Čarovný Nov a kartoskop na Listopad

Novoluní ve Štíru a Kartoskop na Listopad

Přesně 30.10.2016 v 18:38 hod bude nov ve znamení Štíra. Bude to velkolepé. Štíři totiž ani jiní být neumí, nebo tak alespoň vystupují. Mnoho z nich jsou velmi zodpovědní a oddaní jedinci, láskyplní i vášniví, a to nejen sexuálně. Ve chvíli, kdy se štíři pro něco nadchnou, nedají pokoj, dokud to nedostanou. V případě štírek to platí dvojnásob. Přestože přichází rozloučení s teplejším obdobím, bude nov ve štíru spojen s větší touhou po akci.

Štíří energie je dynamická a celkem akční.

rose-707550_960_720

Mají rádi své pohodlí a milují dobré jídlo, ale kdykoliv mohou něco podniknout, využijí toho. Teplíčko svého gauče však opouštějí jen ve chvíli, kdy je zábava alespoň něčím zvláštní, jakoby okořeněná. Na vysedávání v kavárnách nejsou moc stavění, ale když bude v kavárně příjemné prostředí, něco dobrého na zoubek a příjemná společnost, to se dlouho přemlouvat nenechají.  Nov nasycený jejich esencí bude sice vybízet k odpočinku, ale zároveň také k akci.

My té esence můžeme využít k malému rituálu.

Rituál:

Budete potřebovat papír, něco na psaní, svíčku fialové barvy a pár minut času, kdy můžete rozjímat a rituál vytvořit.Zapalte si svíčku s myšlenkou na to, s čím se chcete rozloučit, neboli nechat ze svého života odejít nefunkční vnitřní programy. Nezaměřujte to prosím na konkrétní lidi.

Nefunkční vnitřní program může být třeba – špatný vztah k penězům, sebeponižování, sebekritika atd. Všechno si to napište na papír, pište ve větách: Loučím se s neláskou k sobě, Loučím se s životem v chudobě, Loučím se s žárlivostí, Loučím se s…. Jde o to vypsat přesně to, ČEHO SE CHCETE VZDÁT A ZÁROVEŇ JSTE OCHOTNÉ SE TOHO VZDÁT.

Důvěřujte svému vnitřnímu vedení a intuici při sepisování těchto vět. Až dopíšete, celé si to znovu přečtěte, nejlépe nahlas a každou větu třikrát a důrazně. Ve chvíli, kdy větičky přečtete nahlas, spalte papír nad svíčkou s prosbou k Metatronovi. Metatron je archanděl transformace.  Požádejte ho, aby vám pomohl definitivně odevzdat tyto programy. Důležitá je ochota se jich vzdát a vytvoření nového návyku, tedy vnitřního programu.

Přichystala jsem pro vás nový eBook, který už opečovává korektorka textu a brzy jej vypustím. Jmenuje se ROČNÍ PRŮVODNCE VNITŘNÍM SVĚTEM.  Do on-line programu můžete vstoupit přímo tady>>

Jedno takové malé cvičení, bez ohledu na to, který den tohle čtete.

Opět budete potřebovat papír a tužku, ale také obálku a dopisní známku.

Napište dopis vděčnosti a ocenění. Vyberte si jednu ženu (nejmenujte v dopise!!!), která vám pomáhá už jen tím, že je ve vašem životě.  Vyjádřete ji svou vděčnost, poděkujte ji za to co pro vás, byť nevědomě, dělá. Nezapomeňte ji ocenit. Napište jí, co v ní vidíte a čím vás inspiruje. NEČTĚTE DÁL! Nejprve to udělejte a pak pokračujete. Musíte mít napsaný dopis a pak čtěte dál.

stop-1374937_1920

Dopis vložte do obálky, nadepište SVOU VLASTNÍ ADRESOU!

Udělejte to pro sebe. Umíme ocenit ostatní a být jim vděčné a to je krásné, ale pro sebe to moc žen udělat neumí. ZMĚŇTE TO A ZAČNĚTE HNED. Vidíme totiž v druhých ženách to, co samy máme, jen u sebe to nevidíme.

Kartoskop na Listopad

Miluju podzim asi od té doby, co jsem mamce vylezla z … bříška samozřejmě.

Jaro a léto je sice také krásné, ale v mých očích je podzim a listopad obzvlášť plný nádherných barev. Je sychravo a ve vzduchu se už vznáší vánoční atmosféra. Podzim prostě nejde nemilovat. Podzim je vlastně taková dospělost, zralost. Čas na uvnitřnění se a rozloučení se s tím co pominulo.

autumn-1758194_1280

Pro listopad jsou typické Dušičky a Samhain (keltský svátek který se slaví z 31. 10 – 1. 1.), kdy se svět mrtvých a svět živých spojují a bariéra mezi nimi se potírá. V Americe se slaví Halloween. O Samhainu a Halloweenu krásně píše Kateřina Venzarová autorka stránekČarovýchova šťastných kluků doporučuji přečíst jejich poslední článek Kostlivci ve škole>>

Beranky, užijete si krásný výbuch vzteku, ale opravdu krásný.

