Andělíčku, můj strážníčku…

Článek: Andělíčku můj strážníčku≫

Babička věřila, že každý máme jednoho strážného anděla, chránícího nás před špatnostmi světa a naučila mě tu krátkou modlitbičku, kterou známe jistě všichni.

Andělíčku, můj strážníčku,

opatruj mi mou dušičku,
opatruj ji ve dne v noci
od škody a od zlé moci.
Duši, tělo opatruj,
andělíčku strážce můj.

Neměla jsem důvod babičce nevěřit, a tak jsem se s pojmem ANDĚL setkala poprvé v dětství.

Viděla jsem je zobrazované na obrazech v kostelích. Lidé se převlékali za anděly, když se slavil svatý Mikuláš, aby se děti nebály čertů – protože andělé na čerty platí.

Čím jsem byla starší, tím méně jsem na ně však věřila. Vlastně jsem nevěřila ani v Boha.
Patřila jsem k lidem, kteří si říkali, že přece kdyby byl, nebylo by tolik zla. Dnes už to vidím a vnímám jinak.

V mé mysli žila omezení vytvářející duální svět, kde je dobro a zlo.

Dnes se na život kolem sebe dívám jako na jednotu. Ano, jsou chvíle, kdy na to pozapomenu, ale velmi rychle se zase vracím k tomuto . (uvědomění?)

Ve chvíli, kdy jsem se začala pohybovat na duchovní cestě, jsem se opět seznamovala s pojmem ANDĚL. Tentokráte však jinak, než jen jako s bytostí strážnou, ale také jako s bytostí, která k nám a skrze nás komunikuje.

Začala jsem si všímat literatury, která se o nich zmiňovala a naslouchala lidem, kteří o nich mluvili. Neměla jsem v sobě, že za každou cenu je chci také vidět, nebo že chci nutně dělat něco esoterického. Všechny tyto aspekty ke mně přicházely samy.

Jednou mi bylo velmi úzko.

Byla jsem pohádaná se svým tehdejším partnerem a cítila se neskutečně opuštěná.

Seděla jsem u okna, plakala a povídala si sama se sebou – jak to někdy dělám dodnes.

Najednou jsem cítila, jak se ve mě rozprostírá klid a teplo. Cítila jsem něčí ruce na svých ramenou a vnímala jsem něčí energii. Bylo to úžasné. Netušila jsem, že jsem se setkala s Andělem a myslela jsem si, že je to někdo z druhé strany.

Věděla jsem, že existují průvodci a tak jsem si myslela, že to je jeden z nich.

Třeba moje babička.

Užívala jsem si ten dotek a to co ke mně proudilo. Zavřela jsem si oči.

Stalo se to v době, kdy už jsem na duchovní cestě byla delší dobu a svůj vnitřní zrak jsem už měla rozvinutější.

Najednou se rozestoupila tma a já viděla (vnitřním zrakem) jemné světlo, takový opar mlhy, ale zářivé. Cítila jsem pohled a blízkost nádherné bytosti, která tam byla kvůli mně. Pochopila jsem, že vidím mého osobního anděla. Cítila jsem v sobě jeho slova. Věděla jsem, co mi říká, jaké je jeho poselství.

053748723-angel-girl-golden-field-feathe

Užívala jsem si toto setkání. Bylo první, ale nebylo poslední, kdy jsem se setkala se svým andělem.
Jsem přesvědčená, že právě on mi pomohl uvěřit, že bytosti světla existují a jsou zde s námi.

Od té doby jsem se k nim začala obracet častěji a častěji.

Kdykoliv se cítím nejistá nebo mě čeká nějaké rozhodnutí, spojím se s nimi. Požádám je o podporu a vedení. Ještě se mi nestalo, že by při mně nestáli. Byli se mnou i ve chvílích kdy jsem ukončovala vztah a dodávali odvahu.

Cítím vděčnost za jejich přítomnost v mém životě i v mé práci. ObrázkoHraní a Kartoskopy – všude tam mě podporují a provází. Když jsem v ně uvěřila, začala jsem vidět i jiné bytosti. Draky, víly, průvodce a bytosti přírody. Čím méně pochybuji, tím více vidím a můj vnitřní zrak se otevírá.

Andělé existují a provází nás ve všech chvílích.

Chcete jejich blízkost také cítit? Dejte jim prostor.

Můžete si sednout, zavřít oči a požádat svého anděla, aby vás objal. Neposuzujte, nepřemýšlejte a neočekávejte. To, že hned napoprvé nebudete nic cítit, neznamená, že vás neobjal – znamená to jen, že zatím nejste tak citliví, abyste jeho energii pocítili.

Dělejte to častěji. Komunikujte s nimi a přijměte je jako přirozenou součást života. Jednou je určitě nejen ucítíte, ale i uvidíte. Pamatujte si, že každý vidí anděly jinak. Ne vždy mají podobu bytosti s křídly. Já jsem je dlouho vnímala jako světlo.

Ať vás andělé provázejí a ochraňují vaši cestu.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře