Vztahové mapy - Bachtalo Khere

Ozdrav své vztahy tím, že jim porozumíš a pochopíš, proč se v tvých vztazích děje to, co se ti děje. 

Rozkryji ti vnitřní principy, které tvoří váš společný vztah. Provedu tě vaší vztahovou mapou, která se tvořila dávno předtím, než jste se poznali. Prozradím ti, kdy má vaše vztahové nebe vrchol a kde můžete ve stinném údolí zabloudit. Pokud jsi single, nevadí, mapy jsou vhodné i pro tebe. Podíváme se na rodovou zátěž na obou stranách a také ti řeknu, jakou oblast posilovat, aby se vztah stal silným a pevným. Budeme hledat vztahový dar, ale i výše zmíněné principy, které tvé vztahy (ne)tvoří.
Vztahové mapy

O moje služby je velký zájem,

proto může být čekání na termín výkladu několik týdnů, ale podle slov žen, které mé služby vyhledávají, stojí za to si počkat. 

Teríny do konce roku jsou zcela zaplněné. 

V tuhle chvíli se objednáváte na rok 2022!

 

Od 23. 9. - 14. 10. nebudu k zastižení na telefonu, volejte prosím kvůli domluvě termínu mimo tento datum. 


Kdy je vhodné mapy objednat?

  • Kdykoli řešíš své partnerství.
  • Když jsi nespokojená, nebo ti něco ve vztahu chybí.
  • Když se ve vztahu objevuje nevěra, nebo máš alespoň ten pocit. 
  • Objednat si mapy můžeš, i když jsi sama a trápí tě to. 
  • Nebo také ve chvíli, kdy jsi ve vztahu spokojená a jen si chceš své pocity potvrdit. 

Proč si výklad objednat? 

Porozumíš tomu, co se u vás děje.

Někdy se ve vztazích tak zamotáme, že nevidíme nic, jen samou bolest. Vztahové mapy jsem pro tebe připravila, abys nebloudila, ale měla jasno.

Získáš nasměrování a vedení.

Každá mapa, stejně tak vztahová mapa, ti má být pomocníkem, abys dojela do cíle. Ať už to ve vztazích znamená cokoli.

Pochopíš, proč jsou tvé (ne)vztahy takové, jaké jsou.

Nezáleží na tom, zda jsi single, nebo v jaké fázi vztahu se nacházíš. Pochopíš, jak a čím tvé vnitřní nastavení formuje to, co žiješ a jak to žiješ.

Protože vztahy jsou pro život důležité.

To, jaké máme vztahy určuje, jak se cítíme i v jiných oblastech života. A proto se chci podílet vztahovými mapami na tom, aby se tvé vztahy ozdravily a vnitřní principy dostaly do harmonie.

Výklad probíhá pouze po telefonu a pokud jsi v ČR a máš českého operátora, volám já tobě. Pokud jsi v zahraničí, voláš ty mě, nebo použijeme aplikaci Whatsapp. 

Vztahové mapy jsou vždy individuální a jejich časová náročnost je proto také individuální (caa. 40 -70 minut)

Neplatíš tedy za čas, ale za službu. 

Moc jsem si přála, abych pocítila úlevu. Už dlouho jsem řeším svůj vztah s partnerem a ztrácela jsem se v tom. Cítila jsem se bezradná. Mé přání bylo vyslyšeno. Úlevu jsem pocítila velikou. Jsem za výklad moc vděčná, cítím v sobě teď větší sílu, že to zvládnu.Dostala jsem užitečný náhled na celou situaci. Uvědomila jsem si užitečné souvislosti. Určitě bych vztahové mapy doporučila. Evička má veliký dar a její mapy jsou velmi léčivé.
Jana Kovaříkovácentrum.kontakta.cz

Jak vztahové mapy probíhají? 

V domluvený termín ti zatelefonuji. Provedu tě uvolňovací technikou, protože je důležité, aby ses zklidnila a naladila se na společnou práci. Společně s tebou se naladím i já a pustíme se do map tak, abys až se budeme společně loučit, měla jasněji a cítila se klidněji. Když narazíme na nějaký blok, který bude chtít být opečovaný, pomohu ti ho zpracovat a následně integrovat. 

Doporučení: Neočekávej, že ti řeknu, co chceš slyšet. Sdělím to, co je důležité pro tvé vztahy. 

 

Očekávala jsem, že mi Eva pomůže rozlousknout můj "oříšek". A rozlouskla ho a nejen to, moc hezkým způsobem, mi všechno krásně a srozumitelně vysvětlila. Sundala mi velice citlivě mé růžové brýle a ukázala mi správný směr, který jsem sice tušila, ale nechtěla jsem si ho připustit. Mapy určitě doporučuji a doporučím dál.
Lucie Šátková

Jak objednat vztahové mapy? 

Vyplníš formulář, který potom odešleš. Buď pozorná během vyplňování, aby tvé udaje byly správné. Především e-mail a telefonní číslo. Po odeslání ti přijde faktura a e-mail o potvrzení objednávky. Kdyby se tak nestalo, kontaktuj mě na mém e-mailu a já ti zašlu fakturu znova. 

Fakturu zaplať a po připsání částky na můj účet ti přijde e-mail s vyrozuměním, že už si můžeš výklad objednat. Najdeš v něm i jednu důležitou výzvu, ale tu zde neuvedu. Je to proto, abych poznala, jestli byl výklad opravdu zaplacen.

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz  nebo rovnou volej 604 566 610