Poselství června – prožívání krásy

Květen zatím stále pevně drží svou hůl vlády, ale již brzy ji předá svému bratru červnu.

Na zahrádkách už se chystá červenání. Sladké jahůdky se barví jako tváře cudné panny a my společně nahlédneme, co nám PAN VESMÍR posílá do života.

Narodila jsem se ve znamení raka, má dcera ve znamení vodnáře.

Moje maminka v beranu, obklopují mě lvice, štírky, panny. Každá z nás i z vás si odžije měsíc červen v malinkých odlišnostech, avšak nosná energie bude stejná pro všechny. Vykoupeme se v ní jako v průzračném jezeře. Ať jsi zrozená v jakémkoliv znamení, dívej se v červnu kolem sebe očima lásky. V každé rostlince, člověku, situaci, v Tobě je tolik krásy, kolik si dovolíš vidět.

Vesmír přichází s postrčením k jejímu prožívání. Obdivuj vše, co Tě obklopuje, dotýkej se rukama i srdcem. Uvidíš, jak se proměňuješ. Budeš jako dozrávající jahoda. Šťavnatost z Tebe bude vyzařovat. Otevře se Ti srdeční čakra a Ty vše ucítíš jako součást sebe samé. Vyhledávej místa, která jsou Ti příjemná a čerpej energii.

person-731141

Propoj se s prostorem a vším co Tě obklopuje.

Pokud máš pocit, že Ti chybí radost a připadáš si zacyklená v nevyhovující situaci nebo vztahu, najdi si chvíli pro rozjímání. Prostor kde budeš jen Ty a obrať se do svého nitra. Máš tam odpovědi a řešení na veškeré situace, které Tě trápí.

Můžeš si koupit nějakou knihu, která Tě pohladí a vezme do světa letních lásek, vůně moře a tajemství ženských srdcí. Obklop se vším, co Tvou duši pozvedá a vytváří esenci vzrušení, nadšení a toho, co podporuje Tvou vášeň či smyslnost. Ptej se v měsíci červnu – CO MI PŘINÁŠÍ RADOST? KDY CÍTÍM, ŽE VE MNĚ PULSUJE ŽIVOT? A za tím vykroč a to naplňuj.

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si můj příběh můžeš zde>> Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>> Jsem autorkou eBooku Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara eBook o tom jak poznat a důvěřovat intuici najdete zde>> MĚSÍČNÍK, který je vytvořený jako průvodce rokem. Jednotlivé měsíce mají své energie, které vytvářejí různé situace. A vy díky němu, budeš vědět, na co si dát pozor nebo napopak jakou životní oblast podpořit a jak. Vstupte do MĚSÍČNÍKU tudy >> Také jsem pro tebe napsala eBooky ZDARMA o tom jak se skamarádit se strachem >> a v druhém eBooku naleznete informace o Tarotu jak s ním pracovat a jak mu porozumět>>
Komentáře