Dopřej si čas + nahrávka v mp3

10.9. 2017 Eva Pitnerová 7847x

Nemusíš nic číst, pokud nechceš.

Pusť si nahrávku, zavři oči a poslouchej.

Pokud však dáváš přednost raději písmenkům, pak pokračuj ve čtení.

Možná teď sedíš a říkáš si, že nic nemá smysl.

Pravděpodobně skončila jedna etapa tvého života, která byla pro tebe velmi ale velmi vyčerpávající. Možná už nemáš náladu s něčím začínat, ať už jsou to vztahy nebo nová práce nebo jen každodennost, ve které žiješ. Ale pamatuj si, že to smysl má, a že je to jen ve tvých rukou.

Dovol si teď chvíli necítit ten smysl. Dovol si cítit se chviličku špatně, unavená i vyčerpaná. Víš, ty jsi totiž tenkrát hodně přecenila své síly. Dávala jsi všechno na 100 % a dělala jsi všechno na 100 %. Možná někdy i na 150, vždyť se znáš, neumíš to napůl.

A teď?

Teď je prostě ta chvíle, kdy tvoje tělo, tvoje duše i mysl potřebují regeneraci. Dovol si jen tak být. To vůbec nevadí, že teď nevidíš smysl života. To vůbec nevadí, že nevidíš to světlo v dálce, to vycházející slunce, a že necítíš ve svém těle radost. Je to nepříjemné. Bolí to.

Ale teď je to o tom, aby sis užila tuhle tu vnitřní zimu. Stejně tak jako se příroda na zimu zklidňuje a v podstatě uzavírá svoji energii, tak i ty teď na chvíli potřebuješ tu energii uzavřít. Dovol si to. Dovol si i ten smutek, dovol si i to naštvání na sebe. Vlastně všechny ty pocity, které cítíš, tak si je prostě jenom dovol. Nemusíš teď se snažit být lepší dokonalejší verzí sebe sama, ani se nemusíš snažit všechno zvládat na jedničku. Dokonce se ani nemusíš snažit být jiná, než jsi.

Tady a teď

… si dovol být tou, kterou jsi právě v tenhle okamžik. Nehledej teď smysl svého života. Dovol si tu pauzu, dovol si tu zimu a uvidíš, že po té zimě přijde to vycházející slunce. Běžci taky musí odpočívat.  Řemeslníci i příroda odpočívají. Dokonce i ty bys měla odpočívat. Víš, pohlédni do své duše a zapátrej po tom, co tě nutí být nejlepší, co tě nutí jít dopředu, kvůli čemu se tak vlastně snažíš.

Já si dovolím hádat, že to je to kvůli tomu, že si nepřipadáš dost dobrá. Ale já věřím tomu, že když samu sebe naplníš láskou, tak jako bys byla pohár, který touží po křišťálové vodě, že ten tlak na sebe zmizí, a nebude. Věřím a vím, že jsi pod ochranou. Že i v této chvíli, kdy pochybuješ o svém životě a jeho smyslu, jsi milovaná božskými bytostmi a jsi pod tou nejvyšší ochranou.

Nevadí, že je necítíš, že je třeba neslyšíš nebo dokonce, že se na ně zlobíš. I to si můžeš dovolit. Vlastně si můžeš dovolit úplně všechno, všechny emoce. Je na ně čas, dostala jsi na ně sama od sebe prostor. Tvé tělo duše i mysl je moudré a ono ví, kdy potřebuješ zpomalit, i když ty sama se tomu bráníš. Pak přijde vyhoření, když se tomu bráníš.  A v pocitu vyhoření se rodí pocit, že nic nemá smysl. Někdy se honíš jako pes za ocasem, někdy jako křeček v kolečku.  Snažíš se a děláš všechno pro to, aby věci fungovaly.

Ale teď je čas na to, aby nefungovaly.

Teď jsi ve svém prostoru, kdy můžeš jenom být. A i když v tom prostoru nyní není příjemně a možná se i vztekáš, že to chceš jinak, dovol si to. Spočiň v tomto mezičase, protože nic jiného to není. Takhle to nezůstane navždycky.  Takhle to nebude stálé. Uvidíš, že když si dovolíš tvoji vnitřní zimu, tvoji nejistotu i pocit, že nic nemá smysl, když si na chviličku dovolíš se trápit, tak ono to zmizí.

Tvá duše to teď potřebuje. Zároveň, když se trápíš, a když tě to teď bolí, a pociťuješ, že necítíš smysl života, můžeš zůstat k sobě laskavá.

Víš to je to, co léčí.

Laskavost vůči sobě. Láskyplnost. Já mívám také někdy takovéto chvíle, ale vždycky jsem si vědoma toho, že i taková se můžu mít ráda. To ti chci říct. Že i ve chvílích, kdy máš chuť se vším praštit, seknout, hodit s tím o zem, odejít z toho nebo utéct, kdy máš chuť na všechno se vykašlat a zabalit to, i v takových chvílích se můžeš mít ráda, a je to přesně tahle chvíle, kdy se můžeš mít ráda.

Tak si to dovol.

Dolov si lásku k sobě samé i přesto, že teď máš na svých očích nasazené tmavé brýle. Čas je neúprosný a přesto, že žijeme pouze v přítomném okamžiku, ten přítomný okamžik letí. A já vím, že třeba teď ti není dobře, ale zítra to bude lepší. A pozítří si možná řekneš, že vlastně ty věci dávají smysl.

Někdy je prostě jenom potřeba nechat věci proběhnout a zůstav k sobě v lásce.

Měj se ráda, to je cesta.

S láskou pro tebe Eva, která vidí.

Navštiv můj Facebook anebo si poslechni další nahrávku ->

Ráda bys měla svého osobního průvodce, který ti ve chvíli, kdy budeš potřebovat pošle posleství, které potřebuješ?

Klikni na obrázek.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře