Často hledáte odpovědi na své otázky u druhých?

 

NEMUSÍTE.

VŠECHNY ODPOVĚDI UŽ MÁTE V SOBĚ!

Ukáži vám cestu, jak se k nim dostat, a jak začít žít podle své intuice a vnitřního hlasu.

eBook - INTUICE JAKO NIAGARA ANEB PROBUZENÍ PÝTHIE

Každá žena může být intuitivní a seběvědomá

 

Nedůvěřujete svému vnitřnímu vedení?


V eBooku vám ukáži, jak rozlišit hlas strachu od hlasu intuice, a díky tomu se budete vždy rozhodovat v souladu se svou duší.

 • Přestaly jste se v průběhu let cítit sebevědomě?
 • Ztratily jste kontakt se svojí intuicí?
 • Nevíte jak rozlišit hlas strachu od inutice?
 • Nevíte, co jste ještě vy a co už názory a programy druhých?

Rády byste věděly, jaký bude váš život potom, co se necháte vést svým srdcem, svou intuicí? Jaké pak budete? Jaký budete mít vztah k sobě, ale také vás zajímá, jaké budou vaše vztahy s druhými? Toto všechno mám za sebou.

Miliony otázek a mnoho strachů jsem překonala a dnes žiji tak, jak cítím, že chci. I vy tak můžete žít.

Svobodně a s důvěrou v sebe samu a své schopnosti. V eBooku vám dávám návod, jak žít radostný a sebevědomější život. Navíc v něm najdete OBRÁZKOHRANÍ, které vám hravou formou ukáže cestu, po které můžete vykročit tak, abyste kráčely v souladu se svou duší.


Tento e-book je krásným a citlivým náhledem do vnitřní ženy. Po úvodních slovech se přes příběh o intuici dostáváte až ke zkušenostem ostatních žen a v průběhu toho se vaše vnitřní žena otevírá. U obrázkohraní vás to může zasáhnout jako blesk (to se stalo mně) přímo do srdce. Děkuji, že jsem měla možnost toto otevírání srdce prožít a na cestě za intuicí postoupit o krůček dál. Doporučuji ho všem ženám, které cítí, že ta jejich vnitřní žena se schovává a bojí se vyjít na světlo.

Zuzana Šmidrkalovákontaktní rodičovství Srdcem k dětem, www.zuzanasmidrkalova.cz

"Přijmete-li intuici jako vaší přirozenou součást, zamilujete se vášnivě do svého života."


Největším rádcem budete pro sebe jen vy samy.

Už nebude potřebovat rady ani od věštců ani od kamarádek. Budete VĚDĚT, co máte dělat a jak chcete žít. A i když si někdy necháte poradit, stejně se nakonec rozhodnete tak, jak budete cítit. Když nasloucháte svým pocitům a intuici, sílí vaše sebevědomí.

BÝT SEBE-VĚDOMÁ A INTUITIVNÍ - TO JE PŘÁNÍ KAŽDÉ ŽENY.

CO ZÍSKÁTE DÍKY PRÁCI S EBOOKEM?

 • Důvěru
  Nasloucháním své intuici se prohloubí vaše důvěra v ŽIVOT.
 • Jistotu
  Vědět, že jednáte v souladu se svými pocity a svou intuicí, přinese do vašich životů větší pocit jistoty.
 • Vize
  Rozvíjením intuice, bude-li to váš záměr, se může otevřít i schopnost vidět Anděly a jiné bytosti i schopnost "věštění".
 • Sebedůvěru
  Ve chvíli, kdy bude sílit vaše intuice, bude sílit současně s ní i vaše sebedůvěra.
 • Napojení - flow
  Důvěra ve svou intuici zmáčkne vesmírný knoflík a vy kdykoliv budete následovat hlas intuice, bude cítit NAPOJENÍ a PLYNUTÍ.
 • Princip tvořitelky
  Vystoupíte z role oběti a stanete se tvořitelkou svého života.

Reference

eBook Probuzení Pýthie je skvěle a poutavě napsaný, vtáhl mě tak, že jsem ho přečetla jedním dechem a ve spoustě momentech se našla. Pro mě osobně naslouchání intuici je Cesta, po které už nějaký čas kráčím, ale tak, jako u to na většině cest bývá, někdy je krkolomnější a někdy hladší. Skrze příběhy jsem si potvrdila, že ta cesta je správná, i když někdy náročná. Obrázkohraní jsem si schovávala na vhodnou chvilku a byl to opravdu přímý zásah. Jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet v čase, další obrázky jsem si záměrně nečetla. Doporučuji všem, kdo je ochoten naslouchat svému vnitřnímu hlasu a po jeho cestě se vydat.

Katka Venzarovámaminka tří kluků, venzarovi.cz

Milé čitateľky neváhajte ani minútku. Keď nie ste spokojné so sebou, svojim životom alebo máte veľa prekážok pri plnení si snov a neviete ako ich odstrániť, táto knižka a Evkine rady sú tým skvelým doporučením ako to všetko zmeniť. Spomínaná knižka vám to sama ukáže. Ak vás to k nej ťahá, rovnako ako mňa určite si ju kúpte. Stojí to za to. Sami čoskoro uvidíte ...

Nadia Radoska maminka na mateřské

Chvílemi jsem nemohla číst, protože jsem měla plné oči slz a vzápětí se rozprostřel ve mě pocit klidu, pohody a lásky. Je to silné a prochází duše i myšlení spoustou emocí. Vede i posiluje, vysvětluje i ukazuje.. Kdo si udělá čas a ponoří se do četby, vyjde jako silnější vědomá žena.

Sabina Veselá sociální pracovnice

Děkuji za krásný e-book. Byl pro mě velmi inspirativní a určitě jsem ho nečetla naposled. Bude mít své místo v mé knihovně. Jeho obsah mne úplně pohltil, nemohla jsem se od něj odtrhnout a při jeho čtení mnou probíhalo příjemné mrazení. Jsem také hledající na cestě a tento e-book mi ukázal cestu dál. Věřit sama sobě, své intuici, svému nejvěrnějšímu rádci. Obrázkohraní - 3 poselství, která jsem skrze obrázky dostala a děkuji za ně. K e-booku jsou ještě další bonusy, které mi pomáhají, posunout se na mé cestě dál. Evo, přeji hodně spokojených čtenářů a děkuji :-).

Michaela Holinskabachovy esence

Bonusy

Součástí eBooku jsou 3 bonusy, které získáte zcela zdarma.


BONUS - MEDITACE PROCITNUTÍ

Požádala jsem bytosti světla, aby skrze mě vytvořily bezpečnou meditaci na probuzení třetího oka.

Meditace šetrně pootevře vaši schopnost nahlížet za oponu. Meditaci budete moci přehrávat v PC nebo mobilu. Prospěšná bude ve vícero životních oblastech, nejen v probuzení intuice.

Polaská vás důvěra, ženy vašeho rodu vám předají hodnotný dar. Osvěžíte se ve vodopádu vědění. Nakonec předstoupíte před spící Intuici, která procitne ze svého spánku. Když budete cítit, že máte meditaci zopakovat, udělejte to.

Věnuji vám meditaci v hodnotě 310 Kč zdarma.

BONUS - PRAKTICKÁ CVIČENÍ

Jistě uvítáte s nadšením, neboť si můžete díky nim trénovat své probouzející se schopnosti.

Najdete v něm několik cvičení na trénování vašeho vnitřního zraku. Cvičení, která vás provedou energetickou očistou, kterou můžete  provádět, kdykoliv to pocítíte.

Doporučení vhodných drahých kamenů a Bachových esencí na podporu intuice, a nejen jí.

Hodnota tohoto sešitu s praktickými ukázkami je 120 Kč.

ČLENSTVÍ VE FACEBOOKOVÉ SKUPINCE

Skupinka bude pouze pro vás majitelky eBooku.

Můžete v ní sdílet své AHA momenty, pocity a vaše úspěchy i strasti při objevování své intuice a vzájemně se podporovat. Budu vás v ní motivovat a provázet


Ahoj Evi, právě jsem doposlouchala meditaci Procitnutí. A chci ti poděkovat. Potkala jsem dvě nádherné ženy, které jsou mojí součástí, a pokora před mým rodem byla veliká. Opravdu jsem si to užila. Šla jsem do koupelny a zachytila jsem svůj pohled plný slz vděčnosti. Byl to pohled ženy, která VÍ, pronikavý pohled čarodějky. Naposledy jsem takové pocity ze svého pohledu měla jako dítě. To jsem se sama sebe někdy i bála.

Tereza Pivoňková

Cena za eBook

včetně jeho bonusů je 490,-

 

V eBooku si budete moci číst kdykoliv a kdekoliv.

Můžete si jej stáhnout do mobilu i počítače.

Obdržíte jej ve formátu PDF.

eBook má 70 stran včetně LÉČIVÝCH poselství (Obrázkohraní).

Součástí eBooku jsou také bonusy zdarma:

Praktická cvičení na rozvíjení citlivosti a vnímavosti na 24 stranách.

Meditace Procitnutí vás bude harmonizovat 37 minut.

Členství ve Facebookové skupině

Zjistíte-li, že eBook pro Vás není to pravé anebo vás ničím neobohatil, mám pro vás řešení. Nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení eBooku a já vám bez dotazů pošlu peníze ZPĚT.

Eva Pitnerováautorka eBooku

Cena eBooku je srovnatelná s cenou za hodinové sezení se mnou. Do eBooku však vložíte své penízky pouze jednou. A to i přesto, že se k němu můžete opakovaně vracet. Navíc obsahuje poselství, díky kterým se naučíte důvěřovat svému vnitřnímu pocitu. Tím ušetříte další peníze za následující setkání nejen se mnou.

Poselství obsažená v eBooku:

 • vám pomohou žít v souladu s vaší duší,
 • vás naučí s intuicí pracovat a rozvíjet ji,
 • vás naučí věřit svému vnitřnímu hlasu,
 • vás povedou k důvěře v sebe samé,
 • vás zasvětí do tajemství transformace,
 • vám prozradí, které čakry k vám během transformace promlouvají,
 • vám představí inspirativní příběhy ostatních žen,
 • vás inspirují k žití intuice v každodennosti.

A hlavně se k němu můžete kdykoliv vracet.

Navíc vám po 3 měsících od zakoupení přijde do e-mailu malý dárek.