Pramen sebeLÁSKY

My ženy máme v sobě obrovskou sílu, nekonečné množství energie – PRAMEN sebeLÁSKY.

Pramen Lásky – Meditace od Terezy Kramerové

Ve chvílích, kdy probouzíme svou hodnotu, aktivujeme svůj pramen sebeLásky. Pramen vlastně aktivní je, jen se s ním neumíme propojit na vědomé úrovni a tak je spíše pramínkem, než pořádným pramenem silným jako Niagára. Občas jen tak šplouchne, ještě navíc se to děje ve chvílích, kdy něco dokážeme, kdy v něčem uspějeme. Šplouchá, jen když pramínek něco zvenčí rozhoupe.

Nacházíme se v době, kdy probouzíme svou sílu a lásku k sobě.

Objevujeme pramen sebeLásky, který jsme v sobě vždy měly, ale nebyl správně uchopený a prožívaný. Bohužel nám nikdo neukázal, jak ten pramen lásky pěstovat a probouzet.  Jak se s ním propojit, naslouchat mu a neustále ho vyživovat a tím vyživovat lásku k sobě.

waterfall-264908

Objevují se moudré a vědomé ženy Lucie Kolaříková, Silvie Šabatová, Alice Kirš, Tereza Kramerová a mnoho dalších, které v sobě tento proud našly, aktivovaly ho a nyní pomáhají ostatním ženám, aby ho nalezly a začaly se jím vyživovat. Sebeláska je jako půda a vláha pro květinu, která díky nim roste, rozvíjí se a voní. Sebeláska není nic jiného než vědomý láskyplný přístup k sobě, který je denně praktikován i ve chvílích, kdy se necítíme skvěle.

Léčivé a osvěžující je vstoupit do ženského prostoru a sdílet sebe samé, své touhy, obavy, příběhy, emoce, vše co se nás dotýká, co každodenně prožíváme.

 

 Vždy jsem byla velmi pečující a ochraňující typ ženy, která vzbuzovala v ostatních pocit bezpečí. Dnes rozumím tomu, proč jsem tyto vlastnosti obdržela. Díky nim totiž dokážu vytvořit bezpečný prostor k tomu, aby se ženy otevřely a léčily. Bylo to tak i dříve, ale dnes si to uvědomuji a už to neberu jako samozřejmost, ale jako dar, který mi byl věnován. Probuzení Pýthie aneb Intuice jako Niagara  je název eBooku, ve kterém vás vedu k důvěře ve svou intuici a sebe samé. Součástí eBooku je i meditace PROCITNUTÍ, kde se s DŮVEROU potkáte a napojíte se na svůj ženský rod, tak abyste z něj mohly čerpat sílu.

Uzdravit se, mít k sobě láskyplný vztah, žít tak v každodennosti, to je přáním mnoha žen. Přeji nám všem, aby se nám to dařilo.

Díl první o ženském sdílení:

Vzkaz Andělů pro Tebe:

Nikdy v tom nejsi sama, ať se cítíš jakkoliv, necítíš se tak jen Ty. Tvůj pocit, který prožíváš, nebo situaci, kterou procházíš, jsme prošly i my. My ženy, sdílející s Tebou tuto planetu. Možná jsme ženy Tvého rodu, nebo kamarádky, kolegyně, možná nás potkáváš cestou do práce. V každé z nás žije to, co v Tobě.

Možná by Ti pomohlo sdílet s námi svou bolest. Otevřít se, vypovídat se v bezpečném prostoru žen. Otevřením a sdílením se Tvé rány vyčistí a mohou se zacelit. Ve chvíli, kdy prožiješ léčivou sílu sdílení v ženském kruhu, vrátí se kus Tvé ztracené síly k Tobě.

V pocitu opuštěnosti se cítíš malá a nicotná, ve chvíli, kdy jsi součástí žen, které Ti otevřou svá srdce a své náruče, Tvé osamění mizí a v Tvé duši se rozprostírá mír a klid.

Vyhledej ženská setkávávání, nebo jen požádej svou kamarádku o naslouchání bez hodnocení. Možná potřebuješ jen obejmout. Požádej o to. Neboj se ukázat svou zranitelnost a potřebu být milovaná, opečovávaná s něhou a porozuměním.

Dovol si vylézt z ulity odloučení, rozhlédnout se po nádherné krajině života, kde nic není oddělené. Vše je celistvé. Mateřská náruč bohyně Gai Tě přijme a Ty pocítíš její vřelost ve svém srdci. Všechny ženy jsme její součástí. Všechny jsme jejími dcerami.

Dovol sobě samé vidět v ženách jejich podstatu a také to, že v každé ženě se zrcadlí to, co je skryto v Tobě samé.

Od dnešního dne sem budu v nepravidelných intervalech přidávat krátké texty, které by mohly pro vás být inspirací na naší pouti životem v ženském těle.

Dnes je tou inspirací péče, kterou bychom měly, my ženy, sobě věnovat. Dáváme-li sobě pravidelně pozornost, jsme v souladu se svými pocity, které respektujeme a naplňujeme, cítíme se samy se sebou příjemně.

Pokud na sebe zapomínáme a věnujeme se jen dávání směrem ven, začneme cítit po čase rozladění, naštvanost a únavu. Naše pocity jsou tím nejpřirozenějším ukazatelem toho, jak se sebou samými zacházíme.

Podívejte se na to, jak se nyní cítíte. Je vám hezky, cítíte se uvolněné, naplněné a radostné? Pak jste si péči dopřávaly, ať už nárazově nebo pravidelně. Ve chvíli, kdy se ale cítíte nehezky a neradostně, zastavte se v tom, co děláte a zeptejte se své duše, co by jí nyní udělalo dobře či radost a dopřejte jí to. Uvidíte, jak moc léčivé to pro vás bude.

 

Druhý díl o ženském sdílení:

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře