Poradna aneb chvilka s vědmou.

Do mé schránky připlul tento dotaz.

Evi, mohla byste mi odpovědět, proč se mi (nám) neustále do cesty staví potíže a překážky? Už jsem z toho hotová.

Jana 34, Pelhřimov

Janě jsem odpověděla a požádala jsem ji, abych z jejího dotazu mohla udělat článek, který by mohl pomoci dalším ženám v jejich uvědomění a pochopení.  Možná vás to překvapí, ale intuice  – tedy nenaslouchání jí, je jedním z bodů, proč se nám dějí nepříjemnosti. Ráda bych zdůraznila, že všechny tři body, které popisuji, se vzájemně prolínají.

Pamatujte si, že VŠE SE ALE DĚJE PRO VAŠE DOBRO – PRO LÉČENÍ DUŠE.

writing-923882

Najednou se mi vybavil obrázek z filmu o Básnících.

Knihy, které Štěpán ještě musí zdolat na cestě ke svému cíly – stát se lékařem.

Někdy se toho na nás sesype opravdu mnoho a můžeme se cítit zavaleni. Pak na nás doléhají:

·        Bezmoc.

·        Strach.

·        Pocit, že nic neumím.

·        Rezignace.

·        Chuť to zabalit, ať už činnost, nebo život.

Mám takovou životní teorii, kterou se sama řídím. NIC NENÍ NÁHODA A VŠE SE DĚJE PRO MÉ DOBRO. V téhle větě se předešlé „body“ rozpouští jak máslo na rozpálené pánvičce. Stejně tak jako rozpuštěné máslo je základem chutného pokrmu, tak nový pohled na potíže a překážky je základem harmoničtějšího bytí.

pancakes-1265878__180

Zkusím ale vypíchnout tři nejčastější důvody proč se potíže a překážky do života lidí staví. Během jedenácti let, kdy se denně setkávám s lidmi a převážně ženami, jsem byla svědkem různých vnitřních programů, které přitahují potíže a překážky do našich životů.

Jsou to:

·        Karmická příčina – program duše.

·        Potřeba dokázat si vlastní hodnotu.

·        Nenaslouchání své intuici.

Afirmace: Situace i lidi ke mě přicházejí ve správný okamžik. Jsou součástí mého léčení duše.

Afirmace: Situace i lidi ke mě přicházejí ve správný okamžik. Jsou součástí mého léčení duše.

Karmická příčina

Naše duše prochází inkarnačním léčebným plánem. V naší duši je zapsáno vše, co jsme již prožily, způsobily, nedokončily atd. Můžeme ho tedy nazývat programem duše. Na základě prožitého se v tomto životě setkáváme se situacemi i lidmi, které je potřeba dokončit a zpracovat s láskou, bez boje. Boj nás udržuje v karmickém programu. Neznamená to, že rezignujete a přijmete roli oběti sodu. ABSOLUTNĚ NE! Jsme tvůrci svého života a jen na nás záleží, jak k situaci přistoupíme. Někdy je těžké zůstat v energiích lásky a láskyplnosti, ale není to nemožné>>. Minimálně pomůže situaci nepodněcovat hněvem, pomluvami, záští atd. Jednoduše řečeno, místo, abyste do ohně přilévala olej, najděte v sobě kus pochopení a soucitu a začněte hasit.

Například: Setkáte se s kolegyní, která bude od začátku nepříjemná, náladová a navíc máte pocit, že se znáte a přitom to ale není pravda. Pravděpodobně jste se setkaly v minulém životě a nyní si máte něco společně dokončit. Samozřejmě můžete zaujmout postoj – „kráva, tak jí to pěkně osladím“.

Cesta ven:

Můžete se ale na její chování podívat z nadhledu a říci si – „Kdy já bývám nepříjemná?“ Ve chvílích, kdy se necítím dobře a nevyjadřuji své pocity. Ve chvílích, kdy mám nějaké problémy s partnerem, nebo, když se jen stydím a tak se chráním tím, že jsem nepříjemná k okolí.

Ve skutečnosti je to jedno, proč je nepříjemná, důležité je, jak se k tomu postavíte vy sama. Čím více lásky a soucitu či pochopení máte, tím méně se zaplétáte do karmických sítí.

Kromě lidí se setkáváme se situacemi a i ony jsou důsledkem něčeho nedokončeného, nezpracovaného, a nyní se vám v životě objevily, aby jste je mohla zpracovat a tím z programu duše vystoupit.

girls-602168

Potřeba dokázat si vlastní hodnotu

Tohle je jasné jak slunce na obloze. Když si nevěříme a máme pocit, že nic neumíme, je tohle nejsnazší cesta k tomu uvěřit ve vlastní hodnotu. Co jiného, než překonání překážek mi jí dodá. V tu chvíli si mohu poklepat na rameno a říct si – jo to jsem zvládla. A šup do další výzvy.

„Jani, přikláním se k tomu, že tohle je váš případ. Z mailu, který jste mi poslala, jsem se mezi řádky dočetla, že vaše sebevědomí je na bodě nula.“

Cesta ven:

Ve chvíli kdy jste v tomto sebe-potvrzovacím programu, doporučuji co nejvíce láskyplnosti k sobě. Jakmile sama sobě dovolíte mít se ráda a jednat se sebou láskyplně s respektováním vlastních hranic, bude překážek na vaší cestě ubývat. Už si nebudete muset svou hodnotu potvrzovat zvenčí, ale budete ji mít ukotvenou v sobě.  Navíc se jako sladký bonus se obavy a strachy začnou rozplývat a intuice a důvěra v ní posílí>>.

tourism-1213802

Nenaslouchání své Intuici

Slabý hlásek vám možná našeptával – NE, NEDĚLEJ TO! Ovšem nejsme naučeni ho poslouchat. Dříve se lidé, a především ženy, spoléhali na svůj vnitřní hlas, pocit, intuici, která jim pomáhala procházet životem. Navíc v sobě cítili větší spojení s přírodou a vesmírem. Postupně jsme se odpojili a intuice se začala vnímat jako něco podřadného, něco co není ve světe, kde logika a mysl jsou na vzestupu, vítáno. Dnes, díky všem transformačním proměnám a podané vesmírné ruce, se vracíme i k naší přirozenosti. Některé problémy, které nastanou, se dějí právě proto, že jsme neposlechly svůj vnitřní hlas.

Cesta ven:

Z vlastní zkušenosti vím, že důvěra ve svou intuici je nedílnou součástí jejího posílení. Důvěra v sebe, své schopnosti, sebeláska a laskavost k sobě jsou atributy, které jsou s Intuicí propojeny. Když si je žena nejistá sama sebou, těžko může důvěřovat své intuici a naopak. Ve svém eBooku tohle rozepisuji více. Hlas, který k vám promlouvá, bude sílit souběžně s tím, jak sílí vaše sebehodnota a sebeláska. 

Vlastně by se dalo říci, že ženy, které touží po tom být více intuitivní, skrytě touží po tom mít se rády>..

13319996_10207660217960938_7280451567398763518_n

Intuice je tedy léčitelkou žen, a to více než si myslíme.

Máte nějakou otázku na srdci, kterou můžeme zodpovědět veřejně? Otázky, na které budu reagovat, by měli být v takovém duchu, aby byly prospěšné většině. Tedy takové, kde je možné psát všeobecně, tak jako v tomto článku.

E-mail : poradna@evapitnerova.cz

Prosím neptejte se na otázky, jak se něco bude vyvíjet nebo na své konkrétní vztahy.  Pokud takový dotaz máte, pak se na mě obraťte a domluvíme si schůzku>>

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře