Objednávka základního kurzu Alchymie Tarotu

  • Ano,chci se naučit pracovat s Tarotem.
  • Ano, cítím, že mě Tarot volá a já to volání chci poslechnout.
  • Ano, stačí mi základní verze kurzu.

Teda Evi, tohle jsem nečekala! Jako wau! Tvůj workshop byl fantastický. Dozvěděla jsem se hodně věcí i osobě, a to jsem tedy nečekala. Bavilo mě to a úplně nejvíc mě fascinovalo, jak ke mě mluví. Doporučuji všem tvoje vedení.

Jana V.

Nebyla jsem si jistá jestli je tvůj individuální kurz pro mě. Ale nějak jsem cítila, že si to prostě musím objednat. Tvůj přístup a vedení je skvělý. Líbí se mi tvá přirovnání a humor. Tarot pro mě byl španělská vesnice a teď mám konečně pocit, že mu rozumím. Díky!

Kamila B.

Směr k formluáři

Věřím, že tě kurz nadchne a budeš se k němu vracet, během tvé práce s Tarotem, nasávat další informace, které třeba hned napoprvé nevyužiješ. Zjistíš- li ale v prvních 14 dnech, že kurz ti nic nepřináší a nedozvídáš se pro sebe nic přínosného, vrátím ti bez ptaní peníze. Máš tedy 14 denní garanci vrácení peněz od našeho společného startu 7. 1. 2019.

Eva Pitnerová

Základní alchymie Tarotu

Získáš:

  • Přístup do členské sekce, kde na tebe čeká celý on-line kurz.
  • Přístup do Facebookové skupinky.
  • Podporu a vedení během kurzu.

Prvních 15 žen z 50 získává slevu 600 Kč na kurz. 

Cena kurzu po slevě je 3800 Kč.

Zadej heslo KURZ do formuláře a klikni pro odečtení ceny na tlačítko UPLATNIT SLEVOVÝ KÓD, sleva se ti ihned přepočítá. 

Slevu může ještě uplatit 0 žen z 15

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit on-line kurz na  fyzickou osobu nepodnikatele. 


Máte nějaké otázky? Napište mi na info@evapitnerova.cz, telefon 604 566 610

Eva Pitnerová