Inspirace květin a andělů k úplňku ve Lvu

9.2. 2020 Eva Pitnerová 1582x

Před časem jsem požádala Alenku Naďovou, jestli by se jí nechtělo do spolupráce se mnou. Měla jsem nápad, že bychom mohly my dvě spojit své dary. Jejím darem je láskyplný vztah k přírodě a schopnost skrze totemové květiny předávat vzkazy, troufnu si říci, pro duši. Mým darem jsou vhledy napříč časem, ANDĚLSKÉ ČTENÍ, komunikace s průvodci, čtení z karet a vedení karmických konstelací.

Přišlo mi hezké spojit říši rostlin s říší andělskou a vytvořit něco, kde se obě říše budou prolínat a snad se mi/nám to povedlo.

Alena Naďová říká, že moudrost rostlin nás dovede k hlubokému porozumění sobě samému a ukáže nám jak růst s lehkostí. Nabízí konzultace s napojením na rostlinnou říši. Na Facebooku ji hledejte pod názvem Čarokvítí a její webová adresa je carokviti.cz

Možná bych se měla představit i já, protože ne všechny, které tento článek budete číst, víte, kdo jsem a co dělám.

Jmenuji se Eva Pitnerová a nacházíte se na mém webu. Pokud mě budete hledat na sociálních sítích, tak vždy pod názvem Nejsi v tom sama. Mým posláním je naplňovat tento záměr skrze své dary tak, aby ženy nejen věděly, ale i cítily, že nejsou samy.

Rok v říší květin a andělů

...tak tomu budeme říkat. Každý měsíc ti kolem úplňku přineseme vzkazy květin, které vybrala Alenka a andělské vzkazy ode mě.

Máme únor a v něm se nám představí Sněženka a její esence.

Alenka o Sněžence píše: Sněženka podsněžník – Galathus nivalis, čeleď amarylkovité
Téměř celý rok jsou ukryté v zemi ve svých cibulkách, do kterých střádají. Neviděny, ve tmě podzimu, pustí kořínky, trpělivě čekají na únorový čas, kdy mráz povolí sevření a voda začne pronikat do země. Pak svými listy jako úzkými řemínky proříznou sníh nebo se prostrčí kupičkou loňského listí a vynesou nad povrch země jasná bílá poupata. Postupně se vytahují za světlem až se nakonec rozevřou a skloní svá okvětí k Zemi. Sněženky, poslové jara. Neohroženě třepotají svými hlavičkami v sebemenším závanu větru a ohlašují, že zima ztrácí svou moc a blíží se jaro. Nový život. Zelená a bílá, naděje a čistota. Stejně tak bychom se i my měli probudit v předjaří. S čistými úmysly a s nadějí pro budoucí. Od těchto, na první pohled křehkých rostlin, se můžeme naučit citu pro správné načasování, trpělivosti a rozhodnosti.

Úplně mě Alenka skrze sněženku vrátila do dětství. Líbilo se mi je pozorovat na toulkách třeboňskou krajinou, když byla jejich doba. Všude sníh a někde jakoby se vytvořil pro ně na louce prostor, aby mohly zazářit. Místečko, na kterém chyběl sníh a uprostřed byly ony. Křehké a přesto, nebo možná právě proto, dokázaly upoutat pozornost. Fascinovala mě jejich křehkost. Takové víly přírody, ohlašující, že se mění rytmus roku.

Dnes 9. 2. 2020 je úplněk ve znamení Lva

O znamení Lva se ví, že ti, kteří se narodili pod jeho vládou, umí upoutat pozornost. Stejně jako sněženky. Ale málokdo si uvědomí, že znamení Lva je stejné jako sněženka, i v té křehkosti nebo ve schopnosti upoutat pozornost a získat obdiv.

Lvi mají rádi obdiv a pozornost, protože to je to, co je sytí. Když ji nemají a to přesně takovou jakou si přejí, začínají být nevrlí. Ale tahle potřeba u nich vychází právě z vysoké míry zranitelnosti. Všechny situace vnímají velmi citlivě. Proto je velmi snadné jim ublížit. Stačí je neocenit, neprojevit lásku nebo být příliš rezervovaný rodič, a začne se tvořit program, který je v dospělosti nutí hnát se za oceněním. Což může vést až k vyhoření a hlubokému smutku.

A co by ti chtěli říci andělé v úplňkovém čase?

Potřebuješ v tyto dny uvidět svoji jedinečnost. Zatím však vidíš jen všechnu svou vnitřní špínu. Soustředíš se na své nedokonalosti a na své prohry. Pochybnosti o sobě ovládají tvou mysl a ty bloudíš v sebeklamu o tom, že nejsi nic.  A to ti, naše milá, nedělá dobře a hlavně ti to brání vidět tvou jedinečnost a přijmout svou vnitřní sílu a právo na lásku.  Přestaň si tak ubližovat pochybnostmi. Víme, že to pro tebe není snadné, ale podporujeme tě v tvé proměně.

Dovol si pod vládou Lví luny uvidět své světlo. Svou jedinečnost, která je ukrytá pod nánosem sebemrskačství a sebe-pochybností. Nech svou jedinečnost vyrůst a přijmi esenci Lva. Esenci Já jsem! Dovol si sama sobě dát to, po čem toužíš. Pozornost, ocenění a lásku. My tě podpoříme v tvém konání. Nenecháme tě zapomenout na to, kdo jsi a na tvoji jedinečnost.

 

Esencí Sněženky je rozhodnutí, esencí Lva je sebeláska… teď máš příležitost využít jejich vlivu a příhodné úplňkové konstelace k rozhodnutí pro sebelásku a hlavně k dělání kroků pro její naplnění.

 

Andělské čtení

Zprostředkuji ti setkání s tvými anděly a průvodci.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře