Ohlédnutí za letošním rokem aneb jaký byl rok 2018?

Pár slov k roku 2018

„Už nemůžu dál! Je toho moc! Kolik toho ještě musím vydržet?! Tohle přece musí někdy skončit!“ Tohle jsou nečastější věty žen v tomhle roce. V roce 2017 jsem o tom letošním roce napsala článek. Během jeho psaní jsem si říkala, že rok 2018 bude určitě výživný rok, protože ty energie už během psaní byly … jak jen to napsat… HUSTÝ. Chvíli se mi motala hlava. Chvíli jsem musela přestat psát a jen jsem chodila a dýchala.

Víc jsem totiž nebyla schopná.

Letošní rok 2018 měl být, a také byl rokem, kdy se otevírala naše srdce. Chtěla bych napsat, že otvírání srdce má být bezbolestné, ale není tomu tak.

My se vždycky nejvíce poučíme, když nám něco šlápne na krk a drtí nás to. Začneme mít o sebe strach a hledáme cesty ke změně. Bylo by super, kdyby to šlo lehce a všechno by bylo free. Jenže na tohle asi ještě většina z nás, mě nevyjímaje, není připravena.

Ano rosteme, a naše srdce se otevírá i skrze omamné a krásné chvíle, ne že ne. Jen zatím to holt potřebujeme jinak.
Mnoho z vás, se kterými jsem během výkladů hovořila, mluvila o tom, že tenhle rok byl asi nejtěžší v poslední době. Osobně můžu říci, že od roku 2002 je už docela husto. Přicházely jste o své blízké. Vztahy procházely zkouškami, a to i tam, kde na první pohled všechno vypadalo skvěle. Děly se vám finanční kotrmelce.

Podnikání se mnohým z vás zaseklo na mrtvém bodě. Naopak osobní růst byl neuvěřitelný a hluboký. Popadaly masky všech, které si je hýčkaly.

Mnoha lidem během padání masek došlo, že je potřeba ukázat víc, než jen své úspěchy a bankovní konta. Že lidé potřebují opravdovost a otevřenost, aby se mohli sami mohli otevřít. Viděla jsem to kolem sebe v hojném počtu. Mnoho influencerů (osobností) měnilo své strategie a museli hledat jiné způsoby, jak zaujmout své followery (sledující). To, co zatím skvěle fungovalo se bořilo a bylo nutné tvořit nové cesty.

Přes všechnu tu nejistotu a emocionální bolest to byl silný rok pro duši.

Není čemu se divit, transformace se děje především na úrovni duše. Takže, pokud máte pocit, že toho je nebo bylo moc, pamatujte si – nejste v tom samy. Bohužel se transformace dotkla i přírody a mnozí z vás už víte, že jedním z největších témat letošního roku byla Voda. Aby také ne. Numerologické číslo, které nesl tento rok byla 2. Dvojka je číslem srdce a emocí. Emoce jsou spojovány s elementem Vody.

Nic není náhoda. Všechno je propojené a děje se tak ne náhodou.

Já jsem teď intenzivně pracovala na on-line programu Půlročník na rok 2019, který vás první polovinou roku provede a vy budete vědět, jaké události se chystají. Více o půlročníku se dozvíte tady>>

Půlročník je napsaný podrobně měsíc po měsíci.

Najdete v něm nejen informace k daným měsícům, ale také informace a typy k úplňkům a novům, symfonii obrázků (dříve Obrázkohraní) na každý měsíc a afirmaci, která vás propojí s esencí daného měsíce.

Když už jste dočetly až sem, položím vám otázku. Mám napsat článek o roku 2019? Napište mi to sem do komentářů, nebo dejte like, ať vím, že chcete.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře