Reference  - konzultace

U Evky jsem si zakoupila Bleskovku, protože jsem potřebovala podpořit hned a nemuset čekat. Nakonec se z Bleskovky, kde jsem se chtěla zeptat na vztahy a jiné otázky, plynule přešlo na Andělské čtení a Karmická cesta duše. U Evky jsem byla již vícekrát, proto jsem si byla jistá, že se mi dostane správného nasměrování a uslyším právě ty odpovědi, které potřebuji slyšet, abych mohla vzniklý problém nechat jít a následně sama růst.
Má očekávání se naplnila a ještě mnohem víc! Evka mi pomohla pochopit, proč se mi stále ve vztazích děje téměř stejný vzorec. Pomohla mi, se vcítit i do druhé strany a tím rozšířit mou lásku a pochopení jak pro sebe, tak pro druhé To, co mě velmi překvapilo, byl náhlý spád, kdy jsme se dostali do minulého života a celou věc jsme pochopili z širšího hlediska. Evka mi byla oporou a pomocí při odevzdání velké bolesti, kterou má duše nasbírala. Nejen, že mě vedla a odkryla mi mnohé, zároveň mi fyzicky pomohla, ač jsme neseděli vedle sebe. Pod Eviným vedením jsem se cítila bezpečně, příjemně a uvolněně. Vše, co mi Evka sdělovala, pro mne bylo srozumitelné a zapadalo do mého životního kontextu. Po skončení odevzdání jsem se cítila jako znovuzrozená. Problém, který jsem s Evkou na začátku řešila, mi přišel nepodstatný. Jen jsem se usmívala a cítila klid, mír a velkou úlevu po těle i duši.
Tyto pocit ve mně stále trvají. Ovšem, že sem tam přijde situace, kdy se mne zmocní různé myšlenky, ale po hovoru s Evkou mi stačí několik minut a vše odchází samovolně a s láskou. A především… Už to nejsou bolestivé emoce, jen myšlenky, které po chvilce odcházejí. Cítím se skvěle, silně a lásky plně. K Evce chci jít určitě na další programy a odkrýt další nešvary, protože, Ženy milované… Je krásné dovolit si žít bez břemen. Děkuji, Markéta
Markéta Truhlářová
Zakoupila jsem si karmickou cestu a mapy vztahu. Neb to byla má první práce a kontakt s Evou, byla jsem hlavně zvědavá, jak pracuje a kam se mohu s její pomocí posunout, co nového se mohu dozvědět a pochopit. Služba předčila mé očekávání. Překvapilo mne do jakého až úplného detailu a přesnosti věci do sebe zapadají a dávají smysl. Jako puzzle které se skládá dohromady a každý kousek zapadá.
Cítila jsem se velmi dobře, klidně, přirozeně, v dobrých rukou, bezpečně. V některých momentech jsem cítila emoce, které vystupovaly na povrch a které chtěly vyjít ven. Po nich přišla velká úleva a pocit štěstí a klidu. Přinesla mi nový náhled na sebe a témata která řeším. Ukázala mi jinou, novou cestu, přinesla mi mnohé pochopení a aha momentů, porozumění proč a jak se mi některé věci dějí a jak tyto vnímám a cítím a ukázala mi nové světlo a cestu jak toto pojmout. Pochopení.
Petra Peyer

Jedna reference od Evy

Andělské čtení mi vyrazilo dech. Předčilo všechna má očekávání. Jak je možné, že mě tak dokonale zná? Jak je možné, že ví, co cítím? Byly mé otázky po proběhlém čtení? Tohle prostě musel být můj anděl!
Monika Kociánová
Přiznám se, že jsem nečekala tak hluboké vhledy. Velmi přesně jsi pojmenovala, co jsem možná tušila a dala jsi tomu konkrétní tvar. Povídání s tebou mě velmi uklidnilo, zbavilo mě mnoha pochybností a dodalo mi odvahu. Naše povídání mi hodně dalo, protože jsem pochopila hodně souvislostí a cítím se rozhodně lépe. Konzultaci s tebou bych doporučila všem ženám, které mají ve svém životě jakékoliv pochybnosti.
Michaela Klímová www.mishayoga.cz
Dobrý den, Evičko, při konzultaci mě odzbrojila Vaše jasnost, pravdivost a hloubka vhledu. Odpovědi na mé otázky bez pochybností, skutečnost pojmenována pravými jmény. Zároveň jste byla velmi laskavá a dodala jste mi klid a naději, že i přes bolest a výzvy bude mít vše dobrý konec. Že to má smysl. Připomněla jste mi, že mám přestat dělat ústupky na úkor sebe. A učinit i těžká rozhodnutí, která jsou však správná - pro mě. Děkuji Vám.Věřím, že jsme se neslyšely naposled:)
Markéta Novotná
Byl to nejlepší výklad karet (a mnohem víc než to), který jsem kdy dostala. Našla jsem v tobě člověka, na kterého se budu na svých životních křižovatkách s důvěrou obracet. Neměla jsem žádné konkrétní očekávání...ale vlastně jsem očekávala, ze mi dáš odpovědi na mé otázky, že jdeme dělat výklad karet. A způsob, jak jsi se na mě napojila, jak jsi pracovala s kartami a jak jsi mě provedla, předčil moje očekávání. Výklad bych rozhodne doporučila a taky doporučím!
Lucie Kolaříkováwww.luciekolarikova.cz

Přestože jsou to reakce na výklady z karet, můžeš si o mé práci udělat představu. Andělské čtení a jiné vidante konzultace přišly až posléze. 

Milá Evi, děkuji za naši telefonickou session. Během krátké chvíle jsi dokázala přesně rozklíčovat situaci, dát mi na ni náhled a dovést i mě k nadhledu a uvědomění. Pojmenovala jsi to, co jsem jen tušila. Dala praktické rady. (A to vše po telefonu!) Rady fungují. Když vím, o čem hra je, dokážu líp se záměrem vstupovat do dění. Díky.
Jitka Černovská

Reference  - karmické konstelace

SÍLA, HLOUBKA a LÁSKYPLNOST ŽEN 👩‍❤️‍👩 Pro mě jako účastnici bylo úchvatné otevírat dávno zapomenuté příběhy, které svojí rodovou energií stále ovlivňují současný život. Znáte to❓Jakože si něco přejete, rádi byste ... nebo nepřejete a už vůbec byste ne ... A ono to nejde a nejde nebo naopak se to řítí a vy to nedokážete zadržet.
Každá konstelace, nejen ta má, mě hluboce zasáhla. Kolik bolesti ještě musí být opuštěno a odpuštěno⁉️ A pro mě jako účastnici letošního konstelačního výcviku u Jana Bílého, bylo dech beroucí, pozorovat Evu při práci v hlubokém intuitivním napojení a soustředění. Klid a lásku, se kterou konstelace vedla, i když hromy blesky lítaly 🙏 Velmi inspirativní a obohacující. Děkuji Evi
Věra Stádníková
Ahoj holky😊,píšu až teď,protože stále hledám v sobě slova,kterými bych celý úžasný víkend popsala. Noc z neděle na pondělí byla pro mě náročná. Všechno se mně honilo hlavou a měla jsem v sobě zvláštní pocity. A i teď nadále to ve mně doznívá.
To ovšem nemění nic na tom,že to byl super nový a nepopsatelný zážitek. I ta atmosféra. Už jsem o tom mluvila se ségrou a s kamarádem. Řekla jsem mu, že by se divil kolik toho ženy vydrží a kolik v sobě drží bolesti. A dneska to předám mamce☺️Jsem vděčná za tento víkend. Patří vám všem velké díky😘. S láskou a úctou Linda.
Linda Nešpůrková
Cirkus.. začínám chápat spoustu dalších věcí,které s ním souvisí.. ty barevné kalhoty mám od loňska,ale letos mi v práci kluci začali říkat,že jsem jak z cirkusu.. 🙂 Nechápala jsem ten respekt z výšek-kdy miluju ten rozhled nahoře-je mi tam strašně dobře,ale cestou dolů se mi klepou kolena.. (A dřív jsem měla i problém se podívat dolů.. ) A pak už rozumím i tomu,že se všude dokážu aklimatizovat,přizpůsobit a fungovat jakoby nic.. a že "stereotyp" mě vlastně děsně nebaví
Monika Brožová
Evi, už od neděle si sumíruju v hlavě, co všechno bych ti chtěla říct/napsat o tom jak se cítím a jak se mám. Doufám, že spousta z těch zpráv a pozitivních vibrací k tobě doputovala jinou cestou, protože je toho tolik, že si s jistotou na všechno nevzpomenu.
Potýkám se i s tím, že kdybych použila všechna ta velká slova, kterými bych chtěla vyjádřit jak hodně a silně vše vnímám a prožívám, působilo by to na papíru nevěrohodně a přehnaně. .. Nicméně je mi nádherně. Ne že bych se vznášela na růžovém obláčku, občas to se mnou mává…, ale cítím se ukotvenější, opravdovější a vnitřně naplněnější. Pořád se mi vrací věci z víkendu, postupně se ke mně dostávají i další informace, které jsem přešla nebo jsem si myslela, že mi unikly. Je to fičák, ale krásný…
Otvírají se mi další věci, na kterých vím, že je potřeba zapracovat, občas jsem i váhala, jestli jsem na konstelace neměla vytáhnout jiné téma, ale došlo mi, že tak palčivě to nyní vnímám právě proto, že už na to mám jiný náhled. Daří se mi i mnohem víc vnímat sama sebe a když už to nejde a zase utíkám do hlavy, napadají mě i nové možnosti, jak se udržet v přítomnosti. Prostě je to úžasné a moc ti za to všechno děkuji.
Obdivuji a děkuji i za to, co všechno pro nás ženy děláš a jak přispíváš k tomu, aby nám všem bylo líp, aby bylo líp na světě. Moc ti děkuji za všechno, co jsi mi při konstelacích řekla. Byť jsem ty věty o víkendu vnímala, u některých mi jejich hloubka a poselství dochází postupně až teď a vím, že pro mě bylo moc důležité slyšet právě tyhle věci. Objasnily mi tolik…
Chce se mi brečet, když si to všechno uvědomím a hlavně, když si zvědomuju, jak se snažím vložit do těchhle slov všechnu lásku, kterou cítím a kterou bych ti ráda prostřednictvím tohohle vyjádření poslala a alespoň částečně ti ji dala nazpět jako protihodnotu toho, čím jsi mě obohatila. …
Dokonce jsem si po víkendu založila i FB a to všechny sociální sítě bojkotuju 😄, ale chci zůstat v kontaktu a nechci, aby mi něco důležitého uteklo. A je ještě jedna věc, za kterou bych ti moc ráda poděkovala. Přehrávám si jí v sobě pořád dokola a sytím se jí. Bylo to Tvoje objetí. Absolutně přijímací, bez omezení a bez podmínek. Netušila jsem, že by to mohlo být tak nádherné… Napadají mě další a další věci a cítím, že bych mohla psát ještě dlouho a pořád by to nebylo dost.
Mirka Kostková