Když karty promluví aneb jak vám bude v roce 2018

VŠEOBECNÝ VÝKLAD NA ROK 2018

Z hlediska numerologie se nacházíme ve DVOJCE.

2018 je 2+0+1+8=11=2.

2 je tak zvané číslo srdce, jinu, sebeobjevování. A číslo soucitu.

Tento rok bude velmi intenzivní na prožitky v oblasti srdce. Srdce chce pravdu. A pokud tam ta pravda nebude, tak bude dělat všechno pro to, aby ji ve vás probudila a doslova vás z ní vykřesala.

Není čas hrát si na nějaké role. Je čas na pravdu, a to na pravdu ve všech životních oblastech. Ano, možná vám to změní život.

  • Možná ztratíte věci, na kterých lpíte.
  • Možná budete muset tento rok změnit zaměstnání.
  • Možná budete muset odcestovat.
  • Možná dostanete nemoc, která vás do té pravdy probudí.

Ale v tomto roce se prostě s pravdou budeme učit žít.

A není to pravda ve smyslu pravda a lež. Ale je to naše pravda. Pravda, kterou jsme si budovaly tisíce životů skrze naše zkušenosti. A také to neznamená, že naše pravda je pravdou ostatních lidí. Ta je pouze naše. A i to se budeme muset naučit. Že my můžeme věci cítit jinak, než je cítí druzí. Ale to neznamená, že je to víc správně nebo méně správně.

Být pravdivá nebo pravdivý je o tom, být autentický. Dělat opravdu věci ze srdce a z vašich vnitřních pocitů. Teď ale nemluvím o strachu. Nemluvím ani o nějakých vnitřních nejistotách. Mluvím opravdu o té srdeční pravdě, o tom tahu na bránu.

O tom, jak něco ve vás vám našeptává: „Tohle musíš udělat.“ Tudy jdi. Tam odjeď. Tohle si kup. Zavolej. A investuj.“ A přestože se tu myšlenku snažíte odhodit, tak ona tam pořád zůstává. A zůstává intenzivní. Dokonce vás bude budit ze spánku. Jenom abyste to sledovaly. Abyste to riskovaly.

Rok 2018 bude rokem, kdy 98 % lidí vykročí ze svých komfortních zón, aby mohli začít žít doopravdy svůj život. Bude to rok, kdy mnoho zranění vypluje napovrch, protože lidé už nebudou moci mlčet. Přijde i chvíle, kdy se ukáže pravda v každé rodině.

Ono už jsme něco podobného zažívaly od srpna 2017, ale to bylo jen takové lehké naťuknutí. Tento rok to bude všechno intenzivní. Ale hezky intenzivní. Nebojte se toho. Vesmír, ta živoucí entita, ve které spočíváme, po nás chce a pro nás chce jenom to nejlepší.

Někdy musí být zviditelněna bolest, traumat. Věci, o kterých se nemluví, aby se situace vyléčila.

To krásně zachycují, znázorňují a léčí konstelace. Takže pokud je něco ve vašich životech, co bylo potlačené, co bylo schované, zasunuté do tmy a jestli ve vašem rodu byla třeba vražda, sexuální zneužití, potraty anebo jakákoliv jiná traumata – sebevraždy, psychické nemoci, tak tento rok využijte k tomu, abyste to téma otevřely v sobě a pro sebe a začaly ho léčit.

Moje doporučení k léčení jsou konstelace nebo šamanské cesty.

Holkám a klukům z Moravy doporučuji v Olomouci Libora Zvolánka. Je opravdu velmi šikovný a je to dvojkař ve smyslu dvojka – číslo srdce.

To byl rok 2018 z hlediska numerologie a teď ještě pár slov k tomu, co ukazují karty.

Nebojte se ukázat své dary. Dovolte si jít s vašimi talenty, vášněmi, s vašimi schopnostmi na trh. Noste je ve svých dlaních a ukazujte své schopnosti všem okolo sebe. Nebojte se, že budete odmítnuti. Pokud ano, tak lidi okolo vás neodmítají vás, ale odmítají to, co přinášíte. Protože se lekli a neumí si s tím poradit. Takže si to neberte osobně.

Ten, kdo váš dar rozvine, uchopí, nebo koupí váš obraz, nebo bude vaším zákazníkem a bude nakupovat vaše dorty, vaše šaty, boty, které vytváříte. Takový člověk se najde.

Tento rok bude také velmi plodným rokem.

Vypadá to, že mnoho žen, které usilovaly o miminko a ono nepřicházelo, bude těhotných. A nejen ty. Budou těhotné i ty ženy, které s těhotenstvím třeba nepočítaly.

Je to takové požehnání pro tento rok. Protože budou přicházet na svět zplozené děti tohoto roku, které budou velmi vnímavé, velmi citlivé a zároveň i velmi zacílené. Jejich dušičky mají poklady, které zase mi potřebujeme pro další vývoj třeba zase za 18 let, kdy už budou dospělé.

A na co si dávejte určitě pozor v roce 2018 – na lži a na konání v souladu se svým srdcem, to je jedna věc. A druhá věc – na své závislosti. Dávejte si pozor na to, abyste nesklouzávaly do tohoto tématu. Ať už je to alkohol, sex, vztahy. Nerozvíjejte závislost na tom, na čem jste závislé.

Naopak.

Zpřetrhejte pouta a uzdravte vnitřní zranění, která vás nutí být závislé. Taková pomůcka pro všechny. Naše životy probíhají ve vnitřních programech. Vnitřní programy nejen že vznikají v minulých životech. Ale tvoří se i v tom tady a teď. To znamená, že i v našem dětství a dospívání. Už tam se tvoří naše budoucnost.

To znamená, že pokud jste nedostaly dostatek lásky, podpory, pochopení, tak potom můžete (neříkám, že všichni, ale můžete) upadávat do závislostí. Protože si pro sebe potřebujete čerpat energii. Akorát že už si ji nečerpáte z maminky a z tatínka, jak byste potřebovali, ale třeba ze vztahů, alkoholu a drog. To je cesta do pekla.

Vždy vědomě v tomto roce, v roce 2018, vystupujte ze svého středu –  ze svého srdce. Mluvte v souladu s jeho písní a také tak konejte. A uvidíte, že se vaše životy stanou zázračnými.

Výklad karet zaměřený na každý měsíc prvního půl roku v pohodlí vašeho domova pro rok 2019

Co vás čeká v roce 2019?

ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU – SLUNEČNÍ ZNAMENÍ – ROK 2018

BERAN 2018

Milé beranky a milí berani.

Zvolte si opravdu svoji cestu srdce. Chcete opravdu zůstat tady, kde jste, a cítíte, že tu zůstat můžete? Pokud ano, třikrát sláva! A zůstaňte na tom místě i v tom vztahu, ve kterém se nacházíte. Pokud ale někde ve vás dřímá pocit, že potřebujete jít dál, tak to udělejte.

Možná ten odchod nebude úplně pozitivní a nabitý slunečním svitem. Možná bude ten odchod v bolesti a smutku, ale potřebujete to. Přestaňte se už schovávat za větu: „Já musím.“ A zkuste: „Já chci.“ „Já toužím.“ „Já dělám.“

BÝCI 2018

Milí býci.

Vás v tomto roce čeká požehnání. Vaši (a nejen vaši) andělé se snad domluvili a budou vám do cesty klást věci, které vám budou dělat radost. Budete v tomto roce dostávat malé zázraky. Budete pod rohem hojnosti a požehnání.

Pokud se objeví nějaké malé větvičky na vaší cestě, možná i spadlý strom, tak pro vás ale nebude problém ho obejít nebo svalit z té cesty nebo přeskočit. Oni vám pomůžou. V tomto roce budete mít pocit, že máte křídla. Tak je roztáhněte a choďte s nimi vědomě. Protože vaše křídla jsou vaše láska a vaše dary.

BLÍŽENCI 2018

Milí blíženci a blíženkyně.

Tento rok vás čeká hodně cest. Budete nejenom fyzicky, ale i vnitřně cestovat. Fyzické cestování vás baví, takže to si užijete. Můžou to být krátké malé cesty v rámci České republiky.

Může to být i nějaká nově nalezená práce, kde budete muset být aktivní na cestách. Ale můžou to být i cesty do zahraničí. Třeba i dlouhodobě trvalá cesta. Pokud si něco takového plánujete, pak tento rok se vám úplně nabízí k tomu, abyste ten krok do zahraničí udělali.

To cestování ve vaší duši, nebo respektive do vašeho srdce, bude o tom, že budete zhodnocovat, jakou cestou se dát dál. Až přijdete na to, že nemusíte vůbec nic v sobě měnit. Že takoví, jací jste, i s vaší nejistotou, i s vaším sebevědomím, takoví máte být. A že někdy jste k sobě zbytečně moc kritičtí a potom nevidíte své dary. Tento rok vám je ukáže.

RACI 2018

Milé račice a milí raci.

Najdete poklad. Poklad, po kterém už dlouho, ale dlouho prahnete. Objevíte ho úplně náhodou. Objevíte ho samozřejmě v sobě. Ale možná někteří z vás vyhrají. Takže se nebojte letos sázet.

Ten poklad, který najdete, může být jak finanční (což může být třeba tou výhrou nebo dědictvím), tak ten vnitřní poklad.

Někdy se poklad může tvářit jako největší bolest. Ale myslím to tak, že odhalíte něco ve svém dětství, co bude tím základním kamenem, na který se nabalovalo další a další ne zlo, ale „špatno“. A proto se teď ve vaší přítomnosti nemusíte cítit úplně dobře. Ale vy se konečně dotknete toho zdroje a toho jádra a to tam uzdravíte.

Takže pro raky je tento rok velmi transformační, proměnlivý a léčivý.

LVI 2018

Milé lvice a milí lvi.

Budete procházet velkou transformací. Všechno, co nebylo pravdivé a co bylo založeno na určitých obavách a nejistotách strachu, na potřebě zaujmout, na falši, tak to se z vašeho života začne odlupovat a mizet.

Budete mít vedle sebe spoustu moudrých učitelů, kteří vám ukážou, jak se dostat co ještě nejblíže k sobě a do svého srdce.

V tomto roce můžete prožít trošku období temna. Ale v temnotě se rodíme. Nebojte se toho. Není to nic, co by vás zlomilo, co by vás sprovodilo z tohoto světa. Tato temnota je léčivá. Poznáte v ní sami sebe. A pokud jste někdy, milé lvice a milí lvové, uvažovali o pobytu ve tmě, tak to udělejte letos.

Najděte si prostor na to, abyste odjeli přímo do tmy a prošli si tam tím procesem léčení. Protože přesně to v tomto roce potřebujete. A posune vás to neuvěřitelným způsobem dál. Hlavně to bude mít obrovský vliv na vaše sebevědomí.

PANNY 2018

Milé panny a milí panáčci.

Tento rok bude o tom, jak si umíte držet své hranice. Jak umíte hájit své zájmy a také o tom, jak často a ze srdce umíte říct ne.

V minulosti jste velmi často své hranice překračovali proto, abyste tu byli pro ostatní. Vaším tématem je služba. Ale vy teď potřebujete sloužit především sobě. To neznamená, že v roce 2018, v roce srdce, máte být sobečtí.

Ale znamená to, že se rozhodnete pro to, že budete mít rády a rádi sami sebe. Že nebudete dělat už nic, co dělat nechcete, i kdyby to znamenalo, že to zničí některá vztahová pouta.

Vaše sebevědomí se začne posilovat a vaše hodnota začne růst.

VÁHY 2018

Milé váhy.

Je čas začít tvořit, a ne čekat na zázrak. Máte dvě úžasné ruce, dokonalé srdce, dvě nohy a mysl, která dokáže tvořit zázraky. Přestaňte vysedávat v koutě a čekat, až se něco stane. Na nějaké „ažpaky“ není čas.

Pokud cítíte, že máte jít něco udělat, běžte. Přemýšlejte o tom. Běžte to udělat. Bez ohledu na to, jaký to bude mít následek. Protože se tak budete tento rok trénovat v tom, že si můžete dovolit dělat věci, po kterých toužíte a které cítíte.

V tomto roce buďte opatrní na finanční oblast. Nepůjčujte si. Šli byste do velkého finančního propadu. A to není dobře. Dovolte si vidět své dary a rozvíjejte se v tom, co je vám blízké. Jste velmi kreativní lidé s velkým smyslem pro krásno, a to byste měli ve svém životě uplatnit. Ať to znamená cokoliv.

ŠTÍŘI 2018

Milé štířice, milí štíři.

Vy to asi nikdy nebudete mít jednoduché, že? Vy prostě vždycky musíte jít na dřeň. Ve všem. V sexu, v citech, v penězích. A tento rok tomu nebude jinak. Ale neznamená to, že se vám bude špatně žít.

Vy se konečně a naplno vzdáte všech svých pochybností a nejistot, všech svých strachů a všech svých omezení. Buďte opatrní, pokud děláte věci, které se neslučují s vaším vnímáním, protože by se vám mohly vymstít. Dávejte si pozor na lži a na nevěru, pokud nechcete přijít o vztah, který máte. Někdo by se mohl postarat.

Také si určitě dejte pozor na svou peněženku a všeobecně na vaše osobní věci. Pokud uvažujete o zabezpečení bytu, tak tento rok je výbornou volbou. Setkání se zlodějem, ať už s energetickým nebo opravdovým, si nějakým způsobem prožijete. Takže už dopředu udělejte opatření, aby to setkání bylo co nejméně bolestivé a co nejméně finančně nákladné.

STŘELCI 2018

Milé střelkyně a milí střelci.

Tento rok vám budu snad i závidět. Budete mít tolik možností k vašemu osobnímu, duchovnímu, fyzickému, hmotnému růstu, že to bude až neuvěřitelné. Navíc budete mít na všechno dost času. Nebudete muset chvátat a váš vnitřní rytmus se naladí přesně na to, jací doopravdy jste.

Máte totiž někdy tendence zvládat více věcí najednou. Ale tento rok vás jakoby zabrzdí. A naladí vás na sebe samé. A to ve všech životních oblastech.

Pro některé střelce bude tento rok rokem zahájení velikého plesu života, na kterém budete tančit se svými milovanými.

KOZOROH 2018

Milé kozorožkyně a milí kozorozi.

Tento rok můžete prožít velmi emocionálně. Bude hodně věcí, které vás zasáhnou a dotknou se vašeho srdce. V každé chvíli, kdy ucítíte, že vám není dobře, že pochybujete, že je toho na vás hodně, nedovolte své mysli, aby vytvářela negativní příběh. Nedovolte, aby ještě více podněcovala váš smutek a váš pocit beznaděje.

Naopak. Přeneste svoji vědomou pozornost do vašeho duchovního srdce a vědomě dýchejte a nadechujte tam život a radost. Tento rok se totiž budete učit, jaké to je, vědomě tvořit svůj život tak, abyste byli vědomými tvůrci svého života. A nejlépe se to naučíte ve chvílích, kdy vám ale vůbec není dobře.

Budete jako kouzelné víly kmotřičky, které jenom mávnutím kouzelného proutku změní celou situaci včetně vnitřního stavu, který nemusí být ze začátku vůbec příjemný.

VODNÁŘI 2018

Milé vodnářky a milí vodnáři.

Vás čeká zasloužená odměna. Hojnost, která k vám bude přicházet, a nejenom přicházet, i vy budete přicházet k ní, kterou si budete moct utrhnout a využít tak, jak jen budete chtít. Nikdo vám tento rok nebude moci říct a zakázat cokoliv.

Budete tak spojeni sami se sebou, že budete mít pocit, jako kdyby okolo vás probíhal jiný život a jiná dimenze a vy budete v té své, kde vás čeká hojnost, radost, láska a sklizeň. A sklizeň se vším všudy.

Tento rok je pro vás určitě příhodný na vyčištění témat rodina, generace a smrt. Dovolte si navštívit třeba právě konstelace, které vám s tím můžou pomoci. A užívejte si tento rok všech darů, které k vám budou přicházet. Je to zasloužená odměna za vaši neutuchající práci.

RYBY 2018

Milé ryby.

Vstoupíte do zahrady vašeho života a budete moci konečně spočinout. Už se nebudete trmácet a bát se o sebe a své bližní. Brány hojnosti se vám otevřou.

Hojnost není jenom o financích. Hojnost je i v lásce. Hojnost je i ve zdraví. Hojnost je v podstatě všechno, co nás obklopuje a co žijeme. Vám se otevře ta brána, ta vstupní brána, ke které jste celý život mířili. A budete moci vstoupit do absolutní harmonie.

Tento rok je pro ryby rokem spočinutí doma. Pro starší ročníky, hodně staré ročníky, to může být i rok odchodu, ale v tomto roce by to pro ně nemělo být v bolestech a po dlouhých nemocích, ale tak zvaně královsky – ve spánku a přímo do božské náruče.

První polovina roku 2019 je pro vás nachystaná v Půlročníku

Každý měsíc má svou energii. Já vám jí přiblížím a zároveň vám vyzvdvihnu důležitá témata pro konkrténí měsíce.  Prozradím vám co nedělat, kam neinvestovat a naopak co podpořit, co rozvíjet a čemu se naplno věnovat.

Dozvíte se: 

  • Jaké budou v daném měsíci energie.
  • Co můžete očekávat z všeobecného hlediska.

Jak na tom budou:

  • Zdraví.
  • Vztahy.
  • Finance.

Čeká tam na vás také ladící afirmace na každý měsíc, inspirace pro úplňky i novy, symfonie obrázků a komunita lidí, hlavně žen  které se podporují a které společně kráčí životem s vědomím, že nejsou na nic samy.

V PŮLROČNÍKU 2019, který je vytvořený jako členská sekce, najdete kromě zmiňovaného ještě mnoho rad i praktických cvičení, která vám pomůžou cítit se líp, protože kdo je připraven není překvapen.

Stanu se vaší průvodkyní rokem 2019.

Čekám na vás v novém ročníku programu Půlročník,

ve kterém se dozvíte čemu se každý měsíc vyvarovat a naopak co posílit a čemu dát svou pozornost.

Eva Pitnerová
Žena, která vidí a předává LÉČIVÁ POSELSTVÍ pro ženskou duši. Už 13 let pracuji se ženami pomocí karet, vizí a obrazů. Telefonickou konzultaci si objednej přímo tady>> a přečíst si o mně pár věcí, které jsem na sebe práskla tady>>

Připravila jsem pro tebe manuál Trojúhelníky lásky, který ti pomůže s tématem nevěry, která bývá velmi častým problémem v parterských vztazích>>

Jsem autorkou několika eBooku které tě provedou světem intuice, strachu a také tě zasvětí do alchymie Tarotu.>>

Pokud tě zajímá tajuplná alchymie Tarotu a ráda bys do ní pronikla, pak tě zvu do individuálního kurzu, ve kterém budu pracovat jen s tebou.>>

Jsem ráda, že jsi zavítala na můj web skrze tento článek. Čeká tě tady hodně zajímavých věcí. Proto uděláš dobře, když si web projdeš a posbíráš tu laskominy, připravené pro tebe.

Komentáře