Býčice, dejte si peníze stranou, budou se vám hodit na dárek pro sebe.

Blíženkyně, někdy pomůže jen pár minut ve vaně a je hned jasněji.

Račice, dovolte si být chvíli na koni. Nemyslím tom zvířecím.

Lvice, možná dostanete ťafku, kterou nebudete čekat, ale pokračujte dál v započatém.

Panny, vyzkoušejte si na sobě jaké je to pečovat o sebe jako o malé miminko. S láskou.

Váhy, rybaříte? Ne, to nevadí. Zkuste jít jen k řece a tam meditovat.

Štírky, někomu pěkně od plic vysvětlíte, že takhle už teda ne.

Střelkyně, budete obletovaná jako princezna, dovolte si to přijmout.

Kozorožky, vy se běžte vyspat. Potřebujete to jako sůl.

Vodnářky, už jste napsaly tu knihu, došly na to představení atd.? Přestaňte o věcech jen mluvit a koukejte je dělat.

Ryby, dějete to, co umíte, neplýtvejte energii na těch věcech, které neumíte. Delegujte.

Rozloučení se s tím co pominulo je opravdu pro listopad velmi typické. Rozhlédněte se kolem sebe. Příroda se mění. Stromy stahují svou mízu ke kořenům a opadává listí. Co bylo, pomíjí, aby se mohlo zrodit nové. Smrt je jen cesta k novému Bytí. I podzim je přerod. Můžete se nyní přírodou nechat inspirovat. Směřujte svou pozornost k sobě samým. Uberte na výkonu a přidejte na odpočinku. Přestaňte se zaměřovat ven, ale pohlédněte do sebe. Vaše duše je plná nezměrných pokladů, které čekají na objevení.

Někdy však pokladům brání v projevení se mnoho vnitřního balastu, který překryl jejich zář.

Schovaly se za vnitřní strachy, nelásku, traumata z dětství, nepřijetí věcí tak, jak byly a jiné stíny duše. Na podzim a hlavně v listopadu máte možnost do nich nahlédnout a pomoci si samy uzdravit svou duši. Existují různé terapie, které vám s tím mohou pomoci.

girl-690327

Dokážete to však i vy samy, máte-li mapu, nemůže se stát, že zabloudíte. Takovou mapu jsem vám přichystala právě ve svém novém eBooku. Mapu napříč duší abyste si uměly pomoci a žily radostnější životy.  Využijte esenci měsíce listopadu k hledání vnitřních pokladů, léčení duše a pamatujte si, že nemusíte smutnit po slunci a zoufat si po létu. Vypěstujte si své vnitřní slunce ve své duši v několik krocích. Takové slunce vám bude prosvětlovat i ty nejtemnější dny.

Ať jsou krásné a ještě krásnější.

S láskou Eva

Ps: Chci s vámi sdílet svou radost z prvních referencí na nový eBook Roční průvodce vnitřním světem.

3sipky-dolu-cervene

Reference od Žanety: Evi ebook je naprosto … nemám to vhodné slovo. Čekala jsem kouzla, ale tohle je mnohem, mnohem víc. Kromě spousty informací, tipů a praktických návodů (některé cvičení jsem hned vyzkoušela) je ebook plný moudrosti, péče a lásky. Největší přínos pro mě měla tvoje vlídnost a podpora, která je v každém písmenku. Díky nim jsou i ty hutnější témata zvládnutelná. Je to jako bys mě celou dobu držela za ruku a citlivě mě vedla. Doporuču všem, kteří se cítí na své cestě samy a tápou, protože po přečtení ebooku to tak určitě nebude.

Reference od Sabiny: Obrázkohraní je jako vždy ÚCHVATNÉ. Vždy je to na dřeň. Vystihuje mé rozpoložení a radí co dělat, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. U sebe i u jiných. PŘÍBĚHY HLTÁM A VIDÍM I PODOBNOST. Vstřebávám a šílím! Jsi skvělá žena a neskutečně citlivá.
Děkuji

Reference Michaely: Evi, tušila jsem, že tvoříš něco výjimečného. Ale už prvních pár stránek předčilo moje očekávání. Je to prostě pecka 🙂. A to zdaleka nejsem u konce…

Reference od Markéty: To, jakým způsobem skrze tento ebook pečuješ o naši duši, Evi, je kouzelné, velice laskavé a láskyplné a moudré! Je to nádherné a léčivé vedení k sobě samým. Děkuju za možnost být u prvního čtení!

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře