Poselství června – prožívání krásy

Květen zatím stále pevně drží svou hůl vlády, ale již brzy ji předá svému bratru červnu.

Na zahrádkách už se chystá červenání. Sladké jahůdky se barví jako tváře cudné panny a my společně nahlédneme, co nám PAN VESMÍR posílá do života.

Narodila jsem se ve znamení raka, má dcera ve znamení vodnáře.

Moje maminka v beranu, obklopují mě lvice, štírky, panny. Každá z nás i z vás si odžije měsíc červen v malinkých odlišnostech, avšak nosná energie bude stejná pro všechny. Vykoupeme se v ní jako v průzračném jezeře. Ať jsi zrozená v jakémkoliv znamení, dívej se v červnu kolem sebe očima lásky. V každé rostlince, člověku, situaci, v Tobě je tolik krásy, kolik si dovolíš vidět.

Vesmír přichází s postrčením k jejímu prožívání. Obdivuj vše, co Tě obklopuje, dotýkej se rukama i srdcem. Uvidíš, jak se proměňuješ. Budeš jako dozrávající jahoda. Šťavnatost z Tebe bude vyzařovat. Otevře se Ti srdeční čakra a Ty vše ucítíš jako součást sebe samé. Vyhledávej místa, která jsou Ti příjemná a čerpej energii.

person-731141

Propoj se s prostorem a vším co Tě obklopuje.

Pokud máš pocit, že Ti chybí radost a připadáš si zacyklená v nevyhovující situaci nebo vztahu, najdi si chvíli pro rozjímání. Prostor kde budeš jen Ty a obrať se do svého nitra. Máš tam odpovědi a řešení na veškeré situace, které Tě trápí.

Můžeš si koupit nějakou knihu, která Tě pohladí a vezme do světa letních lásek, vůně moře a tajemství ženských srdcí. Obklop se vším, co Tvou duši pozvedá a vytváří esenci vzrušení, nadšení a toho, co podporuje Tvou vášeň či smyslnost. Ptej se v měsíci červnu – CO MI PŘINÁŠÍ RADOST? KDY CÍTÍM, ŽE VE MNĚ PULSUJE ŽIVOT? A za tím vykroč a to naplňuj.

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře