Objednávka Andělského čtení - Devloro kamiben

Vhled do vnitřního světa a setkání se světelnými bytostmi.

Přijmi pozvání k jednomu andělskému čtení. Projdeme se spolu tvojí krajinnou duše a osvobodíme uvízlou energii skrze odblokování zážitku, které ti brání být sama sebou a ovlivňuje tvou přítomnost.

 Devloro kamiben spustí proces proměny a zároveň tě podpoří a opečuje na tvé životní cestě.

Budeme se pohybovat napříč časem a prostorem. Nebudeš jen pasivní posluchač, ale aktivně se zapojíš do celého procesu, samozřejmě pod mým vedením. 

Cena léčivé terapie je 2000 Kč.

 

 

Andělské čtení můžeš také darovat ženě, která si mé služby nemůže dovolit. 

Darovat andělské čtení

Dobrý den! Zdravím tě moje milá, tenhle rok zdá se mi poněkud podivný. Všechno má svůj smyl a já věřím, že naše situace v tomto roce, má vyšší smysl a my se jednou společně ohlédneme zpět a poděkujeme. I když dnes spíš kaboníme své tváře a cítíme úzkost.

Věřím, že dobré skutky a dobrá vůle, nám pomůže tuhle situaci zvládnout. Každý čin vycházející ze srdce a láskyplné činy zvýší imunitu lidstva a nás všech. Každé milující srdce zažehne plamen, který osvítí temnotu a když zažehneme těch plamenů tisíce a statisíce, to by bylo, aby světlo a láska neinspirovala další k láskyplným činům. Malé milé skutky, myšlenky a činy.

Dnes ráno mě napadlo, že bych mohla zapálit první svíci, a protože mým mottem je „Nejsi v tom sama“, chtěla bych, aby se tento čin nesl v duchu této esence.
A co, že mě to napadlo? Je mnoho žen, které by si rády dopřály moje služby, ale nemohou si je z různých důvodů dovolit a těm bychom mohli společně udělat radost. Tak jako se v různých kavárnách kupuje káva pro druhé nebo zaplatíte oběd pro někoho z ulice, můžete těmto ženám mé služby zakoupit a službu jim věnovat. Sama třem ženám věnuji andělské čtení a tím zažehnu světlo, které se bude šířit.

Přidáš se ke mně? Stačí, když v objednávkovém formuláři u andělského čtení zaškrtneš variantu – daruji andělské čtení. Tím se staneš součástí mé mise tady a to je dávat ženám pocit, že nejsou samy.

A pro koho ta čtení budou? Pro matky samoživitelky a také ženy, které procházejí domácím násilím.


Jak je vyberu? Jednoduše! Na mém Facebooku dám výzvu, aby mi napsaly svůj příběh do soukromé zprávy a proč by andělské čtení uvítaly. A já pak vyberu ty ženy, které andělské čtení bude prospěšné a přinese jim, co nejvíce transformace do jejich života.

Vyplníš formulář, který potom odešleš. Buď pozorná během vyplňování, aby tvé udaje byly správné. Především e-mail a telefonní číslo. Po odeslání ti přijde faktura a e-mail o potvrzení objednávky. Kdyby se tak nestalo, kontaktuj mě na mém e-mailu a já ti zašlu fakturu znova. Fakturu zaplať a po připsání částky na můj účet ti přijde e-mail s vyrozuměním, že už si můžeš výklad objednat. Najdeš v něm i jednu důležitou výzvu, ale tu zde neuvedu. Je to proto, abych poznala, jestli výklad byl opravdu zaplacen.

Andělské čteníJemně-hmotná říše

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz  nebo rovnou volej 604 566 610