Úplněk ve znamení Býka aneb kouzelné zrcadlo

Přípravy na můj online celoroční kurz a eBook ROČNÍ PRŮVODCE VNITŘNÍM SVĚTEM mě tak zaměstnávají, že jsem skoro úplně promeškala napsat vám pár řádků k dnešnímu úplňku. Samozřejmě je na internetu nepřeberné množství textů o dnešním úplňku, a ještě aby ne, když má být doslova super, ale vy jistě čekáte na mé řádky, a tak vás nesmím zklamat.

Zářivá Luna

Prý má být zářivější a větší a tak by měl mít větší sílu i k čarování. Moje kolegyně Žaneta dnes na svém Facebooku doporučovala dát si dobít kameny na parapet, a s tím naprosto souhlasím. Určitě je předtím nechte chvíli regenerovat pod vodou a pak je vystavte měsíčnímu svitu. Obzvlášť takové kameny, které jsou jinové. Těm to udělá velmi dobře. Pěkně se budou tetelit blahem, až je měsíc polechtá svou energií.

venuse

Dnešní úplněk vrcholí v 14:51 a je ve znamení býka. Býčci jsou velmi společenští tvorové, potrpí si na přepych, anebo alespoň na krásno kolem sebe, ať už má jakoukoliv podobu. Možná je to tím, že jejich planetou je Venuše. Venuše je Bohyně krásy, lásky a radosti. Býčice jsou proto hodně pod vlivem právě této mocné bohyně. Jídlo, pití, peníze a zábava – i tohle charakterizuje zrozence ve znamení býka. Pokud byste chtěly vědět, jaký bude pro vás, milé býčice, další rok, můžete nahlédnout přímo sem>> Samozřejmě nejen býčice.

uplnek

Vrátím se ale k úplňku, který dnes vrcholí a jeho esenci doplňuje a zesiluje právě znamení Býka a s ním bohyně Venuše. Opravdu mocná kombinace. Velmi ženská, s nádechem posvátnosti. Když půjdete do svého nitra a zaměříte tam pozornost, jistě v sobě ucítíte nepopsatelně silný pocit, možná trochu zatajený dech a pocit, že dnes se něco velikého musí přeci stát. Některé z vás už to pociťují několik dní, k některým z vás to teprve přichází. Opravdu se něco velikého může stát.

Přichází mi informace, že tento úplněk je velmi důležitý pro naši ženskou esenci.

Posílí ji a zregeneruje. Pokud dnes můžete, vyjděte ven na měsíční svit a pošeptejte Luně, aby vás svým světlem nasytila. Obraťte se i v myšlenkách k Venuši s prosbou o požehnání. Luna i Venuše jsou nyní v mocném spojení (nemyslím astrologickém) a přináší vám dary – intuici, vize, krásu i bohatství. Pohlédněte k obloze, otevřete svou náruč i srdce a přijímejte s vděčností jejich dary.

 

zrcadlo

Kouzelné zrcadlo

Budete potřebovat jen malé zrcátko, ale klidně můžete použít, jaké chcete. Až se setmí a na obloze začne být vidět Luna v její plné kráse, postavte se tak, abyste stály zády k ní. Pokud to půjde, měly byste vidět kousek Luny v zrcátku a samozřejmě také sebe samu.

S pohledem do zrcátka proneste větu: „Za svitu Luny a s požehnáním Venuše staň se zrcadlo magickým. Ať v tobě vždy vidím sebe samu, takovou jaká doopravdy sem. Ať všechny mé kritické myšlenky zmizí a já se vidím v tobě krásná, tak jaká opravdu jsem. Děkuji, Luno i Venuše. Děkuji vám za požehnání“.

My ženy se potřebujeme naučit vidět svou skutečnou krásu a jednou z esencí dnešního úplňku je uvidět ji. Ve chvílích, kdy o sobě začnete pochybovat, můžete se do zrcátka znovu podívat. Ukáže vám vaši krásu.

Vnitřní žena prožije opečování, které jí dnešní úplněk nabízí

Dnes doporučuji rozhovor s vnitřní ženou anebo ji jen nechte zatančit si při svitu Luny. Využijte této magicky ženské esence pro sebe. Však se nám tak krásně nabízí. Vše co je tvůrčí, něžné, laskavé či nějak spojeno s ženstvím, bude dnes posíleno. Možná si to hned neuvědomíte, ale v následujících dnech to intenzivněji pocítíte. Ženy, které mají v sobě pocit, že jsou spíše jangové, začnou si svou jinovost uvědomovat. Pamatujte si však, že v nás ženách je jangová síla stejně přirozená, jako v mužích jinová. Dnes však vaše jinová část bude hezky opečovaná.

Budu ráda, když se podělíte o své zážitky i pocity z dnešního úplňkového dne v komentářích.

Úplněk vhodný pro rozvíjení ženskosti mám pro vás dárek.

Do zítřejší 20 hodiny si můžete zakoupit moji KPZtku za příjemnější cenu vyladěnou do energie nesoucí Venušinu esenci>>

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře