Chceš prožít zbytek adventní doby vědomě a zamilovat si Vánoční čas? 

Chceš, dopřát svému vnitřnímu dítěti péči, aby se cítilo milované? 

Zapomeň na Covid 19, na všechna omezení a pojď si s námi užít

adventní čas!

... milovnice Vánoc a pomocnice v Ježíškově dílně ...

Možnost koupit si náš adventní kalendář vyprší za

Začneš s námi procházet adventním kalendářem o pár dní později, než jsme ho odstartovaly, ale to vůbec nevadí. 

K již otevřeným okénkům budeš mít přístup, jen původních několik e-mailů už si nepřečteš. 

Proč bys v sobě měla probudit vánočního ducha? 

Tenhle rok byl pro naši rodinu velmi těžký. Od začátku roku jsme se potýkaly s mnoha bolestnými situacemi, které mě zasáhly tak moc, že jsem ztratila naději. Kdo mě zná ví, že už od začátku léta mluvím o vánocích, zpívám si koledy a vymýšlím čím potěšit své blízké. 

Jenže letos mi představa Vánoc byla doslova odporná. Přišlo mi zbytečné o nich mluvit nebo je dokonce slavit. Vánoce jsou o naději. O důvěře v zázraky. Proto, když jsem naději přestala vidět, ztratila jsem spojení s vánočním duchem.

Ale pak se to stalo! Vrátil se do mého života kamarád, se kterým jsem se nerozešla v dobrém, a už jsem nevěřila, že se kdy naše cesty znovu potkají. Přítel, kterému můžete věřit a opřít se o něj, se do mého života zase vrátil, s ním jakoby se vrátila naděje, a důvěra v zázraky byla obnovená. Vánoční Eva se začala probouzet k životu!

Duch Vánoc doslova zabušil na dveře a já tu teď sedím a jdu ti říct, že letošní adventní kalendář bude! Navíc tahle doba si doslova žádá, abychom na něj nezapomínaly. 

Protože Vánoční duch je mocnější, než si dovedeš představit! My lidé potřebujeme Vánoce jako připomínku dobrosrdečnosti, pospolitosti a laskavosti. 

Jak v tobě budeme tuhle esenci probouzet? 

Každý den s námi strávíš chvíli. Potkáme se v on-line prostoru členské sekce, kterou jsme vytvořily. Budeme se potkávat tentokrát 26 dní.

Počínaje 1. adventní nedělí, která připadá na datum 29. 11. 2020, až k štědrovečernímu stolu. 

Každý den ti přijde do doručené pošty e-mail, který ti připomene, že je čas nás ve virtuálním prostoru navštívit, a otevřít si virtuální okénko, ve kterém najdeš překvapení. Ale hlavně, najdeš v něm jak pečovat o svou vnitřní dívenku.

Každý den si otevřeš okénko a najdeš v něm překvapení pro daný den.

V okýnkách, která postupně budeš otevírat, najdeš taky sem tam ukryté malé dárky, které jsme s Pájou pro tebe nachystaly. Tyhle dárečky od nás si budeš moci vysoutěžit a my ti pak výhru pošleme na adresu, kterou zadáš během objednávky. 

Čím tě tedy chceme naladit na adventní dobu? 

 • Adventními rituály
  Každá adventní neděle má svou esenci a téma, které nese. My ti je postupně představíme a dáme ti typy na malé rituály.
 • Spojením s vnitřním dítětem
  Vánoce prý patří dětem a protože i ty máš své vnitřní dítě, ukážeme ti cestu jak ho podpořit a opečovat.
 • Obrázkohraním - symfonií obrázků
  Připravila jsem pro tebe několik originálních obrázkohraní, která jsem ukryla v našem advenťáku.
 • Vánočními výzvami, tipy a laskavostmi.
  Budeme si s tebou hrát a motivovat tě k adventním aktivitám.
 • Dárečky pod stromeček
  Vybíraly jsme dárečky s Pájou tak, aby byly v souladu s adventním kalendářem.

Doba adventní je především o otevřeném srdci, tichu a usebrání se. Ladění se na konec roku a návrat světla, ať už v podobě Ježíška, nebo Slunovratu. 

A i když já vnímám, že vánoční čas je časem srdce, Pavlínka vidí i důležitost dárečků, jako vyjádření lásky. Loni jsme oslovily nám milé ženy, které věnovaly dárečky pro vás, ale letos jsme to nestihly, a tak jsme pořídily pár maličkostí samy. Snad vás potěší...

Jak tedy získáš dárečky? Skrze soutěž a vždy se dozvíš, jak to bude probíhat, až když na soutěž v advenťáku narazíš.

