Cítíš, že se potřebuješ vyrovnat se svou minulostí?

Potřebuješ vědět, že to, co prožíváš, má nějaký smysl?

Máš ráda skutečné příběhy, skrze které se učíš?

Pak jsem eBook NAVZDORY napsala právě pro tebe!

Navzdory je osobní, autentický a syrový příběh. Příběh, ze kterého by mi vstávaly vlasy hrůzou, kdyby to nebyl můj život. Má realita od kolébky k dnešním dnům. Byla jsem doslova vedena k jeho sepsání, i když mé ego bojovalo o to, abych nepsala. Přeci jen jsem v něm svlékla sama sebe do naha. Ale nutkání psát bylo silnější. Propojila jsem svůj příběh se statusy napsanými na mém Facebooku, aby nešlo jen o vzpomínání, ale aby byl eBook i transformační.

Jak už jsem psala, příběh je protkaný statusy z Facebooku, které měly obrovský ohlas, protože se týkaly právě procesu transformace, který jsem na základě svého života a prožitků získala.

Navzdory je tedy nejen eBook s mým osobním příběhem, ale je zároveň návodem, jak svůj život můžeš uchopit a změnit přístup nejen k sobě.  

První reakce na eBook po přečtení

Bezprostředně po přečtení mi tohle napsala Lucka Šťastná

Ahoj krásko, myslela jsem si, že Ti ukážu zrcadlo, a místo toho mám pocit, že jsi to Ty, kdo na mě kouká ze všech stran! Nejen z jedné, jak u zrcadla bývá zvykem, ale odevšud DOKOLA. Tím je i Tvoje zpověď – kruhem, který obejme, pohladí a uklidní. Přitom bych čekala, že raní, vyděsí, zabolí. 

A pokračovala.

Popravdě se stydím za dvě věci.

Zaprvé za to, jak se mi neskutečně ulevilo z toho, že to někdo měl horší než já (morálka mi říká, že jsem zvrhlá, ale duše září porozuměním a láskou!!!).

Zadruhé proto, že jsem byla nucena reagovat na  téma "jsem tlustá". To mě prostě sestřelilo a moje tělo opět plesá. Tentokrát ne proto, že je na tom někdo hůř než já. Tentokrát se moje duše stydí a omlouvá svému nádhernému tělu. Zase brečím!

 

A další reakce...

Reakce od Pavly Havlíčkové

 Evi, dočetla jsem tvoje poselství. Když jsi psala o tom, kolik jsi měla chlapů mezi nohama a proč jsi je tam měla, říkala jsem si: "Ona to řekla nahlas za mě." A byl to pro mě osvobozující pocit a velká úleva. Pro mě je toto téma, které nemám úplně zpracované a díky tvému eBooku jsem se posunula o velký kus dál. Ne, až na konec. Přijímám to jako součást svého života.

Zdaleka jsem neměla tak dramatický život jako ty, ale když jsem četla tvoje poselství, tak jsem v tobě viděla sebe. Mé dětství by se dalo snadno nazvat idylické a sama ho tak vnímám, o to víc mě překvapilo, jak podobnou máme cestu. Poslední rok a půl je pro mě životním obdobím Sama za sebe. Cítím, jak se formuju a měním pohled na svět. Jak jsem tolerantnější k ostatním, ale i k sobě.

Přesně ty věci, o kterých píšeš. Přiznám se, že jsem nečekala, že to na mě zanechá takový dojem.

Co v eBooku během čtení najdeš a získáš?

  • Jak porozumět různým životním událostem.
  • Proč je důležité odpouštění a jak ho dosáhnout.
  • Jaké dary ti přinese, když získáš nadhled.
  • Proč se ti dějí věci tak, jak se ti dějí.
  • K čemu jsou důležité hranice a jak je nastavit.
  • Proč je láska zdrojem bolesti i sebehodnoty.

Reference od prvních předčtenářek

Očekávala jsem už podle nazvu, že to bude NAVZDORY osudu toho člověka a že kniha bude velmi otevřená a osobní. Čtení ale předčilo veškeré očekávaní. eBook mi pomohl pochopit, že každý má jinak těžký osud a nikoho by jsme neměli soudit. Že chyby a činy co děláme, jsou jen odrazem toho, co se nám stalo v minulosti, ale díky tomu jsme teď takoví lide, jaci jsme. Pokud jste si prošli čímkoli těžkým a chcete pochopit, proč to tak bylo a dojít k úlevě v těžké situaci, neváhejte tuto knihu přečíst, je v ní mnoho pochopení.
Lucie Pospíchalová: čtenářka eBooku Navzdory
Zvědavost a souznění s tématem NAVZDORY mě přiměla reagovat na Evinu nabídku přečíst si její e-book. E-book jsem přečetla jedním dechem. Obsah mi ukázal, co vše je v životě možné a že je nekonečně mnoho možností, jak v životě tvořit, reagovat na lidi, situace, na emoce svoje i ostatních lidi. Napojilo mě to na energie soucitu se sebou, s Evou a se všemi. Uvědomila jsem si, co všechno jsme schopni podstoupit v touze po lásce. Jak moc je důležité mít na prvním místě rád sám sebe a jak nám druzí v sebelásce pomáhají, i když to na první pohled není vidět. E-book s příběhem Evy doporučuji přečíst každému, kdo potřebuje vědět, že v tom není sám. Každému, kdo zažívá pocity marnosti, beznaděje, bezmoci, kdo se cítí jako oběť. Každému, kdo má někdy pocit, že to tady už fakt nedá.
Martina Žížalováčtenářka eBooku Navzdory
Tvůj eBook je opravdu velmi hluboký...moc obdivuji, že ses tak otevřela a rozhodla sdílet své 13. komnaty. Obdivuji také obrovskou sílu, kterou jsi v sobe objevila navzdory všem těm strašně moc bolestivým událostem... eBook bych určitě doporučila přečíst ženám, které se trápí nebo mají pocit, že už nemůžou dál.
Jana Pospíšil

Možná bys ráda věděla jak to vypadá uvnitř eBooku

Přestože jsem lidová vypravěčka a umím velmi dobře vrstvit a psát sáhodlouhé texty, dokázala jsem NAVZDORY sepsat do 29 stránek plných inspirace a aha momentů. 

Nenajdeš v něm obrázky, protože jsem cítila, že by odváděly pozornost od textu. Listovat jím budeš virtuálně, nebo si ho můžeš vytisknout tak, jako to udělaly s mými eBooky ostatní ženy. 

Černá barva textu označuje můj osobní příběh. 

Fialová barva je použita pro Facebookové statusy, které do příběhu přináší transformační stránku. 


Jakmile vyplníš formulář a odešleš, přijde ti faktura k zaplacení. 

Až ji zaplatíš a částka se objeví na mém účtu, tak ti bude eBook odeslán na tebou zadaný e-mail. Bude ve formátu PDF. Nejde o tištěnou formu, pouze elektronickou. Do e-mailu bude vložen formou odkazu na kterém si ho budeš moci přečíst a stáhnout k sobě do počítače nebo mobilního telefonu. 

ukázka z Navzdory

Čí příběh budeš vlastně číst? 

Jmenuje se Eva Pitnerová a budeš číst její příběh. Příběh ženy, která inspiruje stovky žen na jejich cestě životem. Dodává jim odvahu a podporu ve chvílích, kdy ji potřebují skrze své eBooky, kurzy, semináře nebo řádky na Facebooku. 

Jsem to já. Obyčejně neobyčejná žena, která má dar nahlížet, nejen skrze karty, do lidských životů. 

Právě díky své minulosti, všem svým bolestem i pádům, které jsem transformovala, poskytuji ženám v jejich životě podporu. 

A právě o mé cestě a o tom, jak jsem se sebou pracovala, je můj eBook. 

Vím, že bych tady měla vypsat všechny přínosy a klady eBooku

Jenže já vím, že to možné není. Protože každý z nás je individuální a v mém eBooku si najde to, co potřebuje a hlavně to, co v něm najít má. 

Věřím, že až ho začneš číst, pomůže ti právě jeho syrovost a autenticita podívat se s větší láskou na svůj život. S větším pochopením pro sebe i druhé. 

Vím, že to zní krutě, ale ono to, že někdo druhý prožívá nebo prožil nějaké neštěstí nebo problémy, nám přinese úlevu a větší nadhled nad naším životem

Pro někoho bude eBook jen příjemným opakováním toho, co už sám žije a má transformováno. 

Evu již nějakou dobu sleduji, takže jsem tušila, že se přečtením e-booku dozvím více nejen o ní, ale i o sobě. Eva mne vždy překvapí mírou otevřenosti, pochopení a nadhledu. Obdivuji její sílu, se kterou se dokáže přenést přes těžkosti života. A též obdivuji odhodlání ukázat druhým, že to dokážou taky. I v mém hezky prožitém životě se nacházejí momenty, které hezké a příjemné nebyly. Díky e-booku Navzdory jsem si pár takových momentů, které zásadním způsobem ovlivnily můj život, připomněla a znovu na ně nahlédla ze své současné pozice. S odstupem zjišťuji, které momenty mne již nechávají v klidu a na kterých je třeba ještě zapracovat. E-book bych doporučila těm ženám či mužům, které zajímají lidské příběhy. Každému, kdo potřebuje povzbudit či popostrčit k akci. Všem, kdo zvažují, že Evu požádají o pomoc a nemůžou se k tomu odhodlat. Těm, kteří chtějí vědět, proč Eva nesoudí. Všem, kdo touží poznat život víc.
Petra Šetinováčtenářka eBooku Navzdory

Cena eBooku

Koketovala jsem s myšlenkou zpřístupnit ti ho zdarma. Pak jsem si ale položila otázku - Proč bych to měla dělat?

Odpověď mě vlastně ani nepřekvapila. Byl tam hluboko pod povrchními odpověďmi schovaný strach.  Strach, který měl hned několik podob. Poléčila jsem ho a rozpustila.

Za eBook zaplatíš 590 Kč.

Teď už stačí jen vyplnit a odeslat formulář.

Při vyplňování údajů buď prosím pečlivá.

Zkontroluj si správnost svých údajů a e-mailovou adresu, předejdeme tak komplikacím a zbytečnému zdržování.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele.