Zas je někdo lepší než já aneb srovnávání krade úsměv z tváře

Ve vzduchu nám létá trochu nepříjemná informace a občas sem tam na některou z nás sedne. Nedávno seděla na mně, dnes jsem o ní slyšela dvakrát a není za poslední dva měsíce jeden výklad, kde by informace o nedosdobráctví nevyvstala. Navíc si sebou neustále bere své kamarádky závist, nepřejícnost a iluzi. Tvrdá čtyřka, která když na některou z nás sedne, pěkně se zapotíme.

Najednou zapomeneme na vše, co pod našima rukama rozkvetlo a co jsme oživily a vidíme jen to, co si myslíme, že neumíme nebo co nemáme. Na hrudníku cítíme píchání od zabořeného dlouhého prstu závisti, která se nám snaží snad vlézt do srdce.

hot-chocolate-1402045

 O kolo žaludku cítíme napětí.

Tam nám usedala nepříjemná společnice – NEJSEM DOST DOBRÁ a někde kolem nás poletuje pak i nepřejícnost, která je posilovaná iluzí, která nám vytváří nehezký příběh, aby se společnice NEJSEM DOST DOBRÁ mohla pěkně zabydlet a zakořenit.

Kdykoliv mě tahle čtyřka navštíví, přestanu vidět to hezké a vidím jen svět iluze, ve kterém jsou jiné ženy LEPŠÍ než já a to snad i v tom jak se usmívají. Naštěstí jsem se za ty roky, co na sobě pracuji, naučila s nimi vypořádat co nejrychleji. Přeci jen mě nebaví nechávat se okrádat o svou vlastní energii.

shoes-549066_960_720

 •     Mluvím o tom a to i s tou kamarádkou, kterou vidím jako sokyni.
 •     Vyjadřuji pocity, které prožívám – vztekám se, pláču, dupu, křičím.
 •     Přiznávám sama sobě, že žárlím a závidím.

Tohle je taková první fáze, kterou projdu. Přiznám si, že na mě sedlo nepříjemno a že tím si uvědomím, že to nejsem já. Ve chvíli, kdy projdu pocity, které ve mně byly, začnu zpracovávat příčinu toho, že si na mě nepříjemno mohlo usednout.

Dovolila jsem to a umožnila.

Moc jsem svou pozornost zaměřila ven a málo na sebe samu a své vnitřní poklady. Hodnotila jsem se podle ostatních, které jsem si navíc vysadila na stupínky vítězů. Přestala jsem být citlivá k sobě a lynčovala jsem se za neúspěch, který vlastně nebyl neúspěchem, ale dobou klidu. Vnímala jsem své dosdobráctví pohledem zvenčí, který navíc posuzoval situaci podle naučeného vzorce z dětství – srovnávání. Ups, problém vytvořen a čtyřka mohla dosednout.

Takže jaká je cesta k setřepání těchto čtyř nepříjemnic?

 •     Zaměřit pozornost na sebe.
 •     Dovolit si prožít emoce.
 •     Začít být k sobě laskavá.
 •     Věnovat čas sobě.
 •     Ocenit to, co již už pod mýma rukama vzniklo.
 •     Udělat si něčím radost.
 •     Vstoupit do prostoru za očima – do bezpečného prostoru a tam načerpat enegii.*
 •     Osprchovat se s vědomím, že smýváte tyto nepříjemnice nejen z těla, ale i z mysli.

A tohle bude oříšek, ale ocenit práci té, se kterou jste se srovnávaly.

Nepříjemnice si ani nestačí zabalit kufry a zmizí z vašeho života pryč. Byla doba, kdy u mě bydlely tak často, že mohly u mě mít trvalý pobyt.
V dnešní době mě navštíví jen zřídka a dlouho se nezdrží. Už totiž vím, jak je důležité mít ráda samu sebe a opouštět program srovnávání se, díky tomu je i má intuice i vize, které mám silnější a silnější.

Kdy naposledy vás navštívaly čtyři nepříjemnice nebo už k vám nechodí? Jestli ne, tak dávám palec nahoru (y), vy my ho pod článekm můžete opaltit. summer-still-life-785231_________________________________________

*Vnitřní svět – jako když vstupujete do meditace.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře