Kartohraní a jeho vyhodnocení

Na mé fanpage  – Nejsi v tom sama – jsem vám vložila obrázek tří karet a dala vám možnost vybrat si kartu, která vás přitahuje. Karta, která přitahuje intuitivně vaší pozornost, je ta pravá a má pro vás sdělení.

 

karty

Tématem těchto karet bylo: Kam byste měla zaměřit pozornost v tyto dny?

 

Vyhodnocení by mělo rezonovat s vaším vnitřním hlasem, který k vám promlouvá možná i několik dní. Berte proto poselství karet, jako potvrzení toho, že byste měli svůj hlas následovat.

Jste-li na pochybách a nevíte, zda umíte rozpoznat svůj vnitřní hlas a nechat se jím vést, mám pro vás inspiraci v podobě mého eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara.

Jehož součástí je vaše oblíbené OBRÁZKOHRANÍ, meditace PROCITNUTÍ a 15 minutových rozhovor se mnou.

 

Pojďme ale k vyhodnocení tří karet, neboť z vašich reakcí je patrné, že se na něj moc těšíte.

  • Karta č. 1 :

Možná se cítíte odděleny od zbytku světa, vnímáte kolem sebe energii stagnaci a nevíte kterým směrem se vydat. Tím, že budete jen v pozici čekately/přemýšlitelky se nikam nedostanete. Nebojte se, že uděláte chybu. Vesmír je moudrý a vede vás přesně tam, kam potřebujete dojít a k činnostem, které jsou pro vás prospěšné.

 

Vesmír k vám promlouvá a říká: „ JDI A KONEJ! Odhoď svůj strach a nejistotu a následuj ten vnitřní pocit, který máš. Jdi a jeden k souladu s tím co cítíš. Přemýšlením, abys neudělala chybu, se nikam nedostaneš“.

 

Ano, vše má svůj čas, avšak nyní nadešel ten váš. Že nevíte, co máš vlastně dělat? Neptejte se své hlavy, odpovědi máte v srdci.

 

  • Karta č. 2:

Nadešel čas následovat sebe samu. Už bylo dost přijímání názorů ostatních. Přestože to mysleli s vámi dobře, neznají vaši cestu a nekráčí po ní. Radí a směrují vás pouze z tvé své a ze svých prožitků a poznání. Nikdy plně nepochopí vaši cestu a ani vy jejich.

 

Nyní se zaměřte na sebe samé. Co vám radí vás vnitřní hlas? Co se vám snaží sdělit. Možná cítíte, že chcete být inspirací pro ostatní, buďte! Možná chcete někam odjet, odjeďte!

 

Vy samy máte obrovský dar motivovat a vést lidi, jen potřebujete převzít odpovědnost za svůj život a nečekat, že vás někdo zachrání a dovede za ruku do cíle. Tam se musíte dovést vy samy.

 

  • Karta č. 3:

Nelpěte na minulosti. Pusťte ji. Soustřeďte se pouze na to co JE. To je to jediné co dokážete ovlivnit. Je čas jít dál. Ať se stalo cokoliv, stalo se to pro vaše dobro. Možná vám to tak nepřijde a máte pocit, že se nedokážete odpoutat a jít dál. Možná tam stojí člověk, který odešel, možná že jste prožily něco traumatického. To víte jen vy.

 

Karty mi však ukazují, že je už čas se pohnout kupředu a soustředit se na TEĎ. V teď máte totiž možnost věci měnit a formovat. Minulostí nepohnete, s tou je potřeba se vyrovnat. Budoucnost si tvoříte v Teď. Přestaňte se ohlížet a začněte se rozhlížet kolem sebe.

 

Obklopují vás stovky příležitostí, které jen čekají na vaši pozornost. Stačí si vybrat. Ve chvíli, kdy pustíte minulost a necháte ji být, ovlivní to i vaše finance, které konečně budou moci plynule proudit.

 

Budu ráda, když mi zde zanecháte pod článkem vaše komentáře.

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře