Milování otevírá dveře do jiných světů, ale víš, jaké to má následky?

Milováním se prý otevíráme Božskému světu. Dva zamilovaní lidé, odevzdaní jeden druhému, při fyzickém milování otevírají bránu do vyšších světů. Nejen, že pár vstoupí do řekněme Světla, ale Světlo skrze něj pak vstupuje do našeho světa.

Milování do našeho světa přináší dary

Určitě sis všimla, že zamilovaní lidé doslova vyzařují záři. Jiskří a šíří svůj optimismus dál. Jsou  jím nakažliví, jak se usmívají a šíří esenci radosti a štěstí kolem sebe. Zkrásní. Vidí svět jako nádherné místo. Jsem hluboce přesvědčena, že láska a milování dvou lidí umožňuje Světlu vstupovat skrze ně do naší reality.

Jako by je obklopovali andělé a jiné bytosti Světla

Jenže ono to není jen jako by. Ono se to doopravdy děje. Světlo, které skrze ně proudí, není jen čistá radost a štěstí, ale do prostoru s ním přicházejí bytosti, které jejich záři ještě umocňují.  Láska vytváří úrodnou půdu a umožňuje skrze nás konat úžasné věci. Nejsme v tom sami, máme podporu z božské strany.

I Tarotové karty o takovém spojení mluví

Tarotová karta Milenci nese vzkaz o plném, hlubokém a vědomém odevzdání se. O proudění energií z jedné reality do druhé. Symbolizuje spojení mužského a ženského principu v jednotu.

Já tuhle kartu mám spojenou s mladými milenci. S první láskou. Nebo novou láskou, nezatíženou bolestí. Láskou, kde jsme ochotni se zcela otevřít. Láskou bez pochybností, lží a otevřených zadních vrátek. Milostné fyzické spojení, které nás vyzvedne do výšin, do něčeho, co nás přesahuje.

A představ si, co se asi děje, když

se energie a bytosti dostávají do naší reality i v případě, že se spolu milují dva lidé, kteří …

 • mají zavřené srdce,
 • nemilují se z lásky,
 • jsou zatíženi nevěrou a bolestí z ní.
 • dochází ke znásilnění,
 • se milují jen proto, aby nebyl doma konflikt,
 • žárlí,
 • jsou zatíženi zahořklostí, nenávistí či zlobou,
 • atd.

Takovéhle milování zanáší náš energetický systém. To určitě víš. Věřím, že jsi slyšela, jak my ženy emocionální bolest a všechno, co se nás dotýká, ukládáme do pánve. Většinou se proto partnerská disharmonie projevuje gynekologickými potížemi.

Ale přemýšlela jsi někdy o tom, jaké energie (myslím tím i bytosti) přitahuješ do svého života, když se miluješ z výše uvedených důvodů?

Když láska a čisté záměry přitahují bytosti Světla, tak opak přitahuje bytosti, které na tobě parazitují a připravují tě o energii. Duše zemřelých, kteří žili v podobných energiích, se nějak potřebují živit. K potravě ve formě jídla nemají přístup, ovšem k energii ano. A pak jsou tu i jiné bytosti, než jen bloudící duše.

Viděla jsem, že se připoutávají k lidem závislým na drogách, alkoholu. Lidem, kteří jsou plni nenávisti, zloby, záště atd. Jenže oni se připoutávají i k lidem, kteří jsou závislí na sexu a vztazích.

Sex a milování vytváří vlastně portál nebo prostor, chceš-li, pro bytosti a energie

Nechci tě děsit. Chci ti jen ukázat, že takové věci se dějí.  Že milování je velmi spirituální záležitost. Hodně se mluví o vědomém milování. Také se mluví o tom, že disharmonie nás nějak zasahuje v těle. Dokonce jsem někde četla mentální rituál na očistu dělohy, aby byla připravená a očištěná od minulých duálních partnerů.

Nikde jsem ale nečetla o tom, že by někdo otevřel téma bytostí a toho, co se s námi po milování dít může. Mnohé ženy se sexu, kde to neplyne citově nebo se do něj nutí, uzavírají a nechtějí ho. Vnímají dokonce fyzickou bolest. Cítí se pak špinavé a zneuctěné.  Co už ale nevnímají je, že se k nim stahují skrze jejich „špatné pocity“ i bytosti, které na nich parazitují a dokonce s nimi manipulují.

Andělé vám našeptávají kroky, které vás na vaší cestě posunují dál a vedou vás k větší spokojenosti a hojnosti.  Jenže bytosti, o kterých teď píšu, rozhodně nepotřebují, abyste z takových emocí, které vás trápí, odešli.

Pěkně si vás v nich potřebují udržet.

 • Oslabují vaši vůli, abyste nemohli opustit disharmonické vztahy.
 • Našeptávají strachuplné myšlenky.
 • Umocňují žárlivost.
 • Vyvolávají pocity méněcennosti.

Jak s tím pracovat?

 1. Energeticky se očišťovat a pracovat na svém vnitřním světě. Pokračovat v seberozvoji. Žít v souladu se svou vnitřní pravdou. Vytyčit si hranice a vymezit se vůči všemu, co vás zatěžuje.
 2. Udělat si očistu ve svých vztazích. Opouštět a uzavírat minulost, která tě stále stahuje dolů.
 3. Pracovat s vizualizací.
 4. Otevírat své srdce a učit se důvěře a soucitu.

Kde není potrava, tam nemůžou parazitující bytosti být. Vlastně ani lidé, kteří tě jen využívají. Nevytvoříš prostor, nemají kde se připoutat.

Měj krásné dny.

Vizualizace na očištění dělohy od nánosů z minulých partnerství

Bohužel audio nešlo vložit do webu. Tak jsem ho nahrála na uloz.to a tam se k němu dostanete.

Jít si stáhnout pusť o energetické očistě.

Individuální rituály pro tebe...

Pod rituálem ode mě si nepředstavuj ceremonii, které dělají kněžky.

Já vstupuji do tvých minulých životů a rodu, kde v souladu s tvou cestou duše  a karmickými zákony, léčím ty události, které mají přímí vliv na tvůj život teď. 

 

 

Eva Pitnerová
Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje vidante síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu a láskyplnost. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře