Obětovala jsi mu všechno a on si našel jinou?

Snažíš se to zvládnout v klidu, ale stejně bys je nejradši zabila?

Chceš to nejlepší pro děti?

 • Znám tvé myšlenky a vím, jak se cítíš.
 • Rozumím tvým obavám a vím, jaké otázky se ti honí hlavou.

V téhle emoční turbulenci můžeš nadělat tolik hloupostí, kterých potom budeš hořce litovat.

 • Máš pocit, že si vybrečíš oči a srdce se ti rozletí na malé kousky?
 • Nejsi schopná jíst a pořád si to celé přehráváš v hlavě?
 • Chtěla bys mu všechno hezky od plic říct, ale máš strach, že ho ztratíš?

Manuál tě provede krok za krokem celou situací, abys nedělala stejné chyby jako ženy před tebou. Najdeš v něm útěchu a opečování, které teď potřebuješ. Navíc získáš představu, co vše se ještě může stát, a hlavně jak tomu čelit.

Celý manuál jsem postavila díky své osobní zkušenosti. Vím, jaké to je a jaké to být může. Stanu se tvojí původkyní, abys prošla touhle situací co nejvlídněji. 

Nemusíš sedět u stolu s hlavou v dlaních a utírat si nos do rukávu, zatímco on si užívá s tou druhou.

 

Nabízím ti návod, ve kterém si odpovíš na spoustu otázek, které se ti honí hlavou. Získáš znova pevnou půdu pod nohama a celou situaci proměníš ve svůj prospěch. Z pocitu beznaděje se stane naděje, že tvůj příběh může mít pro tebe šťastný konec.

Eva mě Trojúhelníkama lásky úplně dostala. Nečekala jsem, že jeden člověk dokáže obsáhnout tak složité téma ze všech tří stran a do takové hloubky a provázanosti. Vytvořila velmi léčivý prostor, který má potenciál léčit bolavou ženskou duši, provést jí pochopením, vhledem a nasměřovat na cestu, díky které bude žít zdravé partnerství. Pokud se vás téma nevěry týká, tak to, co zde dostanete, nemá obdoby! Wow a díky, Evi, za všechny ženy, které tímto programem opečuješ.
Tereza Kramerováwww.terezakramerova.cz

Ach ty myšlenky...

 • Co jsem udělala špatně?
 • Jak to mám říci dětem?
 • Chci, aby se mnou zůstal, ale jak to udělat?
 • V čem je ona lepší než já?
 • To mu na nás nezáleží?
 • Co bude s dětmi po rozvodu?

a ty emoce...

 • Cítíš se zoufalá a zmatená?
 • Trápí tě žárlivé myšlenky, když jsou spolu?
 • Máš strach z toho, že si vybere tu druhou?
 • Cítíš se vzteklá a opuštěná?
 • Máš strach o děti a jejich budoucnost?
 • Cítíš se ztracená a zažíváš hluboký smutek?

Na tyhle otázky najdeš uvnitř manuálu odpovědi a praktické rady, které ti pomohou celou situací projít s úsměvem a vědomě.

Co manuál obsahuje

6 hlavních kapitol.

20 podkapitol.

 271 minut (4,5 hodiny) v nahrávkách.

Tématická videa.

Podkapitoly tvého tématu

 • Nebýt na to sama!
  Kapitola o tom, proč je důležité nebýt na to sama a také, co nejhoršího se ti může stát ze strany přátel.
 • Jak k celé situaci přistoupit?
  Kapitola ti ukáže, jak k celé situaci přistupovat tak, abys nebyla bolavá víc než jsi.
 • Když se rozhodne pro tebe!
  Kapitola o tom, co vás čeká, pokud se vrátí domů.
 • Když se rozhodne pro ni!
  První pomoc a záchytné body, jak takovou situaci zvládnout s co největší ohleduplností k sobě.
 • Jak se vyrovnat s tou druhou?
  V kapitole se dozvíš nejen proč je důležité, abys byla nad věcí.
 • Jak to říci dětem?
  V téhle kapitole zjistíš, jak moc je důležité říci jim to "správně".
 • Děti, on a ta nová - jak to ustát?
  Asi nejdůležitější kapitola, kterou nejvíce ocení vaše děti teď i v budoucnu.
 • Děti a jejich strachy!
  Poslední podkapitola věnovaná tématu manželky, tě zavede mezi největší bubáky tvých dětí.

Navíc v manuálu budeš mít jedinečnou možnost nakouknout do mysli tvé sokyně.

Věnovala jsem jí jednu celou kapitolu rozdělenou do 9 podkapitol. Nejúžasnější na tom je, že v nich najdeš důležité informace hlavně pro sebe.

Od chvíle, co jsem otevřela členskou sekci, jsem měla husí kůži, je v tom opravdu velká síla. Program pro ženy, které ho projdou, uvolní obrovskou kapacitu a vrátí jim spoustu síly, kterou teď možná mají zamotanou a zmrazenou v nenávisti a odmítání. Místo toho se hluboce poznají a zase budou moci svou sílu použít pro sebe. Z chaosu a bezmoci se s lehkostí dostanou do bodu přijetí a toho, že můžou.
Žaneta Ariatiwww.carodejnaskola.cz

Reakce žen, které manuál už mají

Upřímně ti, Evi, říkám, že jsem o tom pochybovala. Co mi můžeš nového říci o nevěře, než sama vím. Překvapila jsi mě, třeba tím, jak náš vnitřní svět zodpovídá za nevěru i to, jak ji prožijeme. Dřív jsem rychle všechno odsoudila a zlobila se. Třeba mého exmanžela. Byl to pro mě ubožák a hajzl. Dokonce jsem mu přála to nejhorší, ale tvoje informace o energiích a jejich fungování, včetně příběhu tvé klientky, mě varovaly. Teď už si dám pozor. A jestli bych někomu tvůj manuál Trojúhelníky lásky doporučila? Ano! Po přečtení asi každému, koho se nevěra dotýká nebo dotkla.
Silvie Machovcová
Myslím, že to zaujme spoustu žen. Všechny věkové kategorie. Má to co říct každé ženě. Nečekala jsem, že i já si tam najdu nějakou informaci pro sebe. Přestože se to netýkalo přímo nevěry, pochopila jsem proč. P. utíkal k alkoholu a mezi kamarády. Obviňovala jsem sebe, ale tvá slova zapadla přesně, kam měla. Manuál doporučuji všem ženám, protože to vyjasní spoustu nedorozumění a nejasností v osobním životě a ve vztazích.
Sabina Veselá
Před 2 roky jsem zhroutila z lásky k ženátému muži, která se sice neodehrávala na fyzické rovině, ale na té duchovní to byla karmická smršť. Rozhovory s Evou mi tehdy byly velikou oporou a pohlazením po duši, tudíž když mi oznámila, že chystá online program na téma nevěry, byla moje očekávání veliká. Její Trojúhelníky lásky nejen že naplnily má očekávání, ale už první videa mě totálně a nečekaně rozstřelila. Přiměla mě se totiž podívat na můj součastný partnerský vztah a došlo mi, jak snadno by mohlo dojít k jeho rozpadu, pokud bych setrvala ve svém dosavadním přístupu sama k sobě. Tento program doporučuji nejen ženám, které se potýkají s tématem nevěry, ať už z role milenky nebo manželky, ale i ženám, které chtějí pochopit podstatu nevěry a pokusit se jí ve svém životě předejít.
Jana Vlachová
Očekávala jsem, že dostanu nový pohled na situaci, kterou jsem procházela. WAU… moje očekávání, se asi o 200% předčila. Změnila jsem úplně pohled na samu sebe, na situaci. Vytáhlo mě to z mého kruhu myšlení, z toku mých myšlenek, které mě stále utápěly. Slzy mi tekly proudem, přišlo mi to jako očista (u nahrávky) – k textům jsem se stále vracela a rozprostírala se ve mně nesmírná úleva. Cítila jsem víc lásky sama k sobě. Prodýchávala a brečela jsem, čistila se a nořila se hloubky. Manuál doporučuji ženám, kterých se nevěra týká, mají z ní strach nebo se jich týkala. Manuál mě neskutečně obohatil a vysvětlil mi věci z mnoha pohledů, které jsem předtím neviděla. Za mě ještě jednou velké WAU.
Marcela Řehořová
Trojúhelníky lásky jsou pohlazením po duši. Znám obě strany, už je to pár let, co se to stalo a již jsem si řadu věcí poléčila. Dostala jsem i tak celou řadu podpory, pohlazení, kde jsem ani netušila, že jsem ještě potřebovala. Dostala jsem i několik aha momentů, které jsem nečekala a které byly pro mě velkým otevřením očí. Přála bych si, abych něco takového k dispozici v období, kdy jsem to nejvíce potřebovala. Program přináší spoustu momentů, které mohou být užitečné ve vztahu a v práci se vztahovými zraněními, které se netýkají jen nevěry.
Šárka, nepřála si uvést celé jméno

Eva Pitnerová

Tenhle manuál jsem si nevycucala z prstu. Stála jsem na všech vrcholcích trojúhelníku. Byla jsem podváděná žena, milenka ale i ta, která podváděla. Znám tohle téma jako své boty a nadělala jsem chyb, že bych z nich měla doslova pole. 

Pochopila jsem, že jsem tímto tématem prošla, abych ho dokázala zprostředkovat ženám, které jím prochází. Ukázat jim cestu, která nemusí být dlážděná bolestí, ale mohou jí projít jako vítězky. 

Jaký přínos pro tebe manuál bude mít?

 • Pochopíš, proč zradil tvou důvěru nevěrou.
 • Pochopíš, proč se to stalo zrovna tobě a co jsi udělala špatně.
 • Zjistíš, jak ho vzít zpět a překonat to, že ti byl nevěrný.
 • Najdeš odpovědi, jak se vyrovnat s jeho odchodem.
 • Manuál tě provede krok za krokem všemi možnými úskalími.
 • Dozvíš se, jak to říci dětem a nezpůsobit jim trauma.
 • Pochopíš, proč ti přátelé o jeho nevěře neřekli, pokud to věděli.
 • Získáš informace, jak se s celou situací vyrovnat.

Řeknu ti ještě pár slov, která potřebuješ vědět

Manuál, který ti nabízím, není jen soubor ke stažení.

Zaplacená objednávka ti otevře dveře do ČLENSKÉ SEKCE, ve které najdeš slíbené kapitoly, nahrávky, ale také videa, která jsem pro tebe natočila.

Za manuál zaplatíš 2900 Kč.

Při vyplňování údajů buď, prosím, pečlivá. Zkontroluj si správnost svých údajů a e-mailovou adresu, předejdeme tak komplikacím a zbytečnému zdržování.

Pokud kupuješ manuál kamarádce, nezapomeň do objednávky zadat svůj e-mail, přijde ti na něj faktura a po zaplacení údaje pro vstup, které jí pak sdělíš.