Poselství LUNY aneb čarujeme s NOVEM

Celý život mě fascinuje Luna a její vliv na nás ženy.

Možná je to tím, že jsem narozena ve znamení Raka a toho Luna ovládá. Rozhodla jsem se proto, že zařadím mezi své příspěvky i Poselství LUNY aneb čarujeme s Měsícem.   Luna se objevuje i tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání.

a-total-solar-eclipse-1113799_1280

V neděli 5. 6. 2016 v 5:01 bude Luna ve fázi novoluní a ve znamení Blíženců.

V okamžiku nového cyklu. Jeden proces se uzavře a nastupuje nový, který vyvrcholí úplňkem 20. 6. 2016.

Nov je příležitostí očistit se od nánosů a balastu, a dát tím šanci zasetým semínkům k růstu.

Tip :

Nov ve znamení Blíženců nás vyzývá ke komunikaci a hlavně k vyjadřování toho, co nás tíží láskyplným způsobem, bez boje. Nemluvte planě, ale vyjadřujte svou hlubokou pravdu. Je ukrytá v každé z vás. Spojte se s ní. Možná cestou do svého nitra narazíte na vnitřní bolest, kterou bude možná potřeba vyplavit pomocí slz, nebo i jinak – ale tak aby vám to vyhovovalo.

13319996_10207660217960938_7280451567398763518_n

Poselství Luny v Novu:

Naše spojení je silné a já k Tobě promlouvám v každém okamžiku. Možná se někdy bojíš své vnímavosti, ale právě to Tě dělá ženou. Jsi jako oceán. Hluboká, silná, plná života. Bez Tebe by nebyl život na Matce Zemi možný. Ty, já, a voda vytváříme magické spojení. Nyní, stejně tak jako já, jsi potřebovala stažení se do svého nitra, abys načerpala sílu do dalšího našeho cyklu. Tvořily jsme společně hluboký nádech, sbíraly jsme sílu k tvorbě.

Využij síly vody k očistě tvého těla. Požádej vodu o očištění se od strachu, či jiných mentálních bloků bránících Ti v radostném životě. Voda je dar, je léčivá a životodárná. Rodíte se z ní. Vrať se do ní, jako do mateřského lůna, a dočerpej v ní energii. Smyj ze sebe vše nepotřebné a omezující.

gems-246668_960_720

Amulet záměru:

Budete potřebovat kámen chalcedon – přívěsek, světlomodrou svíčku, dva listy papíru a něco na psaní. Vytvořte ho v předvečer Novu,  tedy 4.6.2016.

Nejprve si zapalte světle modrou svíčku a ve své duši najděte oblasti, kde cítíte bloky v komunikaci.

Sepište si je na jeden list papíru. Například:

  • bojím se mluvit otevřeně o svých pocitech,
  • mám strach si říci o více peněz svému zaměstnavateli,
  • stydím se mluvit před lidmi.
  • Prostě co vás napadne.

Pak si napište jednu větu, která bude odpovídat tomu, co si přejete. Například:

  • Komunikuji otevřeně a s radostí.
  • Říkám to, co cítím.
  • Komunikuji s lehkostí.
  • Vytvořte prostě takovou větu, která vám bude příjemná.

První papír spalte s myšlenkou, že osvobozujete svou komunikaci. Na ten druhý papír položte chalcedon tak, aby se „dotýkal záměru“, který je na něm napsaný. Ponechejte ho tam přes noc. Kámen pak noste nejlépe na krku jako přívěšek. Nejen, že bude působit energie kamene chalcedonu, ale také energie záměru a moc Luny. Svíčku můžete nechat na bezpečném místě vyhořet nebo ji zhasněte, to je na vás.

Věřím, že se vaše komunikace stane stejně plynulá jako cykly Luny.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře