projevovat v každodennosti a v tvém BYTÍ.
 • LÉČENÍ
  Slova, která se tě budou dotýkat, mají léčivou moc. Tvá duše se bude tetelit blahem.
 • NEJSI V TOM SAMA
  Pocítíš větší spojení s andělskou říší a ukotví se v tobě vědomí, že nikdy nejsi sama. Vždy jsi pod ochranou.
 • PPROGRAMY
  Nahrávky pomáhají citlivě přepsat tvůj program, který tvá duše nese, a tím ho uzdravovat.

O KPZtce říkají....

Kpztka předčila mé očekávání. První nahrávka je bezvadná, milá a říkala jsem si fajn, ráda si ji zase pustím. A pak jsem si pustila tu druhou - "nádherná", která mne tedy zasáhla velmi silným způsobem, byť jsem byla přesvědčena, že už mám zpracovaných mnoho traumat, ale někdy si myslíme a skutečnost je jiná. Ta nahrávka je prostě úžasná. Když jsem se vyplakala, rozdýchala a bylo mi fajn, pustila jsem si tu třetí, o které jsem byla podle názvu přesvědčena, že se mě netýká, ale poslechnu si ji. No a to byla trefa do černého a ten nejhlubší zásah k mé duši.Takže srdečně děkuji, máš krásný hlas a já zažila moment, kdy ke mě opravdu mluví anděl. Tvé nahrávky doporučuji všem ženám, které se učí mít se rády anebo svou lásku k sobě chtějí prohloubit.

Kamila

Evi, nahrávky mě překvapily. Je to nádherné, velmi dojemné, krásné, pravdivé, je to esence bytí. Hojivé pohlazení, posilující, podporující. Má to velikou sílu a doporučila bych to každé ženě k poslechu.

Markéta Nemetona Vlčkováwww.nemetona-posvatny-haj.com

Evičko, Tvůj nádherný hlas a ta krásná slova, která hladí moji dušičku, povzbuzují, dodávají sílu a odvahu, je to opravdu slast pro mé uši, a budu si Tě pouštět hodně často, když mi bude zrovna "ouvej", je to krása!! Jsi prostě úžasná a jsem moc ráda, že Tě mám ve své "blízkosti" díky. Kpztku bych doporučila každé ženě, která často propadá do nelásky k sobě.

Eva LeničkováProdavačka, nyní pečuje o své blízké

Evi, krásné. Brečela jsem, u nádherné nejvíce - to jsem potřebovala slyšet. Tvůj hlas má úplně takovou čarovnou moc a tohle očarování doporučuji každé ženě, kterou KPZtka přitáhla.

Martina Doubková Jógínka,martinadoubkova.cz

Nevím jak začít, mnohokrát děkuji za krásné čtyři minuty strávené s vaší nahrávkou. Předčilo to mé očekávání. Krásná. Když to člověk slyší, zamyslí se sám nad sebou, a posune ho to dál. Já to tak cítím. Musím se přiznat, i slza mi ukápla. Opravdu grandiózní. Ženám, které o KPZtce uvažují ji ze srdce doporučuji.

Jana

KPZtka - tvoje krabička poslední záchrany

Jsem krabička poslední záchrany. UKRÝVÁM V SOBĚ 3 MP3 NAHRÁVKY, které ti budou hladit duši a zacelovat rány, které vznikly v průběhu života.

JEDNA NAHRÁVKA MÁ CCA 4 MINUTY.

V celé své kráse jsem 15 minutová.

♥ Počítej se mnou ♥

Den má 24 hodin a ten má 1440 minut a za tu dobu si můžeš pustit jednu nahrávku 360 x.

Poslouchat mě můžeš RÁNO, aby se ti krásně vstávalo. VEČER, abys šla s úsměvem na tváři spát. Pustit sinahrávky můžeš kdykoliv si to jen budeš přát. Věnuj jim pozornost a užívej je v RELAXACI a při odpočinku. Nech je promlouvat k sobě i během každodenních činností, stačí je mít puštěné na hranici slyšitelnosti. Léčivé budou vždy, když se dotknou tvých uší a tudy vklouznou do DUŠE.

Eva mě zabalila do balíčku, protože ví, že všechny tři jsou potřebné a vhodné pro různé životní období. Berličky, které ti pomůžou jít rovně a neklopýtat, NEŽ JE BUDEŠ MOCI ODLOŽIT. A kdyby přeci jen bylo zase někdy období, kdy ti bude ouvej, pak KPZtku (MĚ) jen otevřeš  a pustíš si přesně tu nahrávku, kterou budeš potřebovat.

EVA, SI MĚ CENÍ NA 287,-

Zjistíte-li, že KPZtka pro Vás není to pravé anebo vás ničím neobohatila, mám pro vás řešení. Nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do sedmi dnů od zakoupení KPZtky a já vám bez dotazů pošlu peníze ZPĚT.

Eva PitnerováAutorka KPZtky