Od nenávisti k lásce, všechno nejlepší tati

Moje dětství

„Evi, já ho musím pustit dovnitř! Když ho nepustím, bude to horší,“ slyším, jak mamce selhává hlas. Já se ji snažím přesvědčit, aby to nedělala a raději zavolala policii. Mám šílený strach. Žaludek mi doslova vibruje, srdce mám až v krku a šíleně bouchá. Ze dvora se ozývají rány, jak kope do dveří, které vedou na pavlač a k našemu bytu.

Nejhorší byl ten pocit, že jsem věděla, co se bude dít a nemohla jsem to nijak ovlivnit. Ten strach byl asi nejhorší. Bála jsem se o mámu a zároveň jsem se na ni šíleně zlobila. Jak mě mohla mít s cikánem?!

Moje málo-týdenní já 😉

Nenáviděla jsem ho.

Mohl za to, jak vypadám a že se mi smály děti ve škole (aspoň jsem to tak v dětství vnímala).

  • Nenáviděla jsem ho za to, jak ubližoval mé mámě i mně.
  • Nenáviděla jsem ho za to, že pil a chodil k nám, i když už s mámou nežili společně.
  • Nenáviděla jsem ho za to, že vždycky něco slíbil a nic nedodržel.
  • Nenáviděla jsem ho…

Otevřela mu dveře, ale hned ji v opileckém oparu odstrčil a vynadal jí do kurev. Mamka se snažila zůstat v klidu, ptala se ho, jestli si dá polévku, ani nečekala na odpověď, a už byla polévka na stole.

pár odstínů k nenávisti….

Ozvala se rána a já jsem během chvíle byla v kuchyni. Ani nevím, co se stalo, ale po zemi byly samé střepy a vylitá polévka. Měla jsem šílený vztek a začala jsem to uklízet, protože jsem věděla, že mamka se k němu nebude chtít otočit zády. Měla k tomu důvod, o kterém píšu ve své elektronické knize NAVZDORY.

Začala jsem na něj ječet a být vulgární.

Ponižovala jsem ho a dávala mu najevo svou nenávist. Bylo mi sotva 9 let, ale cítila jsem se mnohem starší. Svým chováním jsem ho bohužel ten den vyprovokovala a on mamku zbil, protože mě bránila, když mě chtěl napadnout.

Nenáviděla jsem ho a zároveň jsem moc toužila po tom, aby mě miloval a uměl dodržet své sliby. Touha po lásce se mi stala v životě osudnou. Zaplatila jsem možná až příliš velkou daň.

Dnes:

Probudila jsem se a první, co mi přišlo na mysl, byly tátovy narozeniny. Dnes 7. 3. 2019 by oslavil 67 let.

Upil a progambleřil se k smrti před mnoha lety. Umřel na rakovinu. Lékaři říkali, že to bylo jeho pitím. Když se mě mamka tenkrát ptala na to, jestli mu půjdu na pohřeb, tak jsem jí odpověděla „leda tak se mu vychcat na hrob“. Nenáviděla jsem ho a pohrdala jsem jím. Přála jsem mu, aby i v posmrtném životě trpěl za všechny ty hnusy, co udělal mé mámě i mě.

V mém nitru mě jako vždycky zalila ohromná něha a láska k němu. Popřála jsem mu k narozeninám a se slzami v očích jsem si na něj zavzpomínala. Na ty nehezké věci i na ty hezké. Podívala jsem se vedle sebe na svou dceru a mluvila jsem s ním o ní. Poděkovala jsem mu za svůj život, i za to, že bez něj bych neměla své děti. Poprosila jsem ho, aby na ně z druhé strany dával pozor a pomohl mi udržet mého syna na cestě, po které on sám nikdy nekráčel.

I teď, když píšu tyhle řádky, mám zalité oči slzami a je mi líto, že ho k sobě nikdy nepřivinu a neřeknu mu, že jsem mu už dávno odpustila. Ale věřím, že on to na druhé straně cítí.

Všechno nejlepší k tvým narozeninám. Mám tě ráda, tati a přeji ti, abys našel klid, který vím, že doteď nemáš. Já jsem ti odpustila. Teď si ještě musíš odpustit ty sám.

Možná si říkáš, co se stalo, že z nenávisti je láska a soucit k člověku, kterým jsem ve svém životě pohrdala nejvíce. Byla to dlouhá cesta plná výzev a hlubokých uvědomění. Najdeš je v mé elektronické knize NAVZDORY .

Lia a manžel … díky bohu, že má milujícího tatínka…

Proč by sis ji měla přečíst?

Protože

  • věřím, že i tobě může do tvé každodennosti přinést nový pohled, nadhled i lásku,
  • ti pomůže porozumět různým bolavým situacím v tvém životě,
  • ti může přinést smíření a vyrovnání se s minulostí,
  • tě může nasměrovat na lepší cestu,
  • ti může ukázat, že ne všechny nemoci jsou způsobené tím, že něco děláš špatně.

Protože tím podpoříš mě a moji slepovanou rodinu.

Fotka byla vyfocena na podzim roku 2015… dnes vypadají všichni zase jinak….

Proč slepovanou?

Protože kromě svých dětí vychovávám i manželovy děti, které mu byly svěřené do péče, a tak jsem mámou celkem čtyř dětí. A i když je to každý den náročné a vyčerpávající, díky bohu za to. I jejich příběh je velmi bolavý a díky němu vznikl program TROJÚHELNÍKY LÁSKY, který se zabývá důsledky  nevěry. Je o milenkách, manželkách, mužích i dětech. O příčinách i následcích a o cestě, jak to zvládnout na všech vrcholech trojúhelníku.

Začti se do mého eBooku Navzdory

Příběh mého života, který jsem napsala, aby se ti stal inspirací k přijetí minulosti a sebe samé. 

Klikni na leknín...

Článek opravila: Marie Jirková

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře