Víš, jak ti červená rtěnka změní život?

…hodně!

Jako každá holka jsem dokázala sedět několik hodin před zrcadlem a pečovat o svou pleť. Patlala jsem si na obličej jogurty smíchané s medem, dělala jsem si kvasnicové pleťové masky a užívala si své chvilky pro sebe. Ráda jsem se líčila.

Malovala jsem si silné černé linky, které ještě více protemňovaly mé oči a zvýrazňovala si řasy. Ve chvíli, kdy jsem však vzala do ruky rtěnku a zvýraznila si s ní rty, jsem cítila, jak mi odchází energie a já se na sebe nedokážu dívat laskavě.

 

Cítila jsem se nepatřičná

Tenkrát jsem nechápala, co se vlastně se mnou dělo. A nechápala jsem to až do chvíle, kdy mi do života přišla Míša s knihou a svými posty, kde většinou figurovaly červené rtěnky. Míša je krásná žena a rtěnky jí sluší, ale kdykoliv jsem se na ni dívala, promítala jsem si do ní své vnitřní přesvědčení, že má na rtech něco nepatřičného.

Musela jsem se nad tím zamyslet

Znám se a vím, že ve chvíli, kdy něco hodně poutá moji pozornost a prožívám při tom negativní pocity, jsem připravená TO NĚCO uzdravit. Nesnažila jsem se o tom přemýšlet, ale kdykoliv se vynořila nějaká myšlenka, pozorovala jsem ji a nechávala ji jen prolétnout. Nijak jsem se k ní nevztahovala. Objevovaly se mi různé vzpomínky nejen mé, ale i vzpomínky na ženy v mém rodě.

Vybavovaly se mi naše společné rozhovory o líčení

Líčit se nebylo v pořádku. Žena tím provokuje muže k sexu a ukazuje mu, že je povolná. Takové byly názory žen v mém rodě. Když už se některé líčily, nikdy neměly nalíčené rty. A co si pamatuji, tak když už to zkusily, cítily se se rtěnkou stejně jako já. Nepatřičně.

Vzpomínka na tři zásadní okamžiky v ženské linii s tématem RTĚNKA

Vynořily se ve chvíli, kdy jsem se snažila najít příčinu toho, proč mi něco tak banálního jako rtěnka zaměstnává hlavu a doslova při jejím použití ztrácím energii.

Vidím samu sebe, jak se líčím a můj bratr mě pozoruje v podnapilém stavu. Je skoro nepříčetný, ale ve chvíli,  kdy si chci nalíčit rty, což jsem předtím nedělala, vybouchne a řve na mě něco o děvkách. Směju se mu do obličeje. Je mi 14 let a jemu o 16 let více, mám ho na háku. Vyměníme si nějaké urážky a já odcházím za kamarádkami. Doběhl mě a na schodišti se stane něco, co mě připraví o energii. Cítím, jak do mě strká a začíná mě škrtit...

Vynořuje se vzpomínka, ve které máme s mamkou holčičí chvilku a mluvíme o líčení. Vypráví mi dva příběhy. Svůj a její maminky (mojí babičky). Byly skoro totožné. Trochu jiné kulisy, ale v podstatě se v nich stalo totéž. Žárliví muži, kteří nesnášeli, když jejich ženy chtěly zvýraznit svou ženskou magii. Obě ženy prošly fyzickým napadením, stejně jako já, kvůli použití rtěnky. Já od svého bratra, ony od svých partnerů. Všechny tři jsme cítily podobné pocity. Strach o život, ztrátu energie. Pocit, že jsme nepatřičné.

Záhada vyřešena.

Nebýt knihy Magicky ženská a Michaly Měřínské, nepřišla bych na to

Nenapadlo by mě se tím zabývat a hledat v sobě odpovědi, protože bych celou situaci odsunula do vzduchoprázdna. Přece RTĚNKA je banalita. Stačí lesk na rty anebo ani to ne (ironie). Jenže Míša a její kniha na mě zapůsobily jako červená na býka a byly přesně tím, co jsem potřebovala. Ta nádherná ženská s rudou rtěnkou na rtech mě provokovala tak moc, že to nešlo nechat ležet. Díkybohu.

Proč? Protože…

  • Vyléčením sebe samé se mi vrátila energie uvízlá v minulosti.
  • Osvobodila jsem se od vnitřního programu, který mi jen bral, ale nic nedával.
  • Objevila jsem úžasný pocit, když se obleču do rtěnky.
  • Cítím se více žensky.
  • Nastavuji vědomě přirozené hranice, navzdory kolektivnímu přesvědčení, že rtěnka vyzývá k sexu.

Miluju cestu seberozvoje. Nemyslím tím běhání v kolečku jako křeček za sebeláskou z přesvědčení, že nejsem dost dobrá. Myslím cestu seberozvoje, kdy znám svoji hodnotu a jsem s ní ve spojení, co nejsilněji to jde a zároveň se nořím do své duše a uzdravuji zraněné kousky sebe sama. Ne protože musím, ale protože můžu a chci.

Jsem vděčná, že Michala Měřínská byla součástí mého sebeléčení.  Věřím, že i vás může její kniha hezky opečovat. Minimálně si připomenete to, nač v životním koloběhu zapomínáte.

Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Služby, které ti mohu nabídnout

Žádné z mých služeb nenahrazují lékařskou péči a ani by tak neměly být chápány. 

Vidante konzultace

Vidante znamená vidoucí, zřící a mé služby takové jsou.

Vybrat si můžeš hned z dvou vidante služeb.

Andělského čtení - Devloro kamiben a také můžeš využít mapy vztahů - Bachtalo Khere.

Rituály na míru

Vytvořím ti rituál na míru, tak aby ti přinesl více síly a požehnání do oslabené oblasti. 

Rituálem jde podpořit jakoukoli oblast života.

Nečekej, však žádné magické zaříkávání nebo dokonce připoutání partnerů k sobě.

Já jsem čarodějka, která cítí duchovní zákony a nezasahuje v místech, která jí nenáleží.

Karmické konstelace

Nejde změnit příběh těch, kteří trpěli. 

Jde, ale pro jejich duši vytvořit prostor k smíření a k nalezení vnitřního klidu a tím se vytvoří transformační proces, který bude ozdravný pro celou rodovou linii i pro tebe

Vydej se na cestu ke svým předkům.

Komentáře