Numerologie: Co o tobě prozradí životní číslo?

Vypočítej si své životní číslo…

Sečti všechna čísla ve svém datumu, až se dobereš k jednoduchému číslu.

Příklad: 16.7.1983 = 1+6+7+1+9+8+3=35=3+5=8

Moje životní číslo je tedy 8.

Numerologie je jedna z metod, která se ti může stát milým pomocníkem na cestě seberozvojem. Vypočítej si své životní číslo a také životní čísla svých milovaných (rodina). Prosím nevyužívej numerologii na lidi, které ti nedali souhlas a už vůbec ne na to, aby ses mohla podívat někomu na „zoubek“.

 

Životní číslo 1

Číslo počátku cesty. Hledání sebe sama a svého předurčení. Objevování cest a touha po zviditelnění se. Uznání a ocenění potřebuješ k životu stejně jako vzduch k dýchání. Učíš se reagovat na různé podněty s rozvahou a klidem. Ale ne vždy ti to jde. Tvá energie je silná a ne všichni jsou tě schopni ustát.

Snažíš se vyhrávat a jsi hodně soutěživá. Tvá touha po dokonalosti se protkává všemi tématy. Máš jasnou mysl. Dokážeš přicházet na neotřelé myšlenky. Mnoho jedniček zažívá úspěch a uznání.

Miluješ reflektory. Hledej své uplatnění tam, kde budeš vidět a slyšet. Rozhodně nepatříš k pásu nebo do kanceláře. Vždy budeš mít vyšší cíle. Jsi solitér a ve skupině lidí ti bude dobře jako lídrovi, nikdy ne jako poslednímu. Jsi na sebe náročná a očekáváš hodně jak od sebe, tak od druhých.

Tvým životním tématem je JÁ… hledání toho, KDO JSEM. Jsi zaměřena na budoucnost a minulost, pokud byla bolavá, odmítáš. Odpouštíš dlouho a nerada dáváš druhé šance.

Nejsi úplně rodinný typ. Ale když už rodinu máš, pak chceš, aby v ní všechno pěkně fungovalo. Ráda se obklopuješ hezkými věcmi a záleží ti na tom, jak tě druzí vidí. Kritiku neumíš přijímat, ale s věkem je to snazší a snazší.

Jako tchyně jsi velmi kritická a máš potřebu zasahovat do života ostatních. Když už ne fyzicky, tak alespoň mentálně. Vydáváš hodně energie myšlenkami na to, jak by druzí měli žít, což může mít za následek i tvůj pocit samoty. Možná máš pravdu ve svých názorech, ale pamatuj si, že to je jen tvůj úhel pohledu a druhý to možná vidí jinak.

Když už se otevřeš a necháš nahlédnout do svého srdce, druzí mohou zahlédnout tvoji velkou zranitelnost, kterou ukrýváš pod kritikou. Máš pouze pár přátel, kterým doopravdy věříš.

Životní číslo 2

Dvojka je číslem citlivosti, vnímavosti a empatie. Ovšem také vášnivosti a prudkých emocí. Jsi neposedná a stále vyhledáváš podněty k prožívání emocí. Jsi hodně zaměřená na vztahy a pokud nemáš partnera, vnímáš to dost často jako osobní selhání.

Tvým tématem je ženství a matka, ženy rodu a zpracování těchto témat. Ale také hranice a jejich nastavení.

Muži tě mohou vnímat ve vztazích jako právě zmíněnou matku. Jsi totiž pečující a dost často upřednostňuješ zájmy druhých před těmi svými. Tvoje péče není zaměřena jen jedním směrem, dokážeš díky své empatii soucítit s každým. Ať už s lidmi nebo se zvířaty.

Jsi i trochu extremista. Máš sklony se rozdat a tvé vztahy jsou poznamenané tvou péčí. Mnohdy dáváš víc, než dostáváš, a pak se cítíš nemilovaná a unavená. Místo toho, aby sis nastavila hranice a tam, kde se cítíš zneužívána, už nepomáhala tolik, tak přidáš. Ano, nutí tě k tomu právě ten pocit, že jsi nemilovaná a nepřijatá. Toužíš totiž po lásce a přijetí víc, než kdokoli.

Někde v sobě máš uložený vzorec chování, že se musíš snažit víc. Dávat víc, pomáhat víc, být i víc chápající. Díky tomu si do života přitahuješ lidi, kteří mají v sobě ovládací a manipulační tendence.

Dvojky dost často žijí ve vztazích, kde nezažívají lásku a zájem, nebo prožívají agresi (verbální nebo fyzickou). Dávají stále šance a myslí na rodinu víc, než na sebe.

Pokud se cítíš vyčerpaná a máš pocit, že jsi na hranici svých sil, vyhledej místo bez lidí. Dopřej si odpočinek… Především ten mentální. Vypni telefon, odjeď do přírody a dýchej.

Svou samaritánku, služebnici a pečovatelku uplatni raději v zaměstnání, ve kterém se můžeš vyžít a budeš za to mít zaplaceno. Zdravotní sestry, pečovatelky, řádově sestry, ženy na sociálních úřadech… Ale také zaměstnanci chovných stanic a další obory, kde se pečuje o druhé.

Životní číslo 3

Dynamické a přátelské číslo. Ovládá ho Jupiter, který je spojený se štěstím a cestováním. Tvoje povaha je neklidná a aby ses cítila živá, potřebuješ neustále nějaké výzvy.

Dokážeš se rychle nadchnout a jsi velmi tvořivá. Máš plnou mysl vizí a cílů. Dříve, možná ještě i teď, jsi neuměla odpočívat, protože život přináší tolik možností. Neumíš být trpělivá a chceš všechno hned.

Potřebuješ kolem sebe lidi a ráda navazuješ nová přátelství. V ostatních lidech podporuješ jejich nejlepší vlastnosti a umíš vytáhnout na povrch talenty, které druzí nevidí.

Jsi empatická, ale tvoje empatie tě neoslabuje. Umíš si udržet odstup. Křehkost a ženskost v tobě neprobouzí důvěru, protože jsi zvyklá na mužský projev a nastavení.

Mnoho žen, narozených s životním číslem tři, říká, že si rodiče přáli chlapce. Děje se to proto, že trojka umožňuje prožít si mužskou energii, a tak přišly na svět právě v datu, který nese mužskou vibraci.

Ve chvíli, kdy tuhle energii transformují, se začnou spojovat se svou ženskou podstatou a přesto neutrpí jejich dynamičnost.

Pro trojky je důležitá otázka MY… potřebují prožít spojení, že vše je jedno, a o to celý život usilují. Stejně jako dvojky potřebují pomáhat, ale u trojek nejde o jednotlivce a péči o ně, ale o témata spojená s planetou a společenstvím.

Díky své povaze a potřebě ukázat světu důležitost ekotémat apod. inklinují k různým stravovacím způsobům, které ukazují na práva zvířat atd.

Pokud se jako životní trojka dostaneš do situací, které ti zamotají hlavu, pomůže ti vyrazit na túru nebo někam odletět.

Je fajn tě mít za kamarádku, protože máš vždycky v rukávu dobrou radu a vyplakávací rameno.

Životní číslo 4

Říkám jim židličkoví lidé. Vůbec ne proto, že by byli líní. Židličkoví proto, že ve škole nás učili, že si máme místo čtyřky představit židličku. Že prý krásně stojí, má stabilitu a řád.

Vůbec si nemyslím, že by moje učitelka z první a druhé třídy měla páru o numerologii, ale jejím popisem čísel vystihovala jejich charakter.

