KARTOSKOP – Mohla by ses cítit handicapovaná aneb srpnová předpověď

Ano, mohla by ses cítit handicapovaná, pokud stále ještě chodíš za své hranice, protože ti záleží na úsudku druhých. V té chvíli jsi zranitelná a namísto se svou vnitřní silou jsi otevřená nezdarům a pocitům NEDOSTDOBRÁCTVÍ.  V té chvíli totiž cítíš to, že nejsi dost dobrá. Možná dokonce, že ve srovnání s někým jsi horší a v tu chvíli se rodí tvůj handicap, se kterým musíš žít.

beautiful-1274056

Ano, MUSÍŠ – tak dlouho, dokud věříš tomu, že taková jsi.

Ve chvíli, kdy se na sebe začneš dívat jinak, s větší láskou a oporou pro sebe samu, už NEMUSÍŠ.

Stojíš o to, aby tento měsíc patřil k dalším měsícům, kdy se budeš trápit tím, zda jsi přijímaná ostatními, nebo tím, že budeš věnovat pozornost jen tomu, co neumíš?  Můžeš. Samozřejmě, že ano. Možná se ještě potřebuješ cítit nehezky a naplňovat svůj pohárek nelásky, než dojde k jeho přelití a TY konečně prohlédneš a svou hodnotu najdeš.

barley-field-8230_960_720

Srpen Ti ale umožňuje z toho vystoupit. Ano, tak jako vždy nese esenci probuzení vnitřní síly. Vlastně nejen vnitřní síly, ale přináší obrovský transformační potenciál. Zasévej V SRPNU LÁSKU K SOBĚ a sklidíš ÚRODU PLNOU HOJNOSTI ve všech oblastech života. Dokážeš opustit zažité programy, které tě potápí. DOKÁŽEŠ s pomocí srpna a jeho vibrací změnit svůj vztah k sobě.

Oceňuj se, chval se, hýčkej, rozmazluj, pečuj o sebe, věnuj své myšlenky tomu, co tě dělá šťastnou.

sklizen

A MNOHEM VÍC.

DOVOL SI PROŽÍVAT SVÉ EMOCE BEZ POSUZOVÁNÍ A ODSUZOVÁNÍ. Nejsi robot, strojek, který stačí jen promazat a on pracuje dál. JSI ŽENA, BYTOST, KTERÁ JE CYKLICKÁ A EMOCIONÁLNÍ. Dovol si své emoce nejen mít, ale také prožívat. Vypouštět je tak, jak potřebují, projevit se v jejich surové síle.

Srpen ti pomáhá, je tu pro tebe, abys mohla zase o kousek víc k sobě.

lion-577104_1280

INSPIRACE PRO LVICE:

Neexistuje nic, co bys nedokázala. Pamatuj ale, že tlakem na sebe nic nezískáš, jen ztrácíš. Cti samu sebe a respektuj své hranice.

_____________________________________________________________________

VYBER SI KARTU PRO NÁSLEDUJCÍ TŘI DNY – PÁTEK, SOBOTU A NEDĚLI

Naciť si kartu která tě přitahuje a v komentářích pod článkem mi napiš jaká si tě přitáhla. Zítra 29. 7. 2016  se ve videu dozvíš její význam.

Vlevo – 1

Uprostřed – 2

Vpravo – 3

Video najdete na mém facebook – NEJSI V TOM SAMA

Nebo si ho pusťte zde>>

13874908_1749656331980965_214750361_n

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře