Dar nedar aneb co má foťák společného karmou

Jak vnitřní programy/nastavení ovlivňují naše prožitky a životní zkušenosti.

Měla jsem týden po 13 narozeninách, když k nám přišel můj otec v lehce podnapilém stavu s firemním fotoaparátem. POLAROID. To, že je firemní, jsem se ale dozvěděla o pár dní později. Mamka se táty ptala, zda ví, že jsem měla nedávno narozeniny a on s úsměvem na rtech tvrdil, že samozřejmě a že pro mě má dárek.

Wau! Senzace! Já dostala foťák . MOJE NEJVĚTŠÍ PŘÁNÍ SE VYPNILO  a navíc ho splnil můj otec, který mi nikdy nic k narozeninám nedal!

Radovala jsem se a fotila jeden snímek za druhým.

Cvak a obrázek byl na světě. Hned jsem si ho uschovala. Už jsem se těšila, jak si s kamarádkami uděláme společné fotky. Brala jsem si ho i dopostele. Měla jsem z něj radost. SPLNĚNÍ SEN. Byla jsem v euforii.

polaroid-594200 

Moje radost z foťáku netrvala dlouho.

Po několika dnech přišli tátovi podřízení, že je tam poslal pro foťák . PRÝ HO U NÁS ZAPOMNĚL.

Hm.  Nevím, co mě v té chvíli bolelo víc. Zlobila jsem se na tátu, ale i na mámu. S kým mě to proboha zplodila. OŽRALA, NÁSLINÍK A LHÁŘ.

Občas jsem od něj něco dostala:

·         Šaty pro šestiletou, když mi bylo 13 let.

·         Boty o tři čísla menší.

·         Skleničku,  na které bylo cizí dívčí jméno.

·         Panenku, když jsem už chodila na rande.  

·         Atd.

To, že si nepamatoval, kdy mám narozeniny budiž, ale že mu kolikrát nedošlo, že mám svátek ve stejný den jako mamka, bylo na pováženou.

bike-1265470

Foťák zmizel s pány zedníky a já šla brečet do polštáře.

Když tak přemýšlím, napadá mě, že mnoho dárků neodpovídalo mým přáním.  Tím, ale netvrdím, že mi neudělaly radost. Postupem času jsem porozuměla tomu, že v každém dárku je esence toho člověka, že i když mi nedává to, po čem toužím, dává mi kus sebe. A to je to hlavní.

Samozřejmě, TAK JSEM JAKO DÍTĚ NEPŘEMÝŠLELA  a chápala jsem to ze své bolesti jako nezájem o mou osobu.

Všem ostatním můj otec vždy dárky dával přesně takové, jaké chtěli nebo minimálně přiměřené jejich věku.

Žádná situace není náhodná a všechny prožitky a ty bolestné nejvíce, nás vedou k uzdravení své duše. Svých vnitřních programů, které právě takové situace způsobují.

Brrrr, takže si teď možná říkáte: to mi jako chce tvrdit, že všechno co se mi doteď dělo se mi dělo kvůli mému nastavení?

ANO! Přesně to tvrdím a ještě k tomu dodávám:

·         Vše se děje pro Vaše dobro.

·         Vše, čím zrovna procházíte, si Vaše duše dobrovolně vybrala.

·         Ano, Vaše duše je moudrá a ví přesně, co potřebuje prožít a čemu se chce naučit.

·         Nebo čemu se naučit potřebuje.

Mě třeba tyhle situace naučili dělat si malé radosti sama. Potěšit se něčím po čem toužím a co si přeji. Moje mamka to nikdy nedělala. Nezažila jsem jí koupit si nic, po čem by toužila, nebo žít tak jak si přála. Nikdo jí to nenaučil a ona věřila tomu, co se jako dítě naučila od svých rodičů. Že peněz není nazbyt a že se dá sotva vyjít, natož ještě utrácet za zbytečnosti.

Trvalo mi pár let, než jsem tento program uviděla a začala z něj vystupovat.

Pro někoho samozřejmost, pro druhého ne. Pro mě před pár lety udělat si radost jen tak, jen protože chci, bylo nepřijatelné a nemyslitelné.

Dnes si malé radosti dělám pravidelně, ne vždy musí jít o veliké věci.

·         Odpočinek

·         Květiny

·         Voňavé mýdlo

·         Karty (těmi jsem si udělala radost dnes)

·         Kámen

·         Hezká propiska

·         Diář, který se mi líbí.

·         Cokoliv

moje nové kartičky

TOHLE SEBEOBDAROVÁVÁNÍ JE VLASTNĚ  TERAPIE. Terapie pozorností k sobě, je to jeden z projevů sebelásky.

Pomocné afirmace:  Stojím si za to, abych si dělala radost. Mám se ráda a jsem pro sebe důležitá. Zasloužím si.

Bez takové maminky a takového tatínka, které jsem měla, bych se nenaučila lásce k sobě a neodhalila jeden z vnitřních programů.

Navíc ten program není jen můj, ale byl vnitřním programem / nastavením / i žen v mém rodě. Samozřejmě ne náhodou sloužilo jako skvělé podhoubí pro mou životní cestu. SVÁ KE SVÝM A KE SVÉMU. Takže: DĚKUJI VÁM ZA ŽIVOT, BEZ VÁS BYCH NEBYLA a nejen to, bez vás bych neuzdravila jeden ze svých programů>>

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře