Objednávka eBooku

Probuzení Phýtie aneb intuice jako Niagára.

eBook, který vás povzbudí v důvěře ve svou intuici a ukáže vám cestu k probuzení třetího oka.

 • Ano, cítím
  že chci rozvíjet svou intuici a jednat v souladu s ní.
 • Ano, vnímám
  že jsem vždy byla jiná a ráda bych své "jiné" schopnosti rozvíjela.
 • Ano, chci vědět
  vše o tom co mi intuice nabízí.
 • Ano, toužím
  si přečíst vzkaz od Bohyní a Andělů a pocítit jejich léčení.

eBook, který jsou krom jiného obsahuje 3 různá obrázkohraní - poselství od Bohyní a Andělských průvodců.

Bonusy:
- meditace na otevření třetího oka
- cvičení na podporu otevření 3 oka,
- cvičení na energetické čistění ,
- doporučení kamenů a bachovek na podporu a rozvoj Intuice.

 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Garance vrácení peněz

Zjistíte-li, že eBook pro Vás není to pravé anebo vás ničím neobohatil, mám pro vás řešení. Nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení eBooku a já vám bez dotazů pošlu peníze ZPĚT.

Eva Pitnerováautorka eBooku

Byla jsem „osudem vybraná“, abych dostala možnost přečíst si e-book dříve, než bude k dispozici vám všem a jsem za tuto možnost nesmírně vděčná. Něčím mě energie knihy přitahovala - po několika málo stranách jsem věděla, že mě moje intuice nezklamala. Celá kniha se mnou krásně rezonuje. Díky ní jsem si vnitřně ujistila, že jsem na správné cestě a všechno, co se mi v životě děje, je správně. Připomněla mi, že jsou oblasti v mém životě, kdy se musím vzdát kontroly, aby se uvolnila energie a situace se uzdravila i to, jakým způsobem jsem „napojená“ na vesmírnou pravdu. Děkuji Tobě Evi i celému božství za toto krásné odhalení a posílení mé vnitřní síly.

Martina KoláčkováPersonalistka

Tento ebook je plný laskavé energie. Přečetla jsem ho jedním dechem. Ano, často jsme uvěřili tomu, že někdo z venčí ví lépe než my sami, co potřebujeme. Hledáme potom ujištění od ostatních, že to, co cítíme je v pořádku. Naprosto souhlasím s tím, že sebeláska je klíčem k tomu, abychom se cítili spokojeni. Jak rozpoznat hlas intuice od strachu, jak intuici rozvíjet, případně jak nahlédnout do jemněhmotného světa se dozvíte od Evy. I to, že intuice nás směřuje k prožitkům, které jsou pro naši duši důležité. Přestože se mnohdy jeví složité nemít všechno pod kontrolou a můžeme mít nedůvěru k věcem, které rozumem nelze pojmout, vyplatí se důvěřovat. Děkuju Evě P.S Obrázkohraní mi sedlo jako pí na hrnec.

MUDr. Petra Zdobinskáwww.petrazdobinska.cz

Jsem tu pro vás, pokud si nevíte rady.

Napište mi na eva@vedomevhledy.cz nebo volejte na 775 964 520.

Jsem tady pro vás.