Nov ve Střelci a kartoskop na prosinec aneb nečekejte nic menšího než…

Prosincová esence

Zase sedám k psaní a chystám se rozepsat o mém nejoblíbenějším měsíci. Kdyby se mě někdo zeptal na to, co mi prosinec asociuje, popsala bych mu, co vidím ve svém vnitřním světě.

„Kráčím večerní ulicí a všude svítí světla. Mráz mi zalézá pod nehty a cítím, jak mi mrzne obličej. Utahuji si šálu a usmívám se. Na nose přistála první sněhová vločka a hned se rozpouští. Zakloním hlavu a dívám se na tu krásu, která pomaličku poletuje z nebe na zem. Vzpomenu si na dětství a na babičku, která mi říkala: „To svatí začaly péct cukroví a rozsypal se jim kokos.“ Stojím tam a roztahuji ruce, jako bych se snažila obejmout nebe.

girl-1146150_1920

Tak přesně takhle vnímám prosinec. A dnes vám k němu jdu napsat pár slov. Těšíte se? Jste zvědavé, jaký bude a co vás v něm čeká? Určitě jste, jinak by nyní vaše oči neběhaly po těchto řádcích.

NOV ve Střelci

Začínám však NOVem, který proběhne dne 29.11.2016 ve znamení Střelce. V tento den můžete čekat vnitřní souboje.  Na jednu stranu budete chtít něco udělat, ukončit a na druhou stranu vám může chybět energie. S Žanetou Slámovou máme v den NOVu webinář na téma Rozchody a Konce. Pokud s vámi tohle téma rezonuje, zvu vás na webinář>>

Pokud jej v úterý nestihnete, bude záznam. Stačí se přihlásit a obratem vám přijde e-mail na stránku kde si záznam pustíteNOV je spojován právě s ukončování a tak téma rozchodů a konců v tento den sedne jak poklice na hrnec. Emoce v den NOVu budou lítat a nervozita může stoupat. Přispěje tomu i Střelec se svou ohnivou energií.

winter-690395_1280

Doporučení – Najděte si pár minut jen pro sebe v tomto dni, třeba před začátkem vysílání našeho webináře a dejte si mentální sprchu. Není to nic složitého. Stačí si jen představit, že stojíte pod sprchou a že na vás dopadají průzračné kapky vody. Stékají vám po pokožce a smývají z vás kromě tělesného potu i ten energetický. Zapojte fantazii a pohrajte si s ní.

Vaše tělo i mysl se energeticky očistí od nánosů energií, které jste za celý den pochytaly. Nakonec můžete chvíli dupat a protřepávat ruce, to vám obnoví energii.

Tipy pro znamení:

Beranky,ušly jste kus vnitřní cesty. Je načase si odpočinout, není kam spěchat.

Býčice, možná by vám prospělo zharmonizovat vaší sexuální energii. Nebojte se být chlípná.

Blíženkyně, cinkají mince, narazíte na poklad nebo skvělou šanci.

Račice, chtělo by to moře, popřípadě hodně vitamínů D.

Lvice, buďte opatrné, kam šlapete. Vaše iluze by se mohla zbořit jako domino.

Panny, provoňte byt vanilkou, badyánem a cukroví kupte. Je načase myslet na své nervy.

Váhy, napište si Ježíškovi o permanentku do bazénu. Plavání vám udělá dobře.

Štírky, chutě ovládnou vaše smysly. Vaše pusinky se jen tak nezavřou. Některé štírky načůrat povinně na papírky, kdoví kolik čárek na vás mrkne.

Střelkyně, najděte si čas na meditování a rozjímání v přírodě. Kombinace lesa a jezírka by byla skvělá.

Kozorožky, vraťte se do svého dětství, najdete tam mnoho odpovědí na vaše otázky.

Vodnářky, ať se bude dít cokoliv, zůstaňte zacílené na své cíle.

Ryby, možná se setkáte s nepříjemnostmi a ztrátami, ale vyjdete z nich bohatší než jste nyní.

couple-kissing-1149677_1920

Kartoskop na prosinec

Využijte esenci těchto dní k hýčkání sebe samých. Dopřejte si péči a něhu, kterou potřebujete. Staráte se o všechny a o všechno, ale sama sobě péči nedáváte nebo ne tolik kolik byste nyní potřebovala. Ctěte v tomto měsíci své hranice a respektujte své pocity. Přijde zvenčí něco, co vás na chvíli rozhodí a nebude to příjemné. Může se to týkat každé oblasti života. Zasáhne to tu, které je pro vás učící látkou a je tedy pro vás tou nejzranitelnější oblastí.

Rozumějte – tou, která je pro vás velmi důležitá.

Právě pro to jste na ni citlivá. Neberte to, že přijde problém právě jako něco špatného. Naopak, vnímejte to jako příležitost k růstu a k vědomému stání si ve svých hranicích. To neznamená, že pokud jste se rozhodly splnit si svůj sen, ale okolnosti se najednou změnily, že se snu máte vzdát. Pouze najděte jinou cestu, kterou se vydáte.

balance-865816_1920

Komplikace mohou být příležitost k růstu

Prosinec s sebou přináší esenci, která vás na vaší cestě životem podporuje, přestože to tak na první pohled nevypadá. Ať se bude dít cokoliv, zůstaňte vědomá toho, že se to děje pro vaše dobro a vytvářejte ve svém vnitřním světě prostor, kde se budete setkávat s láskou k sobě, hodnotou a důvěrou v sebe. Vymeťte ven všechny pavučiny, prach a bolístky, které vás potkávaly a vyplňte svůj vnitřní prostor láskou.

Sebe-vědomí je v prosince klíčové téma

Být si vědomá sama sebe je velmi důležité. Rozvíjejte to v sobě. Naučte se v těchto dnech myslet na sebe s láskou a něhou a vypusťte ze své mysli kritiku. Můžete dokonce napsat Ježíškovi, aby vám pod stromečkem nechal kouzelnou krabičku plnou sebelásky, sebevědomí a důvěry v sebe. Věřím, že vám to splní. Zaměřte tedy v zasněžené dny svou pozornost do oblastí, které jsou důležité pro další vaše směřování a na problémy se dívejte jako na příležitosti k růstu.

Přeji vám krásný prosinec. Provoněný advent a na Štědrý den ať vám Ježíšek kromě běžných dárků přinese i dárky pro duši.

S láskou Eva Pitnerová

Autorka ON-LINE kurzu a eBooku ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘNÍM SVĚTEM

hot-chocolate-1782623_1920

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře