Stříbrná nitka

Asi kolem 27 roku se mi v mé tmavé vlnité hřívě začalo objevovat stříbro. Vždycky mě nalezené stříbro zaskočilo a vnímala jsem ho jako můj nedostatek, který je jen dalším z mnoha mých nedostatků.

Vytrhávala jsem je já nebo ti, kteří je zahlédli.

Dnes ráno, při čištění zubů na mě vykoukl další a já měla upřímnou radost. Byla jsem nadšená a ukazovala jsem ho své 15 měsíční dcerce.

„Lio, to je maminčino stříbro a ukazuje na její vnitřní bohatství“, říkala jsem jí a ona se radovala společně se mnou. Tedy alespoň se smála a patlala po mně zubní pastu.

Najednou mi došlo, že za šest let jsem na sebe a na to co mi nabízí mé tělo za proměny, zcela změnila pohled a cítím se tak lépe. Navíc mi sebeláska otevírá různé dveře.

 

·       Stříbrné nitky vítám s radostí, protože jsou důkazem hlubokých prožitků.

·       Strie, které mi ukazují, že v různých obdobích života jsem nebyla vždy laskavá.

·       Převislé bříško, bránící mi v pohledu na moji Joni, mi ukazuje, že něco ze svého ženství je stále ještě ukryto.

·       Prsa, která podléhají gravitaci, mi ukazují, že jsem schopná dávat a živit.

·       Silné paže, které ale umějí vroucně objímat.

female-1255360

 

Vlastně každá část, kterou bych dříve odmítala a proplakala hodiny v pocitu, že jsem ta nejškareději žena, je dnes mou vědomou součástí a navíc přijatou v této chvíli, tak nejlépe jak umím a dokážu prožít.

Vše co je na našem těle jsme vytvořily my.

Proto vím, že i mé Věstonické tělo, jsem stvořila nejen jídlem, ale i svými vnitřními postoji a svou dávnou minulostí. Mohla jsem se trápit a jít do pocitu viny, tak jako dříve. Považuji se za moudrou ženu a ta by rozhodně nepokračovala v odmítání se a lynčování sebe samé.

 

Pohladila jsem svou stříbrnou nitku, usmála se na sebe do zrcadla a šla se nasnídat s dobrým pocitem a svou dcerou Liou.

 

Pokuste se i vy pohlédnout na sebe s láskyplností a přijetím. TĚLO a vše co k němu patří je vaší součást a nemůžete ho vyměnit. Můžete ho ale milovat takové, jaké je i když je třeba tučné, křivozubé s dvojí bradou, s šedinami a kdoví čím ještě. Nesnášely jste se už dlouho. Stejně vám, váš vnitřní hlas napovídá, že je už čas být takové jaké jste. Poslouchejte ho. On má pravdu.

Tip nazávěr:

Mně osobně vždy nejvíce pomáhalo dívat se s láskou na ty části těla, které mi připadaly zajímavé. Prociťovat vděčnost k těm přijatým částem a s něhou hladit ty nepřijaté.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře