Johanina věta proměny a uvědomění, mě posadila na zadek

Johana je žena, která mě občas vyhledá a chce se ujistit, že kráčí správně.

Někdy je pohled zvenčí důležitý a pomůže ukotvit osobní pocity. Vědmy a kartářky moc nevyhledává, protože jí to přijde přinejmenším podivné. Na mě narazila úplně náhodou, když byla v lázních v Třeboni. Teď mě tak napadá, že už je to skoro deset let, co se známe.

thoughtfulness-996477

Potkaly jsme se na hrázi rybníka Svět.

Seděla tam a byla taková zamyšlená. Začala hledat něco v kabelce, vytáhla cigarety a opět prohledávala kabelku. Byla jsem rychlejší a nabídla jí zapalovač. Tenkrát jsem ještě kouřila. Poděkovala a daly jsme se do řeči. Lidé se mi, už od doby co pamatuji, otevírají a svěřují i s těmi nejintimnějšími věcmi.

Johana nebyla výjimka.

Po chvilce povídání o ničem z ní vypadlo: „Už na to seru! Já už takhle dál prostě žít nemůžu.“ Pak jí došlo, že mluví s cizím člověkem a chtěla se omlouvat. Uklidnila jsem jí a řekla, co dělám a že jsem zvyklá. Docela jí překvapilo, že nejsem babizna ověšená zlatem a obřími prsteny, co po kapsách nosí křišťálovou kouli.

girl-1492613

Esoteriky měla za blázny.

A upřímně se jí ani nedivím. Kolikrát se sama podivuji, kolik „rádoby pomahačů a mystiků“ potkávám. Povídaly jsme si asi dvě hodiny. Pochopila jsem, že Johana je žena, která neumí dávat najevo své pocity, své nitro. Vyprávěla mi o své mamince, která celý svůj život jen dřela a dřela. Nikdy jí neviděla plakat, i když měla těžký život. Pořád se usmívala a snažila se ve všem vycházet ostatním vstříc.

Johaně došlo, že se chová stejně.

Přestože jí bylo těžko na duši – rozváděla se a manžel jí chtěl sebrat obě děti, měla úsměv na rtech a chovala se, jako by se nic nedělo. Protože měla problémy s nohou a byla po operaci, ocitla se v Třeboňských lázních na léčení. Po asi 15 letech byla sama a měla čas pro sebe. Uvědomila si, že se za celých patnáct let nezastavila. Neustále byla v poklusu a něco dělala. Neuměla se zastavit a už vůbec si neměla stěžovat.

girl-1532745

Někdy prý ano, ale to jen díky alkoholu a to jí někdo nebral vážně.

Vypovídala se mi a ulevilo se jí. Prý plakala po 5 letech. Cítila úlevu, že si mohla dovolit vypovídat. Dvě naprosto cizí ženy a přesto jsme si vzájemně mohly dát tolik. Na mé straně podpora a na její důvěra. Johana si pak vzala vizitku a ještě než odjela mě navštívila. Sice si ze mě utahovala, ale věděla jsem, že se díky tomu jen vyrovnává s tím, že sedí i kartářky.

Ona přeci není blázen.

Od té doby jsme občas v kontaktu. Zůstala pořád přímá a taková víc rázná jako tenkrát, ale už umí nádherně vyjadřovat, co cítí a dokonce žádat o pomoc. Ona, amazonka, která vše vydrží a zvládne, se naučila říkat – JÁ POTŘEBUJI POMOC.

hands-1032312_1920

 

Mimochodem její exmanžel jí děti nesebral. A přestože v manželství jim to nefungovalo, tak po rozvodu a po zklidnění emocí se z nich stali přátelé.

 

Víte, co mu chybělo? PŘIPADAL SI ZBYTEČNÝ.

Ona totiž zvládala vše a ještě byla nad věcí ale pořád s něčím nespokojená. Možná, kdyby dokázala dávat najevo své emoce a říkat si o pomoc v manželství, mohl to být jiný příběh. Ale vše je jak má.

TIPY NA ZÁVĚR

–         NEBOJTE SE VYJADŘOVAT SVÉ EMOCE (DRUZÍ VÁM DO HLAVY NEVIDÍ)

–         DOVOLTE SI NEZVLÁDNOUT VŠECHNO (DÁTE DRUHÝM ŠANCI SE ZAPOJIT)

–         KDYŽ SE VÁM CHCE PLAKAT, PUSŤTE SLZY VEN A NEPOTLAČUJTE JE

(PROSPĚJE TO VAŠEMU ZDRAVÍ)

–         SVÝM CHOVÁNÍ UČÍTE DĚTI (KDYŽ PŘEDSTÍRÁTE, UČÍTE JE PŘEDSTÍRAT)

–         VE CHVÍLI, KDY SE PRO NĚ SNAŽÍTE BÝT SILNÉ, JE UČÍTE, ŽE SLABOST NENÍ VÍTANÁ

girl-1521914

I pro své děti, pro budoucí generace, buďte autentické. Vše, co se od vás naučí – okoukají, budou žít jako svoji pravdu. Opravdu chceme, aby se od nás učily lžím a nepravdám? Zamyslete se nad tím, zda chcete, aby se vaše děti cítily jako JOHANA a mnoho dalších žen. Ona se to totiž naučila od své maminky 😉

Někdy stačí tak málo. Dovolit si žít tak jak cítíte a naslouchat svému nitru. Přeji si aby ženy byly šťastné a důvěřovaly samy sobě a věděly, že jsou báječné takové jaké jsou a to i v případě, když něco nezvládají tak jak si představují.  Právě proto jsem vytvořila svojí KPZtku – krabičku poslední záchrany, tak aby uzdravovala zraněné části ženské duše.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře