Můj příběh

Jsem VĚDMA, která předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši.

Intuice, citlivost, vize a silná empatie ke mně neodmyslitelně patří.

Moje jméno je Eva Pitnerová a 16. července oslavím svém 34. narozeniny. Přestože jsem srdcem i jihočeška, žiji už od roku 2014 v Prostějově.

Byl mi dán dar vidění a slova, který se neustále rozvíjí a roste. Ve svém životě se nechávám vést svou intuicí a empatií, kterým důvěřuji. Intuice díky tomu sílí a roste. Předávám poselství skrze Tarotové karty, vize a komunikaci se světelnými bytostmi.

Prý jsem žena s velkým Ž.

Díky silné empatii se umím na klientky naladit (vcítit se do nich) a přesně vycítit oblasti jejich života, které potřebují uzdravit. Nahlížím do nejtemnějších zákoutí jejich duší a vynáším na světlo témata a programy, které mé klientky brzdí v jejich životě. Mnozí o mně říkají, že mám silnou ženskou energii. Jsem vášnivá  temperamentní žena, plná pocitů a emocí. 

Následuji svůj vnitřní hlas a jednám v souladu s ním.

Intuice mě provází každým dnem a je i nedílnou součástí mojí profese. Bez ní bych nemohla dělat to, co dělám, a žít, jak žiji. Žiji život, který si vědomě tvořím. Kdybych neposlouchala svou intuici, ani jedno z dětí, které mám, by nežilo a neměla bych po boku muže, který je šťastný se mnou a já s ním.

Měla jsem své období temna, díky kterému jsem dnes taková, jaká jsem.

Nedůvěřovala jsem své intuici a naopak jsem se neustále někde ubezpečovala a radila. Nebyla jsem si jistá sama sebou. Moje sebevědomí neexistovalo, tak jako neexistovala ani má sebehodnota. Strach, nejistota a nedůvěra dusily moji duši. Byla jsem velmi manipulovatelná a záleželo mi na tom, aby mě lidé měli rádi. Byla jsem pro to schopná udělat cokoliv. Už od dětství byl můj život plný bolesti a nelásky. Násilí a agrese, ať už fyzická nebo duševní, mě provázely skrze dětství. Více o mém životním příběhu si můžete přečíst zde>> 

Cesta sebepoznáním poléčila mou duši.

Během deseti let jsem prošla mnoho sebepoznávacích technik, jako jsou kineziologie, regresní terapie, EFT, systemické a rodinné konstelace, Cestu od Brandon Bays atd. Díky těmto terapiím jsem se proměnila a našla k sobě láskyplný vztah,  porozuměla různým životním souvislostem a událostem nejen ve svém životě. Moje cesta sebeobjevování a léčení duše však ještě nekončí.

 Svou intuici jsem se naučila následovat postupně.

Díky tomu co jsem prožila, jsem se vydala na cestu sebepoznání a začaly se probouzet i mé duchovní schopnosti. Měla jsem je už odmalička, ale bála jsem se jich. Viděla jsem duše zemřelých a uměla jsem číst z ruky a očí. Od 14 let jsem se začala zajímat o numerologii, astrologii, četla knihy o psychologii, zdraví, chiromantii a začala jsem si uvědomovat, že jsem jiná, a že mám nějaké dary z této oblasti. Nic mi nebylo cizí, všechno jako bych už znala. Když jsem otevřela nějakou knihu a začetla se do ní, měla jsem intenzivní pocit, že to, co v ní je napsané, znám a jen si obnovuji znalosti. Tenkrát jsem tomu nerozuměla, až později jsem pochopila, že tomu, co dnes dělám, se věnuji už mnoho životů / inkarnací. 

Intuice je pramen vyvěrající z duše.

Všichni máme intuici, vnitřní hlas, který nás vede, a každý z nás je schopen ji probudit. Souběžně s tím, jak jsem důvěřovala své intuici, jsem začala důvěřovat i sama sobě. V určitý moment mi došlo, že moje cesta k sebelásce vedla skrze důvěru v moji intuici. Nejprve to byl pramínek a nyní je má intuice silná jako Niagara. Největší zlom nastal v roce 2012, kdy můj život dostal úplně jiný směr. Najednou se v něm začaly dít zázraky a můj dar vidět sílil a byl mnohem intenzivnější. Cítím, že tím nejzásadnějším okamžikem bylo spojení se s Božstvím.

Vždy jsem věřila v Božství (Otce Boha a Matku Bohyni).

To spojení se odehrálo zcela nečekaně. Tedy alespoň pro mě. Zuřila, křičela a vyčítala jsem mu (Božství) snad úplně všechno, co se v mém životě odehrálo. Byla jsem zoufalá. Vypustila jsem snad všechny své emoce, tedy alespoň ty, které ve mně byly nahromaděny. Pláčem, vztekem, křikem. Cítila jsem bezmoc, která mě doslova položila na zem.

A najednou tam byl absolutní klid.

Klid, který se ve mně rozprostřel, jsem do té doby nikdy nezažila. Ležela jsem bez hnutí a pozorovala jsem samu sebe. Své pocity a myšlenky. NIC. Poprvé v životě jsem zažila nic smíchané s vnitřním klidem a zároveň jasným nasměrováním.

Vykládám karty od roku 2005 a vždy jsem byla velmi intuitivní a uměla se spojit s obrazy, které jsem viděla, ale od téhle doby nejen že mám intuici jako "Niagaru", ale začala jsem vidět, slyšet a cítit bytosti světla, které skrze mě nyní promlouvají nejen během osobních setkání, nebo výkladech po telefonu, ale i také na seminářích.

Obrázkohraní - esence obrázků napsaná do slov

V roce 2015 jsem začala vytvářet obrázkohraní.

Každý obrázek na světě v sobě ukrývá vzkaz, já v nich díky svému daru umím číst a předávat vzkazy a poselství dál. Obrázkohraní tvořím svým čtenářkám pro radost.

 Jedno takové Obrázkohraní, tedy vlastně tři, jsem vytvořila i v mém eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara. Ukazuji v něm ženám, proč je důležité své intuici důvěřovat a také jaké proměny je díky tomu čekají. Napsala jsem také eBook o Tarotových kartách, ve kterém vás seznamuji s jednotlivými kartami a s tím, jak s nimi pracovat. A v dalším eBooku ukazuji ženám, jak si ze strachu udělat kamaráda, který jim pomůže odejít z nevyhovujících vztahů nebo situací.

Intuice mě naučila mnoho věcí a jedna z nich je, že život je dar.

Život jsme si svobodně zvolili nebo jsme sem prostě museli, a já bych neměnila ani jednu prožitou chvíli. Přestože se mi sem asi do života moc nechtělo, neboť jsem to neměla jednoduché, jsem nesmírně vděčná, že jsem tu možnost dostala.

Děkuji za život a za možnost ho tvořit.


Připravila jsem pro vás....