„Pane Bože, co já jim tam budu říkat?!“, byla jsem bezradná.

Potřebuju s tebou sdílet svůj nedávný prožitek a i to, že nejsem vždycky naladěná a mám své obavy.

Seděla jsem ve vlaku a dívala se z okna. Vedle mě seděla má nevlastní dcera a obě jsme vyrážely do Šumperka na festival Být ženou.

Snažila jsem se naladit na zadané téma přednášky, ale vůbec mi to nešlo. Cítila jsem se vypnutá jako už několik dní předtím. „Pane Bože, co já jim tam budu říkat?!“

Takhle jsem se nikdy necítila.

I když jsem vždycky trochu nejistá před každým workshopem, přednáškou nebo seminářem, vždy jsem měla aspoň nějaký obraz, který mi přišel v naladění a já se měla čeho chytit. Tentokrát ne.

Procházela jsem branou do Pavlínina dvora a najednou jsem měla pocit, že jsem se ocitla v úplně jiném prostoru. Doslova dýchal ženskostí a moudrostí. Ženy vybalovaly své prodejní stánky a korzovaly po prostoru. Pořád jsem ale necítila žádné vedení ani nepřicházely vize. Bylo deset hodin a já věděla, že za dvě a půl hodiny budu držet v ruce mikrofon a mluvit a mluvit.

Nebyla jsem nervózní nebo nejistá, byla jsem prostě přesvědčená, že to nedám.

Cítila jsem odpojení od sebe samé. Viděla jsem všechny ty tváře žen i mužů, které tam byly, ale já jsem prostě byla mimo. Hlavou mi běželo „tohle bude průšvih“.

Najednou slyším jak mě Petra, jedna z organizátorek, představuje několika desítkám žen a já stále nevím, o čem budu mluvit. Držím mikrofon a slyším se říkat, že se omlouvám, ale že vůbec nevím, o čem mám mluvit. Vidím nejisté pohledy žen, které asi čekaly něco jiného.

Chvíli něco blekotám a ani nevím co.

Ale najednou cítím, jak mě někdo chytá za kotníky a já se cítím zakořeněná. Moje tělo zalévá zvláštní energie a jsem si čím dál více jistější.  Mluvím a zároveň jsem harmonizovaná a ukotvovaná Matkou zemí. Nezakořeňuju já, ale ona drží mě a její ruce se stávají kořeny. A najednou se ve mně rozlévá důvěra a cítím vedení.

Držená Matkou a vedená Otcem.

Cítila jsem, jak se mi vrací mé vnitřní propojení. Trvalo to celé jen pár vteřin, ale najednou jsem byla zase v proudu. Silná a dovolím si říci zářící. Bavila jsem se a se mnou i ženy. Tedy tvářily se tak, když se smály. Ale i plakaly, byly v procesu a léčily svá zranění.

Mluvily jsme a pracovaly s tématy

  • sebeláska (zrcadlo zlé královny nemluvilo pravdu),
  • přijetí (jako cesta k od-pustění),
  • jedinečnost (každá žena jí vlastní),
  • matka a otec (zranění na urovni vnitřního dítěte).

Nejvíce „hustý“ byl pro mě rituál Úcta rodičům a pak synchronicita, se kterou se děly různé situace.

Po skončení „přednášky“, která se změnila v proces léčení, ke mně přicházely ženy a děkovaly mi, objímaly mě a vyprávěly své prožitky z mého vstupu. Probíhaly další přednášky, ale některé ženy za mnou přicházely a děly se úžasné věci. Byly jsme stále v procesu. Ony a já s nimi. Od té chvíle se cítím zase o trochu více požehnaná a zpět ve své síle, která mi na několik dní zůstala před festivalem uzavřená.

Pokud jsi tam byla, napiš mi ty svůj prožitek, nebo jak jsi to vnímala ty.

Fotky byly nafoceny během mého vstupu a stále se k nim vracím a připomínám si energii prožitého

A protože se mi líbilo, být zase ve světě mimo svět internetu tváří v tvář tobě, s vděčností jsem přijala nabídku od Anety, spolumajitelky kavárny V Lese v Olomouci, kde se můžeme potkat už 25. 6. 2018. Samozřejmě se těším na další setkání zase za rok v Šumperku.

Fotografie jsou od : Vendula Székely Photo

Přijeď na setkání do Kavárny V lese v Olomouci

Více infromací po kliknutí na obrázek.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře