Eva Pitnerová vás zve na webinář

On-line webinář/workshop:

Tarotové minimum, které by měl znát každý, kdo se chce s tarotem naučit pracovat.

„Dozvěděla jsem se hodně nových a zajímavých informací. Kurz je skvěle postavený, témata na sebe dobře navazují“.
Jana Pospíšilová
19. března 2023
od 18 do 19 hodin
  • Chceš vědět, jaký přínos budou mít tarotové karty v tvém životě?
  • Zajímá tě, co je malá a velká Arkána a proč bys to měla znát?
  • Jak souvisí numerologie, živly a Tarot?

Ano? Pak jsi tady správně!

A proto si pojďme říct zásadní věci o on-line webináři.

„Toužila jsem se naučit číst v kartách. Ale stále jsem o sobě pochybovala, i při plnění různých úkolů, nestíhala jsem. Až když jsme došly k samotným výkladům navzájem a měla jsem zpětnou vazbu, tak mi došlo, že mě Evička naučila, jak se správně naladit a dívat se, ne očima, ale srdcem“.
Šárka Kolínska

Během tohoto webináři ti prozradím, proč je přínosné pracovat s Tarotem a jak to ovlivní tvůj život. Vysvětlím základní pojmy malé a velké Arkány. Objasním ti, jak souvisí numerologie s Tarotem a proč je důležité znát numerologii hlouběji, když s ním chceš pracovat. Řekneme si, co jsou Tarotové živly, jak je rozpoznat a využít.

Jako bonus ti ukážu nejzákladnější rozložení karet na rozkrytí situace.

Po absolvování webináře budeš znát základní informace o Tarotu, které jsou k následné práci s ním zásadní!

Zaregistruj se na webinář.

V e-mailu obdržíš přihlašovací adresu, skrze kterou se připojíš k on-line vysílání na aplikaci ZOOM.  I kdyby ses nemohla k vysílání připojit on-line, získáš záznam. Ten si budeš moci libovolně přehrávat až do 26. 3. 2023 na odkaze, který ti bude zaslán e-mailem po odvysílání webináře.

Potřebuješ tedy jen internet a Pc.

Karty na tento webinář/workshop nepotřebuješ. 

Moje jméno je Eva Pitnerováuž 18 let vykládám z karet bez toho, abych někdy musela otevřít manuál a jednotlivé karty studovat. Způsob, jak jsem se to naučila, předávám svým žákům a ti jen žasnou, jak účinné a jedinečné to je. Od roku 2008 je učím pracovat s Tarotem tak, aby to zvládl každý, bez zbytečného studování významů karet, prostě jen tak, že se s kartami jedinečným způsobem propojí.

Cena on-line webináře je 500 Kč.

Těším se, že opět rozšířím povědomí o Tarotových kartách jako o úžasném nástroji sebepoznání mezi lidi, kteří jsou vykládáním karet a duchovním růstem přitahováni a chtějí porozumět sobě samým i svým vnitřním vzorců.

Zaregistrujte se ještě dnes a začněte objevovat svět Tarotu!