Magický NOV v RAKU, aneb proděkuj se k úplňku

Celý život mě fascinuje Luna a její vliv na nás ženy.

Možná je to tím, že jsem narozena ve znamení Raka, a toho Luna ovládá. Rozhodla jsem se proto, že zařadím mezi své příspěvky i Poselství LUNY, aneb čarujeme s Měsícem. Luna se objevuje i v tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání.

a-total-solar-eclipse-1113799_1280

V pondělí 4. 7. 2016 bude Luna ve fázi novoluní a ve znamení RAKA.

V okamžiku nového cyklu. Jeden proces se uzavře a nastupuje nový, který vyvrcholí úplňkem 20. 7. 2016.

Nov je příležitostí očistit se od nánosů a balastu, a dát tím šanci zasetým semínkům k růstu.

NOV v RAKU

Račí energie je pečující, jemná a něžná. Někdy možná trochu svíravá se sklony manipulovat, ale to jen v případě, pokud není dosycená láska. V nelásce se totiž rodí všechny NEGATIVNÍ postoje a programy. RACI JSOU EXPERTI NA STRACH. Mají pocit, že číhá všude, ale když se s ním naučí pracovat, tak zjistí, jak veliký potenciál jim a nejen jim přináší. Jsou velmi vnímaví a citliví, potřebují zahrnout láskou, ovšem nejen zvenčí, ale nejvíce od sebe samých. Dávat si láskyplná sousta, kterými se nasytí.

crawfish-3182

Takovou račí energii si UŽIJEME PRÁVĚ TEĎ. Už se třepotá ve vzduchu a vy možná cítíte zvláštní šimrání a pocit, že byste něco měly a nevíte co. To je typické nejen pro raky, ale i pro nás ženy. Naše duše dostávají vnitřní impulzy k tvorbě a zároveň k potřebě klidu a odpočinku. Ono tvořit v únavě ani nejde. Abychom vytvářely cokoliv, potřebujeme mít energii a chuť.

Dopřejte si v tyto dny dostatek odpočinku i ve chvílích, kdy necítíte, že jej potřebujete.

Uvidíte, že nic nedělání vás uvolní a přesně to potřebujete. Odmítáte to vidět, ale někde hluboko to cítíte. NOV v RAKU vás zahalí do konejšivé energie a k odpočinku či mírnému zpomalení vás dovede. Vytvoří nám vlastně takovou maminkovskou náruč, abychom se do ní mohli schoulit a čerpat její láskyplnou energii.

act-841508

Za JEDENÁCT let své praxe jsem pochopila, že mnoho žen má pocit, že jsou k ničemu a nic neumí či jim nic nejde. Ve chvíli, kdy ale začnou respektovat své hranice, naučí se relaxovat a dosycovat se láskou k sobě samým, PŘIJDE ENERGIE – FLOW/ PLYNUTÍ a tvorba může začít. Ono i upečení koláče, vysázená zahrádka či uvařená polévka je tvoření. Nezapomínejme, že i takové činnosti jsou tvorba.“

Tip pro Nov v raku –

Odstraň vše, co už nepoužíváš. OPRAVDU MYSLÍM VŠE. Vše, co už dosloužilo, ale ty si to odkládáš stranou, že možná někdy…, vem a vyhoď ze svého života. Vytvoř tím prostor pro nové, které se k tobě chystá. Možná jsou věci, na kterých lpíš a nechceš je pustit. Svíráš je svými klepítky stejně jako rak, ale přitom cítíš, že ti nedělají dobře. Pusť je, ať jsou, co jsou. Věci, nebo lidi. Pokud tě zraňují a berou energii, nemá smysl je držet.

summer-still-life-785231

Čarujeme s Novem –

Od dnešního dne (od chvíle, co tyto řádky čteš) do úplňku, začni děkovat za vše, co tě potkává i potkalo. Přijde-li bolestná myšlenka, nevadí, zahal ji do vděčnosti a přijmi ji jako životní zkušenost. Poděkuj si i za to, že ses nasnídala, vyčůrala, i za to, že ses usmívala na lidi kolem. Za to, že jsi, za to, že existuješ. Děkuj si za vše, co tě napadne. Oceňuj vše, co žiješ a konáš. Má to svůj důvod, ten odhalím až v úplňkovém psaní. Jo, a napadá mě, klidně si ty vděčnosti piš a pak si je čti ve chvílích, kdy pochybuješ. Inspiraci na čarování s úplňkem najdeš zde na mém blogu.

thank-you-928217

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře