Reference  - konzultace

Absolvovala jsem Andělské čtení u Evy a nevím, jestli se mi vůbec povede slovy aspoň částečně vystihnout všechno, jak moc mi to dalo a jak mi pomohlo. Před prvním čtením jsem ani nevěděla, jak začít, co přesně bych chtěla řešit, jen jsem měla pocit, že potřebuji “něco” udělat, abych se pohnula dál. Už během prvních minut Evka trefila hřebíček na hlavičku.
Dotkly jsme se jádra problému, šlo to do hloubky a jen za první konzultaci jsem cítila u sebe velký posun. Uvědomění si sama sebe jako ženy, která má co nabídnout, má důvod věřit sama sobě a má právo na první místo dát i sebe, to byl tak úžasný pocit který ani slovy popsat nejde. S každým dalším čtením jsme pronikaly hlouběji i do rodu, čistily zádrhele a ve mně se rozléval klid a přicházelo pochopení mnoha situací, které se mi děly.
Pochopení přineslo i řešení, dostala jsem možnost díky Evče se podívat na své trable z jiného úhlu, pochopit co se děje ve mně, jak to ovlivňuje okolí a co udělat pro nápravu. Mnohé jsem s Evou jako průvodkyní narovnala, přijala poselství od předků, ze kterého mohu čerpat a na co mohu v rodové linii navazovat a z čeho se poučit. Eva se umí vcítit do situace a jemně vést k řešení jako laskavý průvodce.
Evi, moc děkuji za porozumění a klid, které jsem díky Andělskému čtení s chápavou a kouzelnou průvodkyní měla možnost prožít. Určitě doporučuji všem ženám, které chtějí objevit nejen skrytý poklad v sobě, ale také potěšit vnitřní dítě a rozzářit ženu v sobě a dojít k pochopení a řešení nepříjemných situací, které se jim v životě opakovaně dějí. Moc děkuji a přeju krásné dny.
Lenka Juklová
Jsou v životě situace, které navzdory všem znalostem a zkušenostem z osobního rozvoje prostě neumím rozlousknout sama a vím, že nejlepším řešením je požádat o pomoc a nechat se danou výzvou provést. Jinak se v tom plácám měsíce nebo i roky.
A tak jsem oslovila Evu. Ta mě vzala do hloubky mého temného údolí a citlivě pomohla posvítit na všechno to bahno, které jsem tam měla. Pomohla mi pochopit mé emoce a opakující se situaci v mém životě a ukončit tenhle kolotoč, který mi dlouhodobě bral mnoho energie.
S odstupem několika týdnů vidím, že se to povedlo. Problematický prožitek se už nevrací a navíc se díky tomu daly do pohybu další věci, které v mém životě pár měsíců stagnovaly a já nevěděla proč.
Karmickou cestu duše rozhodně doporučuji, protože některé věci člověk ze svého pohledu prostě ve svém životě nevidí a je skvělé nechat se provést k jejich vyřešení.
Stáňa Stiborová
Včera večer měla jsem tu čest s Evičkou hovor vést. Tak silný výsledek jsem nečekala, ráda bych se s tebou o to podělila a její služby ti vřele doporučila. Současností jsme povídat začaly, následně k mé pracovní minulostí se dostaly . Evička mě nasávající houbou nazvala, já ji to jen s úžasem přitakala. Každé slovo jsem jak ta houba hltala, tak moc mě svými slovy podporovala, v tom co připravuji mi cestu, záměr, emoce uchopovat pomáhala. Zaplnila jistou dírku na srdíčku, pohladila mou vnitřní malou holčičku. Vděčná jsem za toto povídání i za souvislosti uvědomováni.
Veronika Art
Andělské čtení s Evou je pro mě jedna z nejsilnějších terapií, kterou jsem zažila. Nejen, že se Eva dokáže napojit na prvopočátek problému v tomto životě, ale i vede k pochopení, opečování a tím k opravdové změně ve vnímání problému. Při každém andělském čtení cítím velké napojení na sebe samu a úlevu v bloku, který s Evou řeším. Poté přicházejí situace, kde si uvědomuji, že jsem se posunula – v myšlenkách, v pocitech, v jednání. Při jednom andělském čtení jsme se dostaly do minulého života, byl to pro mě nejintenzivnější transformační zážitek, který jsem kdy zažila. Andělské čtení naprosto naplnilo mé očekávání a v mnohém předčilo, doporučila bych ho všem ženám, které cítí, že potřebují opečovat a uzdravit své bloky, ať už se jedná o cokoliv, Eva vždy nalezne odpověď."
Marie Zámečníková
Službu karmickou cestu duše jsem si vybrala kvůli velké zvědavosti a tušení, že bych zde mohla najít odpověď na svou otázku, proč se mi v životě opakují určité pocity a stavy. To, co se nám ukázalo předčilo všechna má očekávání. Jsem nadšená, kam jsme se díky Evě a jejímu laskavému vedení dostaly. Odnesla jsem si obrovský kus pochopení a potvrzení, že jsem na správné cestě. Děkuji za tento zázrak. Vřele doporučuji všem, kteří jsou na cestě hlubšího poznání. Eva má opravdový dar vás tímto poznáním provést.
Sylva Pekařová
Už jsem u Evy Pitnerové byla několikrát a vždy to bylo úžasné! Například při andělském čtení jsem se propojila s nádhernou bytostí - obrovským andělem - ochráncem, kterého jsem vždy cítila, ale tentokrát i viděla. Bylo to takové pohlazení a radost ze spojení a uvědomění i informace, že je vše v pořádku a jsem v bezpečí. Rozpuštění toho, co v pořádku nebylo. Od té doby si s ním čím dál častěji propojuji.
Tentokrát, když jsem potřebovala bleskovku... byl to akutní stav... v náročném období, ve kterém jsem se zrovna nacházela, když jsem měla pocit zhroucení a ztráty všeho, co jsem měla, mě hned jako první napadlo se potřebuju spojit s Evičkou a bylo to jako pohlazení, takový balzám... její slova i pohled nahlédnout na věci z jiného úhlu pohledu a pochopit věci jinak, podívat se co je za TÍM a nasměrovat na první krok. Doporučuji Evičku všem otevřeným ženám... vždy se cítím opečovaná i když jsou setkání jen po telefonu a odcházím s uklidněná, objímaná a s novým uvědoměním. Děkuji za to. Vím, že jsme se neslyšely naposledy. 😉
Monika Kudelová
O objednání jsem přemýšlela opravdu dlouho. Sledovala jsem její práci s obdivem i respektem.
Přesto tam byl z mé strany i ostych a strach, co u sebe objevím a otevřu. Čekala jsem na impuls (možná intuice?), který jednoho dne přišel a já se během chvilky objednala na Andělské čtení. Nepochybovala jsem, že to bude silné a léčivé zároveň.
Ve skutečnosti toho bylo mnohem víc. Eva vytvořila takové bezpečné prostředí, že jsem dokázala vystoupit ze své komfortní zóny a dostala ze sebe emoce, které jsem si předtím nedovolila. Třešinka na dortu byl vzkaz od mého anděla, který má opravdu smysl pro humor a jeho slova zapadala jako dílky do puzzle 😀
Andělské čtení mi přineslo především „osvobození“. Ano, mám právo se zlobit na rodiče, ano, mám právo říct, co si opravdu myslím. Ano, jsem v pořádku taková, jaká jsem.
Moje téma se týkalo především strachu, že nebudu dobrá máma. Dítě jsem si vždy přála, ale toto přání zároveň provázel velký strach ze selhání a z pocitu nedostatečnosti. Nyní, když se k tomuto tématu vrátím, je tam především hluboká láska, těšení na miminko a klid, že je vše v pořádku. Evu určitě ráda doporučím dalším ženám, které hledají pomoc. Slovy se dá těžko vše dostatečně vyjádřit, to se musí opravdu zažít. Pro mě je Eva obdivuhodná silná osobnost, která svou práci dělá s láskou a záleží jí na každé ženské duši, která jí požádá o pomoc. Nechybí podpora, porozumění, láskyplnost, respekt, důvěra i humor. Vím, že jsem její pomoc nevyužila naposled.
Veronika Išová
Život mě učí být otevřená tomu, co přichází a pokud možno nic neočekávat , takže jsem od Andělského čtení nic neočekávala. Následovala jsem svou intuici, která mě k Tobě několikrát navedla. Věděla jsem, že příjde něco nového, co neznám a co mě posune kousek dál.
Takže jsem tomu byla otevřená a naslouchala jsem. ⁠
⁠ Andělské čtení pro mě byla úplně nová zkušenost. Cítila jsem, že mě zasáhlo do hloubky a pořád mě ještě ovlivňuje, přestože je to už určitě dva měsíce, co proběhlo. Děkuji za to, že jsi vyslechla mé aktuální potřeby a vnořily jsme se do tématu, které pro mě bylo hodně důležité a bolavé. Pracovala jsi s ním pro mě dosud neznámým způsobem, takže to pro mě byla i inspirace, jak s tím můžu pracovat i sama se sebou. ⁠
Také děkuji za léčivou meditaci plnou laskavého opečování. To jsem taky hodně potřebovala 🙂 I když jsme spolu mluvily po telefonu, cítila jsem od Tebe silné napojení. Přesto jsi respektovala mé nastavení, pracovala jen s tím, na co jsem byla právě připravená. To jsem vnámala i z rituálech a je to pro mě důležité. Taky oceňuji pocit bezpečí, který jsi mi během andělského čtení i rituálů dala. ⁠
⁠Tvé služby už doporučuji nepřímo známým lidem. Povídám jim o Tobě a prožitcích a přínosech, které díky Tvým službám zažívám.
Lenka Lachnitová
Jelikož jsem si nedokázala se svým soužením pomoci sama, objednala jsem se k Evče na bleskovou supervizi. ⁠ ⁠ U Evči už jsem v průběhu let byla mnohokrát a vždy mi to velmi pomohlo. Věděla jsem tedy, na koho se obrátit.⁠ ⁠ Její přístup mi vždycky vyhovoval. Nebere si servítky a všechno řekne na rovinu. Žádný chlácholení a přesto je citlivá. Navíc je to člověk, který má opravdu dar umět se nacítit. ⁠
⁠ Aniž bych jí řekla, co se ve mě odehrává, přesně dokáže vystihnout mé vnitřní pochody a myšlenky.⁠ Blesková supervize je skvělá věc, když člověk neví kudy kam, Evča ho pomocí bleskovky nasměruje. ⁠ ⁠ Ne snad, že by za mě učinila rozhodnutí nebo mi řekla, co mám udělat. Její největší pomoc spočívá v objevení podstaty problému a nalezení uvědomění si, kudy a kam chci kráčet. ⁠
⁠ Po rozhovoru s Evčou jsem vždycky příjemně vylidněná a vím, že to všechno zvládnu. Navíc jsem zase o kousek víc mohla nahlédnout sama do sebe, i když jsem se toho třeba bála.⁠ ⁠ Rozhodně její služby doporučuji dalším ženám, které si v sobě potřebují udělat jasno. ⁠ ⁠Děkuji ti Evčo za pomoc! Jako vždy to bylo úžasné! :-)⁠ ⁠ ⁠
Míša Truhlářová
Zakoupila jsem si karmickou cestu a mapy vztahu. Neb to byla má první práce a kontakt s Evou, byla jsem hlavně zvědavá, jak pracuje a kam se mohu s její pomocí posunout, co nového se mohu dozvědět a pochopit. Služba předčila mé očekávání. Překvapilo mne do jakého až úplného detailu a přesnosti věci do sebe zapadají a dávají smysl. Jako puzzle které se skládá dohromady a každý kousek zapadá.
Cítila jsem se velmi dobře, klidně, přirozeně, v dobrých rukou, bezpečně. V některých momentech jsem cítila emoce, které vystupovaly na povrch a které chtěly vyjít ven. Po nich přišla velká úleva a pocit štěstí a klidu. Přinesla mi nový náhled na sebe a témata která řeším. Ukázala mi jinou, novou cestu, přinesla mi mnohé pochopení a aha momentů, porozumění proč a jak se mi některé věci dějí a jak tyto vnímám a cítím a ukázala mi nové světlo a cestu jak toto pojmout. Pochopení.
Petra Peyer
U Evky jsem si zakoupila Bleskovku, protože jsem potřebovala podpořit hned a nemuset čekat. Nakonec se z Bleskovky, kde jsem se chtěla zeptat na vztahy a jiné otázky, plynule přešlo na Andělské čtení a Karmická cesta duše. U Evky jsem byla již vícekrát, proto jsem si byla jistá, že se mi dostane správného nasměrování a uslyším právě ty odpovědi, které potřebuji slyšet, abych mohla vzniklý problém nechat jít a následně sama růst.
Má očekávání se naplnila a ještě mnohem víc! Evka mi pomohla pochopit, proč se mi stále ve vztazích děje téměř stejný vzorec. Pomohla mi, se vcítit i do druhé strany a tím rozšířit mou lásku a pochopení jak pro sebe, tak pro druhé To, co mě velmi překvapilo, byl náhlý spád, kdy jsme se dostali do minulého života a celou věc jsme pochopili z širšího hlediska. Evka mi byla oporou a pomocí při odevzdání velké bolesti, kterou má duše nasbírala. Nejen, že mě vedla a odkryla mi mnohé, zároveň mi fyzicky pomohla, ač jsme neseděli vedle sebe. Pod Eviným vedením jsem se cítila bezpečně, příjemně a uvolněně. Vše, co mi Evka sdělovala, pro mne bylo srozumitelné a zapadalo do mého životního kontextu. Po skončení odevzdání jsem se cítila jako znovuzrozená. Problém, který jsem s Evkou na začátku řešila, mi přišel nepodstatný. Jen jsem se usmívala a cítila klid, mír a velkou úlevu po těle i duši.
Tyto pocit ve mně stále trvají. Ovšem, že sem tam přijde situace, kdy se mne zmocní různé myšlenky, ale po hovoru s Evkou mi stačí několik minut a vše odchází samovolně a s láskou. A především… Už to nejsou bolestivé emoce, jen myšlenky, které po chvilce odcházejí. Cítím se skvěle, silně a lásky plně. K Evce chci jít určitě na další programy a odkrýt další nešvary, protože, Ženy milované… Je krásné dovolit si žít bez břemen. Děkuji, Markéta
Markéta Truhlářová

Jedna reference od Evy

Andělské čtení mi vyrazilo dech. Předčilo všechna má očekávání. Jak je možné, že mě tak dokonale zná? Jak je možné, že ví, co cítím? Byly mé otázky po proběhlém čtení? Tohle prostě musel být můj anděl!
Monika Kociánová
Přiznám se, že jsem nečekala tak hluboké vhledy. Velmi přesně jsi pojmenovala, co jsem možná tušila a dala jsi tomu konkrétní tvar. Povídání s tebou mě velmi uklidnilo, zbavilo mě mnoha pochybností a dodalo mi odvahu. Naše povídání mi hodně dalo, protože jsem pochopila hodně souvislostí a cítím se rozhodně lépe. Konzultaci s tebou bych doporučila všem ženám, které mají ve svém životě jakékoliv pochybnosti.
Michaela Klímová www.mishayoga.cz
Dobrý den, Evičko, při konzultaci mě odzbrojila Vaše jasnost, pravdivost a hloubka vhledu. Odpovědi na mé otázky bez pochybností, skutečnost pojmenována pravými jmény. Zároveň jste byla velmi laskavá a dodala jste mi klid a naději, že i přes bolest a výzvy bude mít vše dobrý konec. Že to má smysl. Připomněla jste mi, že mám přestat dělat ústupky na úkor sebe. A učinit i těžká rozhodnutí, která jsou však správná - pro mě. Děkuji Vám.Věřím, že jsme se neslyšely naposled:)
Markéta Novotná
Byl to nejlepší výklad karet (a mnohem víc než to), který jsem kdy dostala. Našla jsem v tobě člověka, na kterého se budu na svých životních křižovatkách s důvěrou obracet. Neměla jsem žádné konkrétní očekávání...ale vlastně jsem očekávala, ze mi dáš odpovědi na mé otázky, že jdeme dělat výklad karet. A způsob, jak jsi se na mě napojila, jak jsi pracovala s kartami a jak jsi mě provedla, předčil moje očekávání. Výklad bych rozhodne doporučila a taky doporučím!
Lucie Kolaříkováwww.luciekolarikova.cz

Přestože jsou to reakce na výklady z karet, můžeš si o mé práci udělat představu. Andělské čtení a jiné vidante konzultace přišly až posléze. 

Milá Evi, děkuji za naši telefonickou session. Během krátké chvíle jsi dokázala přesně rozklíčovat situaci, dát mi na ni náhled a dovést i mě k nadhledu a uvědomění. Pojmenovala jsi to, co jsem jen tušila. Dala praktické rady. (A to vše po telefonu!) Rady fungují. Když vím, o čem hra je, dokážu líp se záměrem vstupovat do dění. Díky.
Jitka Černovská

Reference  - karmické konstelace

SÍLA, HLOUBKA a LÁSKYPLNOST ŽEN 👩‍❤️‍👩 Pro mě jako účastnici bylo úchvatné otevírat dávno zapomenuté příběhy, které svojí rodovou energií stále ovlivňují současný život. Znáte to❓Jakože si něco přejete, rádi byste ... nebo nepřejete a už vůbec byste ne ... A ono to nejde a nejde nebo naopak se to řítí a vy to nedokážete zadržet.
Každá konstelace, nejen ta má, mě hluboce zasáhla. Kolik bolesti ještě musí být opuštěno a odpuštěno⁉️ A pro mě jako účastnici letošního konstelačního výcviku u Jana Bílého, bylo dech beroucí, pozorovat Evu při práci v hlubokém intuitivním napojení a soustředění. Klid a lásku, se kterou konstelace vedla, i když hromy blesky lítaly 🙏 Velmi inspirativní a obohacující. Děkuji Evi
Věra Stádníková
Ahoj holky😊,píšu až teď,protože stále hledám v sobě slova,kterými bych celý úžasný víkend popsala. Noc z neděle na pondělí byla pro mě náročná. Všechno se mně honilo hlavou a měla jsem v sobě zvláštní pocity. A i teď nadále to ve mně doznívá.
To ovšem nemění nic na tom,že to byl super nový a nepopsatelný zážitek. I ta atmosféra. Už jsem o tom mluvila se ségrou a s kamarádem. Řekla jsem mu, že by se divil kolik toho ženy vydrží a kolik v sobě drží bolesti. A dneska to předám mamce☺️Jsem vděčná za tento víkend. Patří vám všem velké díky😘. S láskou a úctou Linda.
Linda Nešpůrková
Cirkus.. začínám chápat spoustu dalších věcí,které s ním souvisí.. ty barevné kalhoty mám od loňska,ale letos mi v práci kluci začali říkat,že jsem jak z cirkusu.. 🙂 Nechápala jsem ten respekt z výšek-kdy miluju ten rozhled nahoře-je mi tam strašně dobře,ale cestou dolů se mi klepou kolena.. (A dřív jsem měla i problém se podívat dolů.. ) A pak už rozumím i tomu,že se všude dokážu aklimatizovat,přizpůsobit a fungovat jakoby nic.. a že "stereotyp" mě vlastně děsně nebaví
Monika Brožová
Evi, už od neděle si sumíruju v hlavě, co všechno bych ti chtěla říct/napsat o tom jak se cítím a jak se mám. Doufám, že spousta z těch zpráv a pozitivních vibrací k tobě doputovala jinou cestou, protože je toho tolik, že si s jistotou na všechno nevzpomenu.
Potýkám se i s tím, že kdybych použila všechna ta velká slova, kterými bych chtěla vyjádřit jak hodně a silně vše vnímám a prožívám, působilo by to na papíru nevěrohodně a přehnaně. .. Nicméně je mi nádherně. Ne že bych se vznášela na růžovém obláčku, občas to se mnou mává…, ale cítím se ukotvenější, opravdovější a vnitřně naplněnější. Pořád se mi vrací věci z víkendu, postupně se ke mně dostávají i další informace, které jsem přešla nebo jsem si myslela, že mi unikly. Je to fičák, ale krásný…
Otvírají se mi další věci, na kterých vím, že je potřeba zapracovat, občas jsem i váhala, jestli jsem na konstelace neměla vytáhnout jiné téma, ale došlo mi, že tak palčivě to nyní vnímám právě proto, že už na to mám jiný náhled. Daří se mi i mnohem víc vnímat sama sebe a když už to nejde a zase utíkám do hlavy, napadají mě i nové možnosti, jak se udržet v přítomnosti. Prostě je to úžasné a moc ti za to všechno děkuji.
Obdivuji a děkuji i za to, co všechno pro nás ženy děláš a jak přispíváš k tomu, aby nám všem bylo líp, aby bylo líp na světě. Moc ti děkuji za všechno, co jsi mi při konstelacích řekla. Byť jsem ty věty o víkendu vnímala, u některých mi jejich hloubka a poselství dochází postupně až teď a vím, že pro mě bylo moc důležité slyšet právě tyhle věci. Objasnily mi tolik…
Chce se mi brečet, když si to všechno uvědomím a hlavně, když si zvědomuju, jak se snažím vložit do těchhle slov všechnu lásku, kterou cítím a kterou bych ti ráda prostřednictvím tohohle vyjádření poslala a alespoň částečně ti ji dala nazpět jako protihodnotu toho, čím jsi mě obohatila. …
Dokonce jsem si po víkendu založila i FB a to všechny sociální sítě bojkotuju 😄, ale chci zůstat v kontaktu a nechci, aby mi něco důležitého uteklo. A je ještě jedna věc, za kterou bych ti moc ráda poděkovala. Přehrávám si jí v sobě pořád dokola a sytím se jí. Bylo to Tvoje objetí. Absolutně přijímací, bez omezení a bez podmínek. Netušila jsem, že by to mohlo být tak nádherné… Napadají mě další a další věci a cítím, že bych mohla psát ještě dlouho a pořád by to nebylo dost.
Mirka Kostková