Takže pokud jsi čtyřka, máš v sobě zakotvený řád a celoživotně budeš hledat bezpečí a stabilitu. Možná tvému systému málokdo porozumí, ale ty v něm máš jasno. Lidé, kteří neumí udržet pořádek a systém ve věcech, tě vytáčejí. Možná ses dokonce někdy přistihla, že i na návštěvě poklízíš a porovnáváš nenápadně věci.

Mnoho čtyřek působí upjatě a chladně, až nepřístupně. Ale to je první dojem. Je to takové jejich brnění, které jen ti správní lidé dokážou odhalit.

Jsou zaměřené na tělo. Tak jako jedničky věří v sebeprosazení, dvojky v pečovatelství, trojky ve společenství, čtyřky věří v tělo. Hodně čtyřek je sportovně založených. Pečují o tělo skrze výživu, ale i skrze péči o vzhled a styl.

Mezi čtyřkami je i hodně výživových poradců, ovšem pro svou „posedlost“ tělem ne vždy mají lidský přístup. Jsou přesvědčeni o svých pravdách, a to nejen na poli výživy.

Ke svému životu potřebují pohyb a výzvy. Jako maminky bývají pečlivé, mají zásady a hranice. Jsou milující, ne že ne, jen někdy neumí ustoupit že svých zásad a pak se svým dětem mohou vzdalovat.

Jako partneři bývají vytrvalí a věrní. Když se něco nedaří, hned hledají chybu u sebe. Pro partnera podnikatele je žena čtyřka obrovským přínosem a podporou.

Možná máš častější úrazy. Má to svůj důvod v takzvané malé karmě. Malou karmu si můžeš vysvětlit jako zrychlení karmických příčin. Prostě nemusíš čekat do dalšího života, aby došlo k vyrovnání, ale vyrovnáváš hned. Právě malými úrazy, ztrátami financí …

Tvým tématem je, ale to už jsi pochopila, tělo. Naučit se ho vnímat s láskyplností a nedrezírovat ho. Začít vnímat jeho řeč. Velmi špatně čtyřky ponesou jakýkoli výkyv z jejich představy o dokonalosti. Nedej bože, aby čtyřka měla nadváhu. Tak to ponese velmi těžce. Na druhou stranu má velmi silnou vůli, takže se zase, bude-li chtít, vrátí do normálu.

A abych nezapomněla, jako profesní uplatnění bývá pro čtyřky nejlepší všechno, co zahrnuje péči o tělo. Fyzioterapie, masérství, výživa, sport…

Životní číslo 5

Životní pětky bych přirovnala k neuronům, jsou rychlé a reagují podrážděním 🙂 Milé pětky, je těžké se vám zavděčit. A možná úplně nejlepší cesta je se vám nezavděčovat vůbec.

To, co na vás jednou funguje, nemusí na vás zafungovat příště. Jste hodně nestálé, neustále se proměňujete. Formujete se s každým vzruchem, který přichází zvenku. Neměly byste reagovat v emocích, ale dopřát si dostatek času, abyste si mohly zpracovat své pocity. Je pro vás důležité všechno vykomunikovat. Snažte se mluvit vždy z hlediska pocitů. Merkur, planeta, která vás ovládá, je spojena s komunikací a myšlením. A to je pro pětky vlastně nejsilnější aspekt.

Jste velmi bystré a pohotové, dokážete hbitě reagovat na potřeby a myšlenky druhých lidí. Sami k sobě jste však bezradné. Směrem ven (k ostatním lidem) dokážete reagovat rychle a většinou je povzbudíte do změn. Směrem k sobě vám to ale trošku trvá. Jako by se pětka proměnila ve váhy a dávala si na čas. Je to potom taková velká alchymie. Vážíte a měříte velmi dlouho, než se rozhodnete k nějakému zásadnímu kroku.

Vaším tématem ke zpracování je sebehodnota. Uvidění své vlastní síly a hledání vnitřního klidu. Pětka potřebuje najít bezpečné místo. To místo se ale nenachází venku.

Lidé vás mají rádi, ale vy se můžete někdy cítit nepochopené a osamělé. Nezapomeňte hledat zaměstnání tam, kde uplatníte svoji bystrost a pohotovost a kde vaše mysl může neustále objevovat nové směry a cesty.

Životní číslo 6


Jsi chodící kreativita. Žádné jiné číslo není tak tvůrčí jako ty. Nepředstavuj si ale pod kreativitou jen malování nebo schopnost práce s keramikou. Tvořivá energie je přítomná ve všem, co děláš s vášní. Tam, kde přistupuje život, a ty se mu odevzdáváš a necháš skrze sebe proudit energii.

Tvořivá energie je i láska a ty máš číslo lásky ve svém životním čísle. Toužíš po Big love. Po takové, která je podobná příběhům z tvého dětství. A zároveň plná erotična, které ti vžene ruměnce do tváří a vystřelí tě z těla při několikátém milování.

Tvůrčí, inspirativní, voňavá, neotřelá, sexy bohyně. Matka, dívka, milenka, stařena v jednom. To je vibrace čísla šest. Nejsilnější a zároveň nezranitelnější je tvá pánev. Čím více se začneš sebeobjevovat a zamiluješ se do sebe, tím dříve zjistíš, kdo jsi.

Miluješ všechno krásné. Obklopuješ se hezkými věcmi nejen proto, že jsi žena nebo že bys byla marnivá. Ty krásu kolem sebe potřebuješ, stejně jako dýchání. Pozvedá tvou mysl a léčí tě. Chaos a nepořádek tě oslabují a ztrácíš směr.

Tvoje životní téma je SEBEHODNOTA a ŽENSTVÍ. Vládnoucí planeta je Venuše… Jsi citlivá, toužíš po harmonii a nedokážeš žít v nenaplňujícím vztahu.

Životní číslo 7


Někdy si připadáš ztracená a jindy zase naprosto přesně víš, co chceš. Jsi stále ponořená ve svých představách a sníš si svůj vlastní svět. Nejsi moc praktická, ale když je potřeba, jde ti být systematická velmi dobře. Tam, kde tě druzí potřebují, se cítíš jak ryba ve vodě.

Máš sklony k závislostem a vytváření si domněnek. Máš ráda knihy (děti sedmičky počítačové hry), skrze které můžeš utíkat od reality. Raději mluvíš o druhých než o sobě a když už, tak jen velmi povrchně a nejsi důvěřivá. Velmi snadno podlehneš sebekritice a hlasům, který ti vytváří domněnky.

Jsi velmi spirituálně založena. Nesnášíš sekty, ale zároveň jsi tak silně charismatická, že bys mohla nějakou založit a lidi do ní budou přicházet. Máš ráda tajemno a snažíš se všemu porozumět. Jsi citlivá a vnímavá k energiím a můžeš dokonce vidět věci, které druzí nevidí. Pokud ti esoterika poskytne zázemí, může se stát, že se v ní utopíš.

Vždy tě bude přitahovat tajemno a jakékoli duchařské věci. Možná se toho budeš bát, ale to nezmění nic na tom, že tě to bude zajímat a budeš vždy usilovat o prozkoumání a pochopení souvislostí a zákonitostí.

Sedmička je spojena s Neptunem. Ovládá nitro, vnitřní obrazy, iluzi a závislosti. Téma, které se ti v životě objeví, je svoboda a otázky s ní spojené.

Životní číslo 8

Osmičky jsou silné a vůdčí osobnosti. Nesnesou autority, protože samy jimi jsou. Když navíc ten, který zastává nějakou funkci, ji neovládá správně, můžou se osmičky zbláznit. Potřebují, aby byli správní lidé na správném místě.

Jsou velmi přímočaré a dokážou slovem ublížit, i když to není jejich úmyslem. Mají rády za každou cenu pravdu. Někdy jsou jí až tak posedlé, že ničí samy sebe.
Mají rády, když věci fungují a mají smysl. Disharmonie je ničí. Uvědomují si, že všechno něco stojí. Že bez levého není pravé a že když něco udělají, má to následky.

Nic nedostávají zadarmo. Věří i v to, že ani láska není zadarmo, a tak mají dost často partnery, o které „musí pečovat“. Přeceňují své síly a snaží se všechno vydržet.
Osmičky, nejčastěji ze všech ostatních čísel, prožijí pád na dno, vyčerpání a těžké nemoci. Svým způsobem si ale za to můžou samy. Neumí se zastavit.

Celoživotně usilují o harmonii. Vyzkouší si během života tolik věcí, že se to kolikrát za jeden život ani nedá stihnout. Vykmitávají se z jednoho bodu na druhý a zažívají extrémy, aby nacházely tu chybějící harmonii. Ve chvíli, kdy jí dosáhnou, umí si ji udržet.

Je to číslo velké karmy. Odžívají následky svých minulých životů. Když pochopí a začnou žít to, co je jim předurčeno, dostávají se do proudu hojnosti. Všeobecně je osmička číslem zisku, podnikatelských dovedností a úspěchů. Musí však nejdřív najít svůj střed a hodnotu. .

Tématem je sebehodnota a hranice. Planeta, která osmičku ovládá je Saturn.

Životní číslo 9


Devítka v sobě zahrnuje všechna čísla a umí je použít, když zrovna potřebuje. Je přemýšlivá, hloubavá a dlouho jí trvá, než se rozhodne jít do akce. Má hodně zatíženou hlavu a mysl. Pořád něco promýšlí a snaží se najít dokonalé řešení nebo jednání.

To je na jednu stranu velmi zatěžující, protože dokonalost bere energii. Ovšem devítka si neumí pomoct. Vytváří dokonalé věci (někdy to sama nevidí), ale platí za to velikou daň.

Přestože devítky mají rády lidi, nemusí jejich přítomnost. Potřebují své soukromí, protože jedině tam dokáží být samy sebou. Kdyby existovaly na světě jen němé tváře, budou devítky nadšené.

Nesou si v sobě mnoho zranění, a to i přesto, že jejich dětství a dospívání mohlo být celkem harmonické. Častěji však disharmonické. Ono totiž devítce je velmi snadné ublížit, ale ona to dá najevo až mnohem později. Nejhorší forma ublížení je zrada. Mají totiž silně vyvinutý smysl pro spravedlnost.  Mají trochu problém odpouštět a občas se nechají oblbnout svým egem a začnou mít pocit, že jsou lepší než…

Na druhou stranu umí být pokorné a potřebné. Vztahy s lidmi mají, ale víceméně jen proto, že se to má. Když už ale k někomu přilnou, jsou to potom přátelství hluboká.

Touží po dálkách, po vyniknutí v jedné oblasti, po úspěchu a uznání. Mají bystrý rozum, mají neotřelé nápady, jsou velmi kreativní a detailistky.

Životním tématem je samota. Planeta, která devítku ovládá, je Mars.

 

Líbí se ti moje tvorba pro tebe?

Pak klikni na tlačítko a odměň mou práci. 

 

Individuální kurz Tarotu vytvořený tobě na míru. 

Eva Pitnerová
Jmenuji se Eva Pitnerová a narodila jsem se v roce 1983 své bílé matce a cikánskému otci. V mých žilách koluje vidante síla mých předků z otcovi strany (kartářek a věštkyň) a temperament. Z rodu své matky čerpám vnitřní sílu a láskyplnost. S výkladem karet jsem začala, když mi bylo 21 let. Od chvíle, kdy jsem vzala karty do ruky, bez jakékoli přípravy nebo studia, jsem byla v napojení a rozuměla jsem jejich vzkazům. Prostě to mám v krvi. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mém příběhu můžeš tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře