Andělské čtení - Devloro kamiben

je niterná, hluboká, transformační a přesto velmi jemná práce s vnitřním dítětem, která ti přinese osvobození se sebepřijetí.

V bezpečném prostoru tě provedu naladěním a ukotvením v těle, kam si dojdeš pro svou vnitřní sílu a setkáš se s vnitřním dítětem. Prožiješ meditaci, ve které se setkáš se svým andělem strážným a společně s ním, se vydáme do tvé minulosti. Jen v minulosti jsou odpovědi. Budeme rozpouštět stará příkoří a bolest, aby se ti vracela ztracená energie, ke které nemáš přístup a proto cítíš, že ti něco zásadního v životě chybí. Pracovat budeme s různými imaginacemi, vizualizacemi i konstelačními technikami, prostě dalšími vidante technikami. A nakonec po uvolnění energie a napojení se na sebe sama, ti zprostředkuji setkání se světelnými bytostmi.
Andělské čtení - Devloro kamibenNejsi v tom sama

O moje služby je velký zájem

proto může být čekání na termín čtení několik týdnů, ale podle slov žen, které mé služby vyhledávají, stojí za to si počkat. 

V tuhle chvíli se objednáváš na duben 2022

 


Andělské čtení je pro tebe jako stvořené pokud jsi ochotná jít do prožitků a změn, které po čtení nastanou.

Jestli hledáš jen informace, tak tato služba pro tebe není. 

Proč si tuhle službu objednat? 

Protože...

Společně rozproudíme tvoji životní energii

a odložíme staré a nefunkční programy tvého vnitřního dítěte. Vina, pocit že nejsi dost, smutek, vztek a s mnoha dalšími emocemi se potkáš, aby ses osvobodila.

Budu načítat z tvého energetického pole

a proniknu hluboko do tvé minulosti v tom to životě, abych našla ty části, které potřebují opečovat a uzdravit. Všechny informace, které ke mě přijdou s tebou okamžitě budu sdílet.

Pohneme tvým vnitřním světem a to se odrazí v různých oblastech života

Ve chvíli, kdy se rozproudí energie a uslyšíš to, co ti anděl strážný chtěl předat, dochází k přenastavení jemně-hmotných těl a vnitřního nastavení. Tvá realita se bude měnit a ty s ní. Porosteš a budeš sílit.

Už se na sebe a svůj život nepodíváš stejnýma očima

Každá bolavá vzpomínka a prožitek nás uvnitř tříští na tisíce kousků, během andělského čtení tyto kousky budeme spojovat a regenerovat. Po skončení se na sebe už nedovedeš podívat jinak, než s větší láskou.

Setkání probíhá pouze po telefonu a pokud jsi v ČR a máš českého operátora, volám já tobě. Pokud jsi v zahraničí, voláš ty mě, nebo použijeme aplikaci Whatsapp. 

Andělská čtení jsou vždy individuální a nemůžu ti dopředu přesně (odhadem cca 60/120 minut) říci, jak dlouhý bude právě náš telefonát.

Neplatíš tedy za čas, ale za službu. 

Jak andělské čtení - Devloro kamiben probíha? 

V domluvený termín ti zatelefonuji. Provedu tě relaxačně - vizualizační technikou, kterou budu tvořit vždy v přítomném okamžiku a přímo v napojení na tebe.  

Potom společně projdeme tvé tělo a najdeme ukryté vzpomínky, se kterými budeme pracovat. Setkáš se s tvým vnitřním dítětem, strážným andělem a budeme spolu transformovat to, co způsobuje tvé dnešní pocity a nastavení. 

Je důležité, abys byla během andělského čtení sama, nebo aspoň v soukromí, které pomůže otevřít cestu ke komunikaci s tvými světelnými bytostmi. Prosím, buď ve svém bezpečném prostoru a měj sluchátka s handsfree.

Během andělského čtení pracuji s tvým energetickým systémem. Při andělském čtení nepoužívám žádné vykládací ani andělské karty a nepředávám žádné všeobecné informace. 

Doporučení: Svá očekávání nech spát a důvěřuj celému procesu. Já zařídím zbytek. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Andělské čtení, mi vyrazilo dech. Předčilo všechna má očekávání. Jak je možné, že mě tak moc dobře zná, jak je možné, že vím, co cítím? Byly mé otázky po proběhlém čtení. To musel být můj anděl!!! Děkuji.
Monika Kociánová
Andělské čtení mě zaujalo především proto, že miluji anděly a chtěla jsem vědět, jaký strážný anděl mě ochraňuje. Hned začátek čtení mě pobavil, andělé jsou vtipní. Čtení mi pomohlo se naladit na sebe a uvědomit si co potřebuji. A v mém případě velmi vtipnou formou. Rozhodně bych čtení doporučila ženám, které se na sebe chtějí více naladit.
Jana Pospíšilová
Když jsem si andělské čtení objednávala měla jsem svá očekávání. Ta se nejen naplnila, zjistila jsem, že dokonce byla přízemí. Eviččino andělské čtení je nádherné. Přála bych si, aby si toto čtení dopřála každá žena. Protože pohladí a dodá sílu.
Radka Zouharová
Andělské čtení - Devloro kamiben bylo úžasné, dalo by se říci, až neuvěřitelné. Všechno to do sebe zapadalo, všechno najednou souviselo se vším. Dala jste mi nahlédnout do mojí duše k mému andělu strážnému, duchovnímu průvodci. Potvrzení, že jsem sama. Celá konzultace mě utvrdila v tom, že jsem správě a jdu správně. Čtení bych doporučila každému, komu proběhla hlavou myšlenka, že je to ONO. Mě to posunulo o velký kus k sobě samé. Děkujiu.
Kateřina Bažantová
Andělské čtení se mi moc líbilo a doporučila bych ho i ostatním. Někdy jen letmo tušíme, ale nevíme přesně, co je pro naší duši to nejlepší. Eva si ty informace dobře načítá.
Eva Protivánková
touhle službou jsem nadšená! Přineslo mi to, co už dlouho zanedbávám. a to je vidět sebe. Cítím se lehčí, jakoby mi tíha trochu odpadla. Navíc máte krásný hlas.
Irena

Vybírat můžeš z balíčků, které jsem pro tebe sestavila. 

Balíček 2+1 zdarma - Transformace minulosti!

Devloro kamiben spustí proces proměny a zároveň tě podpoří a opečuje na tvé životní cestě. Pomůže ti transformovat minulost a čerpat z ní sílu. Za transformační balíček zaplatíš 4900 Kč
Více informací

Balíček 3+1 zdarma - Poznej a žij své pravé já!

Chceš se nechat opečovat do větší hloubky? Zároveň cítíš, že potřebuješ někoho, kdo tě podpoří ve fázi života, kde se právě nacházíš? Chceš poznat, kdo doopravdy jsi? Máš pocit, že tě nikdo doopravdy nevidí a nezná? A bojuješ s pocitem viny? Pak je tenhle pečující balíček přesně to, co potřebuješ. Získáš 3+1 po sobě jdoucí andělská čtení, která budou léčivým balzámem, co rozproudí životní energii a opečuje dávná zranění. Za tento balíček zaplatíš 6900 Kč.
Více informací →

VIP Balíček 5 + 1 zdarma - Proměna housenky v zářivého motýla.

Už je toho na tebe moc? Víš, že už více neuneseš a máš pocit, že se všechno v tvém životě tříští na kousíčky? Tvé emoce tebou zmítají a na hrudníku máš tlak? Nevíš jak a kudy dál? Potřebuješ podržet a opečovat, získat větší jistotu a zase se cítit dobře, tak abys mohla rozvíjet svůj potenciál a žít svou podstatu? Být viděna, taková jaká skutečně jsi a ne taková, jakou tě vidí ostatní? Chceš odložit batoh programů, které tě zatěžují a drží tě zpátky? Chceš začít skutečně žít samu sebe a tvořit si realitu hojnosti? Pak je tento balíček to, co hledáš. Balíček 5+1 po sobě jdoucích andělských čtení je pro tebe přichystaný za 9900 Kč.
Více informací →

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz  nebo rovnou volej 604 566 610