Supervize - Goďaver dživipen

je služba, která ti pomůže zorientovat se ve tvém životě, přinese ti odpovědi i nasměrování. 

Patrně tě něco trápí, nebo si s něčím nevíš rady. Možná potřebuješ nasměrování, nebo si v sobě udělat jasno. Jsem tu pro tebe, abys na to nebyla sama. Zavoláme si, ty mi nastíníš svou situaci a společně se na tvé otázky a nejasnosti podíváme.
Supervize - Goďaver dživipenNejsi v tom sama

O moje služby je velký zájem,

Vyplníš formulář, odešleš, zaplatíš a pak si objednáš termín, který bude cca. 21 dní od telefonické objednávky. 

 


Co je vlastně supervize?

Je to bezpečná, laskavá a obohacující zkušenost.

Supervizor (já) je průvodce, který pomáhá supervidovanému jedinci (tobě), vnímat a zrcadlit vlastní práci a vztahy, nacházet nová řešení problematických situací. Supervize může být zaměřena na prohloubení prožívání, lepší porozumění dané situaci, uvolnění tvořivého myšlení a rozvoj nových perspektiv profesního chování.

Proč si tuhle službu objednat? 

Protože...

Potřebuješ odpovědi hned!

Potřebuješ co nejdříve mít v sobě jasno. Supervizi společně projdeme do cca. 21 dní od telefonické objednávky.

Chceš mít jasno!

Nesnášíš, když tápeš a nevíš, jak se rozhodnout nebo kam se v životě vydat.

Získat nový pohled!

Jsi zacyklená ve svých myšlenkách a nevidíš jiné možnosti, ale cítíš, že ti uniká to důležité.

Prostě chceš mluvit se mnou!

Znáš mé schopnosti a proto se chceš spojit se mnou. Cítíš totiž, že bych ti já mohla být prospěšná.
Jelikož jsem si nedokázala se svým soužením pomoci sama, objednala jsem se k Evče na bleskovou supervizi. ⁠ ⁠ U Evči už jsem v průběhu let byla mnohokrát a vždy mi to velmi pomohlo. Věděla jsem tedy, na koho se obrátit.⁠ ⁠ Její přístup mi vždycky vyhovoval. Nebere si servítky a všechno řekne na rovinu. Žádný chlácholení a přesto je citlivá. Navíc je to člověk, který má opravdu dar umět se nacítit. ⁠ ⁠ ⁠
A⁠⁠niž bych jí řekla, co se ve mě odehrává, přesně dokáže vystihnout mé vnitřní pochody a myšlenky.⁠ Blesková supervize je skvělá věc, když člověk neví kudy kam, Evča ho pomocí bleskovky nasměruje. ⁠ ⁠
⁠ Ne snad, že by za mě učinila rozhodnutí nebo mi řekla, co mám udělat. Její největší pomoc spočívá v objevení podstaty problému a nalezení uvědomění si, kudy a kam chci kráčet. ⁠ ⁠ Po rozhovoru s Evčou jsem vždycky příjemně vylidněná a vím, že to všechno zvládnu. Navíc jsem zase o kousek víc mohla nahlédnout sama do sebe, i když jsem se toho třeba bála.⁠ ⁠ Rozhodně její služby doporučuji dalším ženám, které si v sobě potřebují udělat jasno. ⁠ ⁠Děkuji ti Evčo za pomoc! Jako vždy to bylo úžasné! :-)⁠ ⁠ ⁠
Míša Truhlářová

Setkání probíhá pouze po telefonu a pokud jsi v ČR a máš českého operátora, volám já tobě. Pokud jsi v zahraničí, voláš ty mě, nebo použijeme aplikaci Whatsapp. 

Jde o VIP službu, abys nemusela čekat několik týdnů/měsíců a měla jasno hned (maximálně do 21 dnů).

Blesková supervize je vždy individuální a nemůžu ti dopředu přesně říci, jak dlouhý bude náš telefonát (odhadem cca 45/70 minut). 

Neplatíš tedy za čas, ale za službu. 

Jak si objednat bleskovku?

Vyplníš formulář, který potom odešleš. Buď pozorná během vyplňování, aby tvé udaje byly správné. Především e-mail a telefonní číslo. Po odeslání ti přijde faktura a e-mail o potvrzení objednávky. Kdyby se tak nestalo, kontaktuj mě na mém e-mailu a já ti zašlu fakturu znova. 

Fakturu zaplať a po připsání částky na můj účet ti přijde e-mail s vyrozuměním, že už si můžeš výklad objednat. Najdeš v něm i jednu důležitou výzvu, ale tu zde neuvedu. Je to proto, abych poznala, jestli byl výklad opravdu zaplacen.

Upozornění pro SlovenskoPokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si službu  na fyzickou osobu nepodnikatele. 

Vyplníš formulář, odešleš, zaplatíš a pak si objednáš termín, který bude maximálně do 21 dní od telefonické objednávky. 

Službu není možné v tuto chvíli objednat

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz  nebo rovnou volej 604 566 610