Kartoskop od 14. 3. – 27. 3. 2016

Říkám si, že tyto dny utekly tak rychle, že jsem málem zapomněla přichystat další kartoskop. Možná bych ale zklamala pravidelné čtenáře mých řádek a to bych rozhodně nerada. Své čtenáře považuji za svou rodinu, kterou mám ráda a píšu pro ni s radostí své články a kartoskopy. Dnešní karty nejsou o nic méně zajímavé, nežli ty poslední, snad jen o kousek pozitivnější.

Sklízíme plody svých činů.

Přesně tak bych mohla nazvat energie následujících dní. Mnohým z nás doznívají ještě energie předchozích dní, mnozí lidé konečně pociťují úlevu.  Postupně, každý svým tempem a dle své otevřenosti, budeme vstupovat do přichystaných energetických událostí. Dnešní kartoskop bude netradiční. Zajímá vás v čem? Pak čtěte až do konce.

Téma nadcházejících dní jsou:

·        Láskyplná péče o tělo.

·        Přijetí pomoci a úspěchu.

·        Sebepoznání.

Naše tělo bude potřebovat naši pozornost. Může se objevit disharmonie projevená skrze nějakou nemoc. Cesta k léčení povede přes láskyplně projevovanou péči. Vidím ženy a muže, kteří přistupují ke svému tělu s něhou. Dotýkají se svých těl a jsou v respektu s jejich požadavky. Realita by mohla vypadat třeba tak, že namísto naučených rituálů uděláte věci jinak. Místo bezhlavého nakupování, se projdete obchodem a zeptáte se vnitřně svého těla, co chce jíst a to mu dopřejete. Vaše tělo ví, co potřebuje v každém okamžiku.

Tělo je chrámem duše a proto bychom se o něj měli starat s vědomím, že je pro nás nepostradatelné.

Můžete to i znamenat, že budete respektovat signály svého těla. Možná k vám vyšle informaci, že namísto sladkého, které si automaticky kupujete k snídani, chce vaše tělo ovoce. Respektujte jí. Tělo však není živo jen jídlem, ale jsou pro něj důležité doteky, něha, vnitřní klid a respektování pocitů. Dopřejte si chvíli jen pro sebe a i přestože se to může zdát „divné“, pokuste se své tělo vnímat skrze dotýkání. Doteky umějí být totiž velmi léčivé. Představte si, že vidíte malé miminko, vaší přirozenou reakcí bude potřeba se ho dotýkat. Buďte pro sebe nyní miminkem.

Možná by mohlo být pro některé z vás příjemnější navštívit masáže.

Dalšími energiemi, na které se budeme moci napojit a ovlivní naše dny, jsou energie úspěchu. Nejprve si uvědomte, že nejste sami. Že pomoc zvenčí může přijít odkudkoliv. Možná se usilovně snažíte o to, abyste se prosadili nebo dokončili projekt, na kterém vám záleží. Tím „projektem“ může být i těhotenství a pokusy o něj. Uvědomte si, že nejsme sami, ať už je to Božství co nás obklopuje, nebo lidé, kteří přichází do našich životů. Nikdy nejsme sami. Když dovolíme, aby nám bylo pomoženo, dosáhneme úspěchu dříve a snadněji, než kdybychom se lopotili s myšlenkou že jsme od Zdroje a kolektivu odpojeni.

Božství nás nikdy neopouští a vede nás k otevření se sobě samým.

Tím přecházím k dalšímu energetickému proudění a tím je vnuknutí na cestu sebepoznání. Dovolím si do těchto řádků umístit text mého kamaráda, který byl dříve i mým klientem. Jeho život totiž sebepoznání ovlivnilo velmi.

Praxe je vždy lepší než teorie a tak si můžete přečíst, jak se Martinovi změnil život díky sebepoznání. 

Položila jsem mu několik otázek, na které mi odpověděl s radostí.

11951844_504645336356926_3681261234902271295_n

Martin, kterému sebepoznání změnilo život.

Martine, jaký jsi byl předtím, než jsi vstoupil na cestu sebepoznáním a jak sebe vnímáš dnes?

„Předtím jsem byl podle mého dřívějšího mínění normální…, tedy připadalo mi, že je naprosto normální, že jsem nesmělý, nesebevědomý, nekomunikativní, neumím se bavit s cizími lidmi, a někdy ani se známými, neumím se o ničem sám rozhodnout a vzít za to zodpovědnost, podmiňoval jsem svoje štěstí na ostatních osobách, partnerkách, a ať jsem byl s kýmkoliv, snažil jsem se přizpůsobovat k obrazu jeho. Ale jinak jsem to ani neuměl, tzn. nevěděl jsem, že to jde jinak, znal jsem se od narození pouze takto, tak mě nenapadlo, že můžu být jiný.

Dnes můžu říct, že jsem snad konečně sám sebou, na nic si nehraju, nemám potřebu být před kýmkoliv někým jiným, v jeho očích lepším. Dělám to, co chci já, ne co se ode mě očekává. Jsem upřímný, někdo to nevezme, ale někdo mi za to naopak poděkuje. Snad jedině kromě práce – tam mě platí za to, že mám určitou roli, ale s tím se asi všeobecně počítá. A hlavně, dokážu být šťastný i pouze sám se sebou, a často to dokonce i vyhledávám“.  Martin pracuje jako Sales Manager

Co myslíš, že odstartovalo Tvou proměnu a změnila tato proměna Tvé vnímání života?

„Změna, která mě potkala po absolvování různých kurzů a terapií (kineziologie, konstelace, regresní terapie, koučování) se týkala vnímání okolního světa – nový postoj k tomu, co se děje, přílivem energie a objevení své osobnosti, sebehodnoty, vnitřní síly. A hlavně, přestal jsem věřit na náhody, vše co se děje, má svůj smysl, i když to možná hned nechápeme. Dříve jsem nevěřil ničemu, co si nemůžu „ochytat“, a teď – zažil jsem věci, které mi tuto pragmatickou ideu velmi nabouraly, a jsem mnohem více otevřen, co se týká energií, vesmíru… (nebo jak to kdo nazývá)“.

Martin však se seberealizací neskončil a pokračuje dál.

„Pracuji na sobě dál, ať už osobně v meditacích, nebo při koučovacích kurzech a v neposlední řadě ve speciálních skupinách zaměřených na muže a rozvoj jejich osobnosti, sebedůvěry.

A proč? Protože začít s prací na sobě, se seberozvojem, je jako překročit řeku Rubikon, není již cesty zpět. Jakmile poznáte, že to jde jinak, že můžete mít lepší, kvalitnější život, nejde se už vrátit zpět do původního stavu – a ani to nechcete“.

 

Ať se nám dny které přicháze prožívají s radostí. Brzy vám představí svůj nový eBook, který právě o sebepoznání bude s bonusem o partnerství.

Zatím můžete stahovat eBook o Tarotu, nebo eBook jak pracovat se strachem >>

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře