Vzkazy z květinové a andělské říše nejen k úplňku

10.1. 2020 Eva Pitnerová 1332x

Před časem jsem požádala Alenku Naďovou, jestli by se jí nechtělo do spolupráce se mnou. Měla jsem nápad, že bychom mohly my dvě spojit své dary. Jejím darem je láskyplný vztah k přírodě a schopnost skrze totemové květiny předávat vzkazy, troufnu si říci, pro duši. Mým darem jsou vhledy napříč časem, komunikace s anděly, průvodci, čtení z karet a vedení karmických konstelací.

Přišlo mi hezké spojit říši rostlin s říší andělskou a vytvořit něco, kde se obě říše budou prolínat a snad se mi/nám to povedlo.

Alena Naďová říká, že moudrost rostlin nás dovede k hlubokému porozumění sobě samému a ukáže nám jak růst s lehkostí. Nabízí konzultace s napojením na rostlinnou říši. Na Facebooku ji hledejte pod názvem Čarokvítí a její webová adresa je carokviti.cz

Možná bych se měla představit i já, protože ne všechny, které tento článek budete číst, víte, kdo jsem a co dělám.

Jmenuji se Eva Pitnerová a nacházíte se na mém webu. Pokud mě budete hledat na sociálních sítích, tak vždy pod názvem Nejsi v tom sama. Mým posláním je naplňovat tento záměr skrze své dary tak, aby ženy nejen věděly, ale i cítily, že nejsou samy.

Rok v říší květin a andělů

…tak tomu budeme říkat. Každý měsíc ti kolem úplňku přineseme vzkazy květin, které vybrala Alenka a andělské vzkazy ode mě. Začneme Čemeřicí.

Alenka o Čemeřici píše: V čase přicházející zimy, kdy se na krajinu sype sníh a vše je mrazem ztuhlé, pod keři rozložená je čemeřice. Tmavé řapíkaté listy při zemi a mezi nimi schoulené květy, které narovnají své stonky a rozkvetou, jen co se trošku oteplí. Jedinečná krása na samém vrcholu zimy. Naděje, že život pokračuje. Dokáže být jedem i lékem zároveň, ale tajemství magického účinku zůstává v minulosti. Nás může inspirovat houževnatost, vytrvalost a pevné spojení se zemí. Nevzdávat se v nepříznivých podmínkách.

No není ta Čemeřice úžasná? Nevzdávat se v nepříznivých podmínkách! Slyšíš to? Jestli teď procházíš něčím, co vnímáš jako nepřízeň osudu nebo složitou situaci, můžeš se inspirovat Čemeřicí. Je ve své křehkosti a na nic si nehraje. Prostě je.

I ty můžeš prostě jen být. Uvolnit se a věřit, že všechno má svůj čas a nepřízeň vystřídá přízeň, abys mohla vykvést jako ona do krásy.

A co by ti chtěli říci andělé v úplňkovém čase?

Tvoje srdce se otevírá a slyší hudbu dalších srdcí. To proto, že měsíc září v račí záři. Jsi citlivější a tvým tělem probíhá mnoho energie. Patrně nevíš, kam dříve skočit a všechno, co k tobě zvenčí přichází, vyvolává tvé silné emoce. Cítíš se zmatená a ztracená. Chybí ti silný krunýř, pod který by ses schovala a chvíli jen byla sama se sebou. Jako v děloze své matky. V temnotě a na vyměřený čas.

Nech se zahrnout láskyplnou mateřskostí, která je teď přítomná v magičnosti tohoto úplňku. Využij totemovou sílu raka. Sílu citu, sílu emocí. Uvolni své uzavřené emoce a osvoboď srdce od toho, co tě sužuje. Otevři svá stavidla bolesti a vyplav to, co se snaží dostat ven. To, co se snaží uvolnit.

Veškerý chaos, který úplněk rozpoutal, je prostor k očistě. Vytahuje z tebe emoce – hněv, smutek, bolest, ale také radost, lásku, věčnost…

… těšíme se při dalším úplňku u další květiny a andělských vzkazů. 

 

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře