#pomahameandelum zapoje se do výzev a pojď změni svět.

Představ si, že zprostředkováváš klientce setkání s jejím andělem a najednou slyšíš, že na druhé straně, potřebují pomoct. Slyšíš příběh, který vypráví a ty cítíš, že to vlastně víš. Jen jsi tomu nechtěla věřit. Je to sice vzkaz pro tvojí klientku a má to svůj důvod, proč ho slyšíš a předáváš zrovna ty. 

Ale nedá ti to a přemýšlíš o tom. Doslova si tě to volá. A pak tě napadne, že se můžeš zapojit a inspirovat další ženy. Takhle vzniklo #pomahameandelum. Chci tě inspirovat k tomu, aby ses zapojila a dělal pro sebe maličkosti, ke kterým tě andělé neustále vedou, ale leckdy je neslyšíš. 

Vytvořila jsem letáček ve kterém si můžeš vyznačit jakou laskavost jsi udělala. Letáček si stáhneš dole na stránce.

Každý den máš k dispozici několik inspirací, které pro sebe můžeš udělat.  A nezapomeň si do letáčku zapsat jak se odměníš o víkendu, že jsi o sebe tak pečovala a dělala pro sebe malé laskavosti. 

Nasdílej na sociální sítě Instagram nebo Facebook, jak jsi byla úspěšná a označ mě v příspěvku nebo stories @nejsivtomsama a vlož hastag #pomahameandelum. Já pak tvé úspěchy ráda nasdílím u sebe a třeba inspirujeme další ženy. 

Každý týden se tu objeví nový letáček. 

 

 

Andělé mě během práce s klientkami provází a ukazují to, co je skryto. Pomáhají mi jít hluboko do příčiny problému a nacházet cestu, jak s příčinami pracovat. Andělé jsou nedílnou součástí mého života i mé práce se ženami.
Eva Pitnerová

Andělé jsou

láska. Jako kdyby Bůh lásce dal křídla a poslal je svým milovaným stvořením, nám. Oni tento úkol s láskou plní. Jsou naším spojením s Bohem.

Andělé mají

nesmírně krásný úkol a to je milovat nás, pomáhat nám a dávat nám pocit bezpečí. Dělají to dobře! Záleží jim na nás a přijímají nás takové jaké jsme.

Andělům můžeme

s jejich úkolem pomoci. Můžeme část jejich péče převzít a být k sobě laskavé. Podpoříme tak jejich svět, stejně tak, jako oni podporují ten náš. Jak nahoře, tak dole.

Ach ten dennik, xkrat som ho zacala pisat… a moj muz si pise a je super sledovat ako sa tesi, ked si ho obcas cita. Evi, dakujem za tieto vyzvy, prinasaju mi viac uvedomenej radosti do zivota a viac dovery a plinutia ❤️
Silvia Gombáriková Završanová

Sleduj mě na sociálních sítích. 

Pojď za námi do skupinky!

Letáček #pomahameandelum

I andělé potřebují někdy pomoct. Nemusí pomáhat jen nám. Můžeme jejich práci podpořit. Právě proto jsem vytvořila tuhle milou výzvu. Každodenní laskavosti, které můžeme dělat samy pro sebe. 

V napojení na anděly jsem pro tento týden sepsala několik laskavostí, které chtějí, abys pro sebe udělala. 

Neboj se, nezaberou ti moc času a věřím, že se po celém týdnu budeš cítit hezky. 

Napiš mi v komentářích, proč se pouštíš do #pomahameandelum.

Služby, které ti nabízím

Jsem z rodu cikánek a jsem vidante (vidící, zřící) a tohle je má nabídka pro tebe.

Vidante konzultace

Vidante - vidoucí, zřící a mé služby takové jsou. 

Vybrat si můžeš hned z několika nabízených služeb. 

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde ale pro jejich duši vytvořit prostor ke smíření. 

Můžeš si přečíst...

Doba covidová v nás rozeznívá dávné příběhy. Jakoby v nás zmáčkla příslušná tlačítka a spustily se dávno zapomenuté…
Celý článek
Adventní doba je dobou, kdy čekáme na něco velikého, na něco, co nás zachrání. Čekání na světlo,…
Celý článek
Článek z roku 2016, rituál se uskutečnil o pár let dříve.  Dvanáct žen při rituálu Oslava vody…
Celý článek