Vyhrát můžeš jen jednou a na Slovensko dárečky bohužel neodesíláme. 

 

Jak se líbil adventní kalendář v roce  2019?

Milá Pájo a Evi ❤️ Za Advenťák vám děkuju. I když jsem na něj zapomínala. I když jsem si až asi pátého prosince uvědomila, že okénko m otevírat každý den, ne jen v neděli 😀. I když jsem si nahrávky pouštěla se zpožděním 😂 poslední týden jsem už myslím skoro zvládla v čase. Přes to všechno mi přinesl nové informace, nové vhledy, někdy jsem se zasmála, někdy jste mi vehnali slzy do očí. Taky písničky, které bych si sama jen tak nepustila 😀 a snad udrž myšlenku pro příští advent, že spousta věcí se nemusí dělat na poslední chvíli, radši začít dřív a mít více času na příjemné věci spojené s adventem. Takže děkuju za smích, děkuju za slzy, děkuju za rozšíření obzoru. Šťastné, pohodové, klidné Vánoce 🎄
Jitka Houbová
Ahoj Evi, Děkuji za krásně připravený adventní čas 😘! I když pro mě nebylo pokaždé lehké se úplně naladit na tu správnou atmosféru, díky tobě a Páje to šlo mnohem snáz :-).
Magda Koukol
Ženy milé , moc Vám děkuji za advenťák. Je skvělí krásně doladí vánoční atmosféru. Sice jsem nestačila plni všechny " úkoly ",ale budete to základ na příští rok. Taky jsem měla zmatek jestli jsem odepsala na soutěž,ale to taky doladím. Pája je skvělá,úžasná . Jste prima dvojka,hezky se na vás kouká. Budu si k vám chodit pro rady na téma "Máma a dcera" chichci. Byl to s Vámi krásný čas, i čas k zamyšlení. P.S. jsem pospíchala abych stihla odepsat do 10 h..bože Přeji Vám krásné vánoce.
Míla Nováková
Milá Evičko, milá Pavlínko, ze srdce Vám děkuji za váš adventní kalendář, za vaši energii a za váš čas, který jste mu věnovaly..každý den jsem se aspoň na chvilku zastavila a s potěšením si poslechla nebo přečetla vaše okénko 😉 Přeji vám nádherné Vánoce, plné pohody, lásky a porozumění strávené s těmi, které máte nejraději. Vám Evi přeji také všechno nejlepší k svátku 💐🥂🥳 A vaší celé rodině přeji do nového roku hlavně zdraví ... a všechno ostatní už pak přijde samo 😘 Mějte se krásně..
Pavlína Felcmanová
Milé holky, Vánocemilky, Evi a Pájo, touto cestou a zároveň jako odpověď na vaši otázku do soutěže v 23.okénku vám chci moc a moc poděkovat za Advenťák. Bylo a je to úžasné se každý den v adventu těšit na vaše nové okénko! Jsem jako malá holka, která se nemůže dočkat dalšího dne, který zbývá do Ježíška. Advenťák se vám opravdu povedl, je plný inspirace, zamyšlení, humoru a lásky. Já jsem touto cestou prožívala adventní dobu v úplně jiném a velmi obohacujícím rozměru a za to vám moc děkuji....Podívala jsem se na všechny doporučované filmy a pohádku, poslechla si písničky, uvařila si dnes punč...každou svíčku na věnci jsem zapalovala vědomě a snažila se plnit úkoly, některé jsem sice nestihla, ale píšu si je pro příští rok 🙂 Přeji vám, ať jsou vaše letošní Vánoce také tak vyjímečné jako jste je vaši každodenní přítomností od 1.12. udělaly vy mně. Mějte se krásně a ať se vám o Štědrém dnu (vlastně už dnes) splní všechna přání - tajná i netajná. A Pavlínce přeji, ať se ji vyplní to její speciální přání! Posílám také přání pro Martinku a její děti, ať jsou všichni štastní a veselí o Vánocích i v novém roce 2020 PS: a advenťák na rok 2020 by byl úplně nejvíc 🙂
Jarka Sluková
Milé, Děkuji za váš úžasný nápad, plný inspirace a připomenutí kouzla pohodových svátků. Letos jsem vanoce chtěla proste jen přežít. Pak jsem narazila na možnost zapojeni se do Adventaku s tím, že horší než to je to být nemůže a že proč to nezkusit s vámi. Mile mě váš výtvor překvapil. Našla jsem spousty inspirace, tradic které jsem ani neznala, jen namátkou jsem prvně letos zkusila natrhat zlatý déšť a on VYKVETL, zkoukla jsem inspirována vámi film Vánoční duch (jupí to byla pohoda), užila si zajímavé kartohrani (karty mě vážně bavi) jsou to jen střípky z obrovského množství. Vlastně na to, že jsem od toho nečekala NIC, jsem naopak dostala nekonečné mnoho...a když pominu přínos pro mě, jak asi je teď vám když vidíte odezvu nad vaší pečlivě a láskyplně odvedene práce. Jste bajecne!!! Prosím aby Adventak byl i příští rok, věřím že min. u mě bude mít ještě daleko větší dopad. Letos trávím vanoce sama a tak jsem vděčná, že místo tě bídy, která mě koncem listopadu strasila v hlavě, se na vanoce těším.. a vy na tom máte velkou zásluhu. Děkuji a přeji ať si svátky užijte nadmíru spokojene a milované.
Adriena Balvínová
Hezký večer, Váš adventní kalendář mi přinesl mnoho přemýšlení i nad obyčejnýma věcma, a hlavně vše umět zkumulovat do něčeho rozumného. Přinesl mi toho mnohem víc, ale to úvodní je asi to co bylo nejvíc pro mne zásadní. Za to moc děkuji a příští rok bych do něj šlá ráda určitě znovu. Přeji krásné dny
Jana Pištěláková
Krásný podvečer Evičko a Pavlínko, děkuji ze srdce za váš adventní kalendář. Provázel mě každý den kouzelného adventního času. Naučil mě se alespoň na chvíli zastavit a s radostí očekávat co otevřu v dalším okénku. Také mě naučil zajímavosti o tradicích a významu Vánoc. Budu se těšit, jaky připravíte další rok 😊❤. Přeji vám nádhera vánoční čas plný lásky, porozumění a pohody.
Ing. Petra Lišková
Ahoj Evičko a Pájo, zrovna jsem si říkala, že vám chci napsat, jak byl tenhle kalendář bezva a ona to je otázka do soutěže. Moc vám děkuju za to, že jste nechali nahlédnout do vaší rodiny a dělili se o vaše pocity i ty velmi intimní. U vyprávění o tvých dřívějších vanocích jsem bulila jak želva. Já nikdy nedostala co jsem chtěla a vlastně si Vánoce nepamatuju jako něco radostného. Mamka byla pořád v práci, dělala u kuřat a tatka v kravíně, tak se jen míjeli a byl u nás vždy šílený blázinec. Když jsem byla starší chodila jsem na dětskou půlnoční zpívat koledy. Tenhle kalendář mi dal možno se zastavil, zavzpomínat, vyplavit slzami i nějaké emoce. Poprvé v životě to letos nehrotim, neblaznim s cukrovím. Děkuju za Pavlinky krásný úsměv. Jste holky úžasné.... Dekuju že jsem s vámi mohla prožít tenhle předvánoční čas a sdílet s vámi svoje pocity. Krásné svátky celé vaší rodině a moře Lásky....
Petra Barotošová
Milá Evičko a Pájo, objevila jsem dnes soutěž o pastelky s vyhodnocením adventního kalendáře. Je moc fajn, že jste mě probudily, napsala bych vám i bez této soutěže. Advent považuji za překrásné období roku. Přesto, že mí zpravidla okolnosti nedovolí udělat si tolik času, kolik bych chtěla, mám vždy potřebu zastavit se a věnovat se těm věcem, které považuji za dobré. Letošní advent byl opravdu výjimečný. Díky vašemu kalendáři jsem prožívala každý den v kouzlu očekávaného a na každý další den jsem se opravdu moc těšila. Moc, moc vám děkuji za krásné chvíle, byly úžasné. Děkuji. Když mi bude dopřáno advent prožívat v dalším roce, budu moc ráda, když se s vašim adventním kalendářem zase setkám a vy se ozvete.
Marie Honešová
Ahoj Pavlínko a Evi, při otvírání dnešního okénka jsem myslela na to, že vám musím napsat poděkování za celý advenťák. Takže dnešní úkol mi krásně hraje do noty, jak se říká 🙂 Co mi tedy advenťák dal? Při jeho objednání naději, že strávím advent příjemně s těšením na překvapení v každém okénku, jako když jsem byla malá a otvírala ta čokoládová. Nepřemýšlela jsem nad tím, co v něm bude, protože mám ráda překvapení. A druhým důvodem, proč jsem si jej objednala, byla zmínka, že přinese radost i Pavlínce 🙂 Během celého adventu jsem si užívala těšení, až budu mít ten den chvilku a otevřu si nové okénko. Potěšila mě vaše videa, nápady, zajímavé informace o tradicích, inspirace, kartohraní i obrázkohraní. Za to vše vám oběma děkuji. Děkuji také za soutěže a úkoly, kterých jsem se sice ne pokaždé účastnila, ale přesto jsem o nich přemýšlela. Milá Pavlínko a Evi, ještě jednou vám za advenťák moc děkuji a těším se na příští 🙂 Byl to s vámi příjemně prožitý čas! Krásné svátky, užijte si je s rodinou v radosti a pohodě.
Irča Trefilová

A víš vlastně, kdo jsme my? 

(Ne)vlastní máma a dcera... Račice... Milovnice vánočních svátků... Rozesmívačky mračících se jedinců, v těch šílených frontách... Posedlé světélky a zdobením stromečků... Ty dvě, které když jsou spolu, mají pocit, že jsou vlastní.

No a teď já řeknu něco o mamce - z nevlastní mámy se příští rok doufám stane vlastní! Rozhodla se mě a bráchu osvojit. Takže moje mamka má hlavně velký srdce. Je vtipná a trošku přísná. Jo a je taky hustá! Začala chodit 10 km denně a pořád jí to drží, což nikdo nečekal. 

Miluje červenou barvu, podzim a samozřejmě Vánoce. 

Je to jeden z mála lidí, kteří se smějou ve frontě plné lidí v tom vánočním chaosu, a celý jí to přijde strašně romantický, hlavně když sněží.

A co by mamka chtěla k vánocům? Sníh a časovou smyčku. Sice nechápu co tím myslí, ale to nevadí.

Představím ti Páju tak, jak ji vidím já - praštěná, výbušná holka, která do morku kostí miluje kapelu BTS a nově mentolovou barvu. První pusu už má za sebou a tenhle rok její hlavičku trápí to, jaké škole má říci ano. 

Gympl, umělecká nebo pedárna? To jsou žhavá polínka v ohni. 

Chytrá je jak rádio, pořád něco kreslí a skvěle to umí s dětma, takže to nebude snadné. 

A co by letos chtěla najít pod stromečkem? Peníze na cosplay tábor. 

Jak to celé bude probíhat? 

Po vyplnění formuláře ti přijde e-mail s výzvou k zaplacení faktury. Jakmile jí zaplatíš je adventní kalendář tvůj. Získáš přístup do členské sekce, kam se každý den přihlásíš a otevřeš si okénko. Vždy v něm najdeš nějaké překvapení a sem tam schovaný dáreček o který si zasoutěžíš

Nebudeme tě přesvědčovat, proč by sis měla adventní kalendář koupit, ale...

Napíšeme ti ale tohle...

 • Užiješ si to s námi.
 • Zabalíme dárečky, nadepíšeme adresy i "oslintáme" známky, pokud bude třeba. 
 • Vystojíme fronty na poště, abychom ti doručily dárek (když ho vyhraješ). 
 • Zkusíme udělat první poslední, aby ses těšila nebo ještě více těšila, než se těšíš na Štědrý den a užila si celý advent. 
 • Abys otevřela svoje srdce, tak my ti otevřeme ta svá. 
 • Ukážeme ti, o čem advent vlastně skutečně je.
 • Přiblížíme tě blíž k tvému vnitřnímu dítěti. 
 • Naším přáním je, abys sis užila adventní dobu a probudila v sobě Ducha Vánoc. 
 •  Aby se tvoje srdce naplilo magií a požehnáním, které v tobě bude přítomné do dalších vánoc. 
 • A zároveň si přeju ukázat Pavlínce, že může dělat ve svém životě to, co má ráda, a skrze to k ní přijde hojnost. 

Teď tě asi zajímá, kolik za kalendář zaplatíš. 

My si ceníme náš adventní kalendář na nekonečno miliónů,  ale že jsi to ty, tak ti ho nabízíme za 590 Kč.

Pojď se k nám přidat a zažij advent společně s námi!

Vyplň formulář, klikni na tlačítko, zaplať fakturu a těš se s námi na 29. 11. 2020, kdy to celé na 1. adventní neděli odstartujeme. 

Chceš adventní kalendář koupit sobě i pro své kamarádky? 

Stačí zvolit v prodejním formuláři kolikrát si adventní kalendář objednávášdo poznámky uvést celé jméno a e-mail osoby, pro kterou adventní kalendář kupuješ. 

My zařídíme, aby se k nim dostaly přihlašovací kódy do členské sekce a aby jim přicházely e-maily, stejně jako tobě. 

Možnost koupit si náš adventní kalendář vyprší za

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.