Reference od žen, které využily mého daru

Dobrý den, Evičko, při konzultaci mě odzbrojila Vaše jasnost, pravdivost a hloubka vhledu. Odpovědi na mé otázky bez pochybností, skutečnost pojmenována pravými jmény. Zároveň jste byla velmi laskavá a dodala jste mi klid a naději, že i přes bolest a výzvy bude mít vše dobrý konec. Že to má smysl. Připomněla jste mi, že mám přestat dělat ústupky na úkor sebe. A učinit i težká rozhodnutí, která jsou však správná - pro mě. Děkuji Vám.Věřím, že jsme se neslyšely naposled:)

Markéta

Mám ráda správné lidi na správných místech a to Eva bezesporu je. Ať už to byly konstelace nebo výklady karet, byly pro mne přínosem. Posunuly mě, kam měly. Jsem vděčná, že se naše cesty spojily v době, kdy jsem to nejvíce potřebovala. A s radostí a důvěrou Evu doporučuji dál.

Gabriela P.fotografka

U Evičky jsem byla na výkladu. Cítila jsem, že jsem u člověka, který mě chape. Na praktických příkladech dokáže situaci vysvětlit, takze přichází uvolňující "aaahaaa, tak protoooo" 😉 Rada bych u Tebe, Evi, zazila konstelace .

Marcela Kocourová

Evo, máš neskutečný dar intuice a dar slova a tvoje články, obrázkohraní i kartohraní vždycky míří do černého a naprosto přesně vystihují aktuální situaci kolem nás. Moc ráda se vracím na tvůj blog, FB stránky a ke čtení tvých ebooků. Tak krásně se čtou. Vždycky tam najdu nesmírně cenné informace pro můj postup vpřed, s menší bolestí a větší radostí. Děkuji ti, že to pro nás děláš a dodáváš nám tuhle báječnou medicínu pro duši i srdíčko. 😘🌹

Blanka Prskavcová

Mooc děkuji osudu,že mi přivedl do cesty úžasnou ženu a dnes můžu napsat i kamarádku,máš obrovský dar,radost je vše s tebou,ať u karet nebo jen tak :)))

Jana Blafkovázdravotní sestra

Kamarádka mi dala výklad u Vás jako dárek, protože věděla, jak moc po něm toužím. Byl pro mě obrovským překvapením, neboť to rozhodně nebyl klasický výklad -ano/ ne/ v ten a ten rok/, ale o to více přínosný byl a rozhodně se do budoucna plánuji znovu objednat.

Pavlína Sluková

Milá Evi, děkuji za naši telefonickou session. Během krátké chvíle jsi dokázala přesně rozklíčovat situaci, dát mi na ni náhled a dovést i mě k nadhledu a uvědomění. Pojmenovala jsi to, co jsem jen tušila. Dala praktické rady. (A to vše po telefonu!) Rady fungují. Když vím, o čem hra je, dokážu líp se záměrem vstupovat do dění. Díky.

Jitka Černovská