Vybral si ji Bůh jen pro její neposkvrněnost?

29.12. 2019 Eva Pitnerová 1192x

„Ty jsi po tatínkovi!… ty jsi celá po mamince!“ Určitě jsi tohle slyšela během života několikrát a to nejen v souvislosti sama se sebou. Slyšela jsi to ale ve spojení s Ježíšem? Syn boží! To je samozřejmě známé nám všem, ale přemýšlela jsi i o Marii?

Chci se s tebou podělit o své poznání. Netvrdím, že to tak je, ale ten prožitek byl velmi silný. A nebyl jen náhodou nebo bludem, který jsem cítila jen já. V tom okamžiku to společně se mnou cítilo hned několik žen.

Abych začala od začátku. Pozvala jsem ženy na adventní ladění a napsala jim svoji vizi, která si žádala naplnění. Pořád se mi vracel jeden obraz a z něj mi vystupovala esence Matky boží. Nevěděla jsem do poslední chvíle, co se bude dít.

To, co se dělo, bylo pro nás fantastické

V první části celého večera jsme si povídaly o energiích roku 2020 a dívaly jsme se, jaké záměry si ženy mohou zvolit. Během toho procesu jsme se krásně propojily a já si všímala jedné věci. Nebyla jsem sama. Záměry, které jsem četla z OSHO ZEN TAROTU, jakoby se propojovaly a každý výklad doplňoval následující.

Dnes vím, proč to tak bylo

Připravovaly jsme se na rituál, který pak proběhl. Do poslední vteřiny před jeho zahájením jsem nevěděla, co mám dělat a jak se obrazy z mé vize naplní. Řekla jsem ženám své obavy a vysvětlila jsem jim, že je to pro mě velmi nová situace. Že vážně nevím, že nemám jinou představu než tu, kterou jsem naplnila a ony se mnou. Ženy v bílém, pouze v záři plamenů svíček.

Mlčela jsem a jen jsem dýchala

…byla jsem v důvěře, že to, co má přijít, přijde. Ženy mi daly prostor a já najednou cítila, jak mě zvedá nějaká síla a jde naplnit záměr. Do té chvíli jsem netušila nic a v ten moment jsem najednou věděla, co mám dělat. Bylo mi jasné, že to je ono. Přesně tak se totiž dějí všechny mé karmické konstelace a rituály, skrze které pracuji se ženami.

Najednou tam stálo několik Marií, Matek Božích

Každá jedna z žen stála v jedné její podobě. Některé známe z příběhů a některé zná jen ona sama. Nám bylo umožněno otevřít několik 13. komnat a dát prostor prožitkům, které Marie prožívala. Pak přišel ten moment, kvůli kterému píšu tenhle článek.

Dívala jsem se na Marii v požehnaném stavu a najednou jsem si v roli, ve které jsem stála, začala uvědomovat, že je nejen syn Boží. Ale je synem ženy z rodu požehnaných žen. Žádná náhoda nebo neposkvrněnost (i když i to hrálo svoji roli), ale její tělo prostupovala ohromná záře a vibrovala takovou silou předkyň, že nebylo možné nevidět, jak moc důležité bylo, aby to byla právě Marie.

Nemohla to být jiná žena než ona. Musela to být ona! Jedině lůno takovéhle ženy mohlo dát život JEMU. Tak jako Máří jako jediná mohla dát život jejich dítěti, mohl se předtím Ježíš zrodit jen z lůna téhle ženy. Viděla jsem řadu silných, obdařených a vědomých žen, které ovlivnily historii.

Nazvala bych je strážkyněmi

Strážkyněmi, které pokračovaly i z Mariina lůna a troufám si tvrdit, že jejich linie nebyla přerušena. Všechno mi teď dává větší smysl. Od dětství mě téma Svaté rodiny provází a v jednu chvíli jsem se ocitla skrze vize v jejich době a prošla si vzpomínkami své duše jako Rebe(c)ky. Její příběh se aktivoval v mém současném životě, abych se s ní setkala a přijala její osud a své schopnosti spojené s ní.

Je to složité a není to předmětem toho, co jsem chtěla napsat, ale nešlo to zastavit.

Syn matky i otce

Nejen syn Boží… ale i syn své matky. Jedině ti dva ho mohli stvořit. On poskytl jiskru a vědomí, ona kořeny silných žen a své lůno k vytvoření jeho těla. Oba stvořili BOŽÍHO syna… protože oba byli božští. Jen o ní se nemluví tak hlasitě jako o něm. Je čas ji představit i jinak, než jako neposkvrněnou.

 

Chceš být součástí takových setkání nebo karmických konstelací? 

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře