Můžeš komunikovat s anděly i ty?

16.9. 2019 Eva Pitnerová 10850x

Babička věřila, že každý máme jednoho strážného anděla, chránícího nás před špatnostmi světa a naučila mě tu krátkou modlitbičku, kterou známe jistě všichni.

Andělíčku, můj strážníčku,

opatruj mi mou dušičku,
opatruj ji ve dne v noci
od škody a od zlé moci.
Duši, tělo opatruj,
andělíčku strážce můj.

Neměla jsem důvod babičce nevěřit, a tak jsem se s pojmem ANDĚL setkala poprvé v dětství.

Viděla jsem je zobrazované na obrazech v kostelích. Lidé se převlékali za anděly, když se slavil svatý Mikuláš, aby se děti nebály čertů – protože andělé na čerty platí.

Čím jsem byla starší, tím méně jsem na ně však věřila. Vlastně jsem nevěřila ani v Boha.
Patřila jsem k lidem, kteří si říkali, že přece kdyby byl, nebylo by tolik zla. Dnes už to vidím a vnímám jinak.

V mé mysli žila omezení vytvářející duální svět, kde je dobro a zlo.

Dnes se na život kolem sebe dívám jako na jednotu. Ano, jsou chvíle, kdy na to pozapomenu, ale velmi rychle se zase vracím k tomuto . (uvědomění?)

Ve chvíli, kdy jsem se začala pohybovat na duchovní cestě, jsem se opět seznamovala s pojmem ANDĚL. Tentokráte však jinak, než jen jako s bytostí strážnou, ale také jako s bytostí, která k nám a skrze nás komunikuje.

Začala jsem si všímat literatury, která se o nich zmiňovala a naslouchala lidem, kteří o nich mluvili. Neměla jsem v sobě, že za každou cenu je chci také vidět, nebo že chci nutně dělat něco esoterického. Všechny tyto aspekty ke mně přicházely samy.

Jednou mi bylo velmi úzko.

Byla jsem pohádaná se svým tehdejším partnerem a cítila se neskutečně opuštěná.

Seděla jsem u okna, plakala a povídala si sama se sebou – jak to někdy dělám dodnes.

Najednou jsem cítila, jak se ve mě rozprostírá klid a teplo. Cítila jsem něčí ruce na svých ramenou a vnímala jsem něčí energii. Bylo to úžasné. Netušila jsem, že jsem se setkala s Andělem a myslela jsem si, že je to někdo z druhé strany.

Věděla jsem, že existují průvodci a tak jsem si myslela, že to je jeden z nich.

Třeba moje babička.

Užívala jsem si ten dotek a to co ke mně proudilo. Zavřela jsem si oči.

Stalo se to v době, kdy už jsem na duchovní cestě byla delší dobu a svůj vnitřní zrak jsem už měla rozvinutější.

Najednou se rozestoupila tma a já viděla (vnitřním zrakem) jemné světlo, takový opar mlhy, ale zářivé. Cítila jsem pohled a blízkost nádherné bytosti, která tam byla kvůli mně. Pochopila jsem, že vidím mého osobního anděla. Cítila jsem v sobě jeho slova. Věděla jsem, co mi říká, jaké je jeho poselství.

053748723-angel-girl-golden-field-feathe

Užívala jsem si toto setkání. Bylo první, ale nebylo poslední, kdy jsem se setkala se svým andělem.
Jsem přesvědčená, že právě on mi pomohl uvěřit, že bytosti světla existují a jsou zde s námi.

Od té doby jsem se k nim začala obracet častěji a častěji.

Kdykoliv se cítím nejistá nebo mě čeká nějaké rozhodnutí, spojím se s nimi. Požádám je o podporu a vedení. Ještě se mi nestalo, že by při mně nestáli. Byli se mnou i ve chvílích kdy jsem ukončovala vztah a dodávali odvahu.

Cítím vděčnost za jejich přítomnost v mém životě i v mé práci. Symfonie Tarotu a Kartohraní, ritály, konstelace – všude tam mě podporují a provází. Když jsem v ně uvěřila, začala jsem vidět i jiné bytosti. Draky, víly, průvodce a bytosti přírody. Čím méně pochybuji, tím více vidím a můj vnitřní zrak se otevírá.

Andělé existují a provází nás ve všech chvílích.

Chcete jejich blízkost také cítit? Dejte jim prostor.

Můžete si sednout, zavřít oči a požádat svého anděla, aby vás objal. Neposuzujte, nepřemýšlejte a neočekávejte. To, že hned napoprvé nebudete nic cítit, neznamená, že vás neobjal – znamená to jen, že zatím nejste tak citliví, abyste jeho energii pocítili.

Dělejte to častěji. Komunikujte s nimi a přijměte je jako přirozenou součást života. Jednou je určitě nejen ucítíte, ale i uvidíte. Pamatujte si, že každý vidí anděly jinak. Ne vždy mají podobu bytosti s křídly. Já jsem je dlouho vnímala jako světlo.

Komunikují s tebou i skrze symboly a synchronicitu.

Určitě už jsi to zažila. Něco zaměstnává tvoji mysl a najednou se odpověď vynoří z nečekaného zdroje. Potkáš lidi, kteří přesně reagují na tvé potřeby a vnitřní prosby. Objevuješ na cestě neustále malá peříčka a nějak v sobě cítíš, že jsou odpovědí na tvé otázky, nebo symbolem,  pro tvé ANO.

Andělé a především ti strážní, hlídají tvé kroky a pomáhají tě jít tam, kam se chystá tvá duše. Jsou s tebou v souladu a vždy tvoří pro tvé dobro.

O jejich existenci se přesvědčila i žena, která na ně nikdy nevěřila.

Někdy v roce 2006 mě vyhledala žena, která přežila smrtelnou nehodu. Nepřišla si nechat vyložit karty, ale přišla se mě zeptat na to, co si myslím o andělech. Když jsme o nich mluvily a já já řekla, že u ní vidím dva anděli, kteří s ní intenzivně komunikují skrze sny, souhlasila se mnou. Bavily jsme se o nich a ona začala vyprávět svůj příběh.

Z toho příběhu si už moc nepamatuji, ale zůstalo v mé vzpomínce jen to hlavní. Nebyla připoutaná, jela jen z jedné vesnice do druhé asi ke kamarádce. V tom se v zatáčce v protisměru objevilo auto a paní strhla auto. Bohužel auto tenhle manévr neustál a udělalo asi dva přemety. Celou dobu, ta paní slyšela, jak jí někdo říká – neboj se, my tě držíme, zvládneš to.

Auto bylo domlácené a rovnou k odpisu, ale paní byla v pohodě. Až na to, že měla na ramenou modřiny od prstů, které jí tlačily do sedačky, během nehody. Doslova cítila, jak jí drží její ramena a tisknou jí do opěradla. Bolelo ti šíleně. Modřiny, které tam měla, se hojily dlouho.

Nikdo jí nevěřil, že nebyla připoutaná. Tři roky žila s tím, že je pro své nejbližší lhářka. Nebyla. Jen pro mnoho lidí jsou andělé jen v pohádkách nebo …. a tak jí nikdo nevěřil

Ať vás andělé provázejí a ochraňují vaši cestu.

 

Prožij adventní dny a s námi

Připravujeme Adventní kalendář pro velký holky.

Provedeme tě adventní obdobím až k štědrovečernímu stolu. Otevřeš si každý den okénko a v něm najdeš překvapení.

Navíc si budeš moci zahrát o ceny, které věnovaly do našeho kalendáře ženy, které z virtuálního světa určitě znáš...

Zatím kalendář vzniká a rády bychom slyšely, jestli o něj stojíš. Dej nám to najevo na téhle stránce >> neboj k ničemu se tím nezavazuješ. 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře