Kartoskop na září s překvapením

Eva Pitnerová

Kartoskop na září

Malinko mi zatrnulo při pohledu na vytažené karty. Uf, no máme se na co těšit. Září nebude asi měsíc pro slabé kusy, nebo minimálně ty slabé kousky trochu zocelí.

zaři

Běžně karty ke kartoskopům nepoužívám, ladím se přímo na energie daného měsíce, ale dnes jsem cítila silný impulz to udělat. Karty mi pomůžou k dokreslení toho, co jsem si o měsíci září načetla z energetického pole.

Tipy pro znamení:

Berani, tento měsíc se zaměřte na své zdraví a jeho posilování.

Býci, vám nezbude nic jiného než udělat krok vpřed. Vyplatí se.

Blíženci, touha po fyzickém kontaktu a něze bude velmi silná.

Raci, konfrontace s realitou prověří vaší připravenost.

Lvi, fanfáry už znějí. Čeká vás nemalé vítězství vašeho několikaletého boje.

Panny, buďte optimistické a denně děkujte za to, co máte.

Váhy, začněte zkoušet nové recepty a hrajte si s kořením.

Štíři, rozmazlujte se vonnými oleji a relaxační hudbou.

Střelci, jazyk v puse máte nejen na lízání zmrzliny. I díky němu můžete mluvit a říkat to, co vnitřně považujete za svou pravdu.

Kozorozi, překračovat komfortní zóny se vyplatí. Jen vás to obohatí, a to nejen na duchu.

Vodnáři, otevře se Pandořina skříňka a bude potřeba se vypořádat s tím, co v ní najdete.

Ryby, vy si dál plavte svým tempem a radostně. Život vás má rád.

Co nás čeká a nemine, anebo bude platit, jaké si to uděláš, takové to máš?

Obojí je správné. Jsou věci, kterým se prostě v září nevyhneme, a ne všechny okamžiky budou zalité světlem. Naopak, někteří pocítí vliv Kálí tak silně, že budou mít pocit, že je snad někdo hodil do mixéru a mixuje na smoothie. Jiní zase budou odolávat svým pudům a vášním, a to nejen v intimní oblasti. Vesmír si nás prostě prověří. Jaké jsou naše pohnutky, naše programy a volby.

Zadrnká nám na struny, na které už dlouho nikdo nedrnkal, a my se budeme muset rozhodnout, zda ve zvolené cestě pokračovat, anebo zda vesmírným lákadlům podlehneme.  Ti, kteří dříve měli utlumený chtíč, ti budou lační po smyslnostech. Ti, kteří odolávali nezdravému jídlu, budou vystavováni svým silným chutím. Tam, kde byl jeden extrém, nastoupí druhý extrém. Celá tahle zářijová krasojízda nás vede k jediné věci, a tou je HARMONIE.

Harmonie ve všem, v každé buňce těla a ducha, v jednání, v mluvení atd. Prostě Harmonie ve všem, v čem ji lze prožívat. Dávání a braní bude také jedním z témat. Velikých a hlubokých témat. Uprostřed, tam je naše místo. Tam jsme ve své síle. Misky vah touží po rovnocennosti a vyváženosti. Zkouškami měsíce září můžeme projít obohacení.

schultute-1499054_1920

Hned 1.září bude Nov ve znamení Panny.

Prázdniny skončily, děti jsou již ve školkách a školách, a tak na sebe můžete mít více klidu. Tedy alespoň některé z vás, a tak si můžete udělat malý, ale velmi účinný rituálek. RITUÁLEK OČISTY. Tento Nov nám může být nápomocný v úklidu v duši i v domácnostech. Panna touží po čistotě. Díky ní se na září a jeho zkoušky můžeme krásně připravit.

architectural-389253_1280

Rituálek – úklid v sobě s Pannou v Novu

Věnujte si alespoň 15 minut o samotě. Zapalte si vonnou tyčinku, nebo kápněte do své aromalampy pár kapek esenciálního oleje, třeba Kadidlovník.  Zavřete si oči a pohrajte si se svou myslí. Podívejte se dovnitř svého těla, tak jako by to byl prostor nebo místnost. Jak vypadá taková místnost? Je v ní uklizeno, čisto, voňavo, nebo je zaplněná nepořádkem? Pokud je čistý, voňavý a uklizený, pak není očisty potřeba. Pokud je však prostor nevlídný a je v něm něco, co v něm narušuje právě pocit harmonie, je potřeba jej uklidit.

Můžete si požádat anděly, aby vám s tím pomohli a odnesli odsud věci, které jsou rozbité, nefunkční a třeba i zastaralé. Utřete tam prach, umyjte okna, prostě ukliďte tak, aby prostor byl harmonický a čistý. Pokud jste na louce, tak se podívejte, zda někde nejsou pohozené odpadky a odstraňte je. Všude, kde jste, myslím tím vaší představu, která vám běží myslí, hledejte to, co není čisté, zdravé, harmonické a odstraňte to. Vždy si žádejte o pomoc andělů a klidně opět zapojte mysl a jen si to představujte.

Tahle očista se nazývá mentální úklid a já osobně ji dělám docela často. Navíc, a to se hodí i o tomto novu, je dobré uklidit si i svůj byt. Leštění, cídění a poletování s prachovkou nám díky Panně, která nám sedí na Luně, půjde pěkně od ruky. Okna můžete umývat s myšlenkou, že jsou to vaše oči, kuchyň vaše zažívání atd. O to více bude úklid prospěšný.

Tip na závěr: doporučuji v září očistu těla, pomoci by mohly bylinky nebo detoxikační šťávy. Inspirovat se můžete na stránkách Provoněný den, a to právě bylinkami a jejich mocnými účinky.

DÁRKY

Milým rituálem se můžou pro vás stát i mé nahrávky pro ženskou duši a mysl. Klikněte na obrázek a zaposlouchejte se.

Pojď se podívat 2

Doporučuji vám přečíst si i můj EBOOK Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara. Ukáži vám, jak se život dokáže proměnit, když nasloucháte svému vnitřnímu hlasu – své intuici. Který nyní získáte také za milejší cenu.

Pojď se podívat

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře