Nejsi máma…

13.5. 2018 Eva Pitnerová 1668x
„Mami, mami, mamiiiii!“… pro jednu v různých chvílích vyčerpávající, pro druhou slova, která nikdy neuslyší.
Jedna požehnaná dětmi a druhá s prázdnýma rukama.

Dva světy.

Dvě různé ženy. Obě se srdcem plným lásky.
Dnes je svátek matek. Svátek, kdy maminky dostávají srdíčka, dárečky a květiny a oslavuje se dar být matkou.
 
Vím, že je mnoho žen, které však nebyly a možná nikdy nebudou požehnané dětmi a těm bych dnes chtěla poslat svá slova, která ke mně přišla.
 
Až dnes jsem si naplno uvědomila, že mé starosti jsou pro tebe radostmi, které bys uvítala. Že má stěžování si v tobě probouzí povzdech, že bys možná dala všechno na světě za to, mít nač si stěžovat.

Díváš se na srdíčka a květiny,

které dostáváme a i když jsi na mnoha úrovních smířená, že neuslyšíš slůvko „Mami“, někde v hlouby tvé duše je možná pár kapek bolesti. Bolesti, kterou mateřství druhých žen jitří.
Nemám kouzelný proutek, kterým bych v tvém bříšku vytvořila nový život. Ale věř mi, že bych to ráda udělala, protože bych ti tvé tajné přání chtěla splnit.
Nevím, jak dát do slov své pocity a uvědomění, ale snad pochopíš, jak hluboko jsem se s tebou setkala a mám tě vědomě ve své duši.

Každý den vědoměji se budu dívat na své děti. Díky tobě si ještě více vážím sebe i jich. Vnímám hloubku okamžiků a pomíjivost chvil. I když nás dvě dělí možná stovky kilometrů, žiješ v mém srdci a jsi matkou i mých dětí. Něco se stalo a ještě tomu pořádně nerozumím, ale jako kdyby zmizela pomyslná oddělenost a došlo ke splynutí. Žiju to i za tebe. I pro tebe. Jen teď vědoměji. Děkuji, že jsi mi to dovolila pocítit. Jsme v tom společně.

Chceš vědět jaký bude roky 2019 pro tebe podrobněji? 

Objednej se na výklad karet. 

Klikni na obrázek a dozvíš se víc.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře