Úplněk v kozorohu – Co mi pro vás pošeptala LUNA?

Celý život mě fascinuje Luna a její vliv na nás ženy.

Možná je to tím, že jsem narozena ve znamení Raka, a toho Luna ovládá. Luna se objevuje i v tarotových kartách. Ukazuje na skrytý svět, na těhotenství, temnotu, prenatální vývoj, iluzi a silné ženství. Karta Luna také symbolizuje tajuplné změny, pomalejší vývoj, nepředvídatelné cykly a prudký posun ve vnímání.

Každá žena je propojená s jejími proměnami a cykly.

Některé si to neuvědomují nijak intenzivně, ale to neznamená, že na ně vliv Luna nemá. Minimálně ji vnímají v den úplňku. Mnoho žen si uvědomuje změny nálad a neschopnost nerušeně spát.

Už dlouho jsem o Luně nepsala

Tentokrát si mě zavolala a já neodolala. Asi si s vámi chce popovídat, a tak jí půjčuji své prsty a nechávám je tančit po klávesnici. Sama jsem zvědavá, co nám chce říci.

Úplněk bude tentokrát ve znamení KOZOROHA.

Vrcholit bude kolem 6. hodiny ranní. Přesně v neděli 9. 7. 2017 v 06:06 pocítíme jeho vrchol nejintenzivněji. Kozoroh ovlivňuje v našem těle páteř, klouby a kosti. Takže pokud ucítíte nesoulad nebo bolest spojenou s pohybovým aparátem, promlouvá k vám kozoroh.

Luna promlouvá

Zvu vás do prostoru, kde se nachází klid a mír. Prostoru, ve kterém je všechno možné. Setkáte se v něm s naprosto úžasnou bytostí. Je plná lásky a velmi krásná. Její vyzařování je vyzařování bohyně. Je moudrá a plná vhledů, ke kterým vám dá přístup. Silná a zároveň zranitelná. Je obklopena božskými bytostmi a v každém okamžiku je o ni postaráno. Tento úplněk vás k ní dovede.

Skrze měsíční svit

Bohyně se nachází v nádherném místě, které pulzuje životem a energií. Není lepšího místa ani nádhernějšího prostoru než toho, do kterého vás právě v tomto úplňku Luna zve. Tím prostorem je VAŠE TĚLO a tou bohyní jste VY.

„Ty, která právě čteš tyto řádky, chci, abys věděla, že není krásnější ženy než tebe. To, jaká jsi, je mistrovské dílo a ty nemáš „právo“, abys mistra soudila. Vím, že o sobě pochybuješ a nevěříš tomu, co nyní čteš. Můj vliv má nyní magickou moc. Můj přítel kozoroh ti dodá sílu a odhodlání a já lásku a něhu, abys mohla svou nedůvěru v sebe proměnit v sebedůvěru“.

Nemusíš čarovat

Není potřeba rituálů ani čar či kouzel. Stačí jasný záměr. Rozhodnutí, že se můžeš milovat a ctít jako bohyně. Že si můžeš DOVOLIT vidět svou krásu, moudrost a dokonalost. Rozhodnutí, které budeš v každodennosti naplňovat a ctít. Rozhodnutí, které se v tobě zakoření tak hluboce, že sama sobě nedovolíš trávit kořeny tohoto záměru neláskou k sobě.

Dar Luny v Kozorohu

Báječné, že? Potkat samu sebe opravdovou. Takovou, jakou ve skutečnosti jsi. To je darem a poselstvím tohoto úplňku. Čerpejte tento dar. Vytvořte si jasný hluboký záměr MILOVAT SAMU SEBE a vidět SVOU KRÁSU, znát svou MOUDROST a důvěřovat svým VHLEDŮM.

Luna vám pomůže jej naplnit a magicky mocný úplněk vaše rozhodnutí požehná.

Užijte si magický úplněk a chcete-li si udělat v sobě jasno zvu vás na výlet.

Představuji vám svůj nový eBook plný odpovědí

Staří kliknout na obrázek

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře