Smyslné smysly

Pojď se jich dotknout s námi.

Kdy: 4. - 7. 7. 2024

Kde: Lhota pod Kosířem 18, Drahanovice

Buď jednou z 14 žen, které pod naším vedením zažijí sebe a své smysly jinak.

Projdeš procesem proměny ve vztahu ke svým smyslům.
Připravíme pro tebe s Petrou setkání s jednotlivými smysly tak, abys je začala vnímat jako podporující součást sebe samé. 

Smysly jsou smyslné, když se s nimi propojíš a objevíš jejich kouzlo. 

Všech pět smyslů jsou nástroje vnitřního zvířete, které představuje hranice, sebevyjádření, sexualitu a bezpečí. Už jako děti jsme svět zkoumaly skrze smysly, skrze naše vnitřní zvíře. Bohužel, naše vnitřní zvířata byla často domestikovaná a my jsme zapomněly, jaké to je být v důvěře k životu, k sobě i k druhým a otevřené tomu, co nám naše tělo přináší za radosti. 

Na našem semináři své vnitřní zvíře a jeho nástroje, kterými smysly jsou, znovu aktivuješ tak, aby ti sloužily a ty jsi zažívala radostné a smyslné spojení se sebou a se životem. 

S kým se dotkneš svých smyslů? 

S Petrou nás spojuje podobný pohled na život i na práci s klienty. Ale také smyslnost, smysly, hranice, pravda, hloubka, moudrost, vědomé bytí v každodennosti, humor,  senzitivita, citlivost a vnímavost. Obě pracujeme při skupinové práci tak, že se ladíme na srdce skupiny a tvoříme pro něj, protože pak se dosytí všichni, kdo jsou součástí. 

Eva Pitnerová

Užívám si život plnými doušky! 

Petra Hatoňová

Vychutnávám si to, co mě sytí!

Na co se můžeš těšit?

Na konstelační čarování,  různé techniky, skrze které se s ostatními ženami dotkneme svých smyslů, taneční medicínu, Loona dance. Těšit se můžeš na společný ženský čas, který už teď nastavujeme s Petrou tak, aby byl pečující, hýčkající, smyslný, hluboký, pomalý a šťavnatý. 

Tenhle seminář není primárně konstelační, tak prosím neočekávej postavení vlastní konstelace. Ale budu využívat konstelační techniky a dělat různá cvičení na práci s vnitřním zvířetem. 

 

Naším záměrem je, aby ses dotkla svých smyslů, aktivovala vnitřní zvíře a ochutnala smyslnost.  

Upozornění, které chrání tebe i nás

Tenhle druh semináře není určený pro ženy, které svůj život prožívají z role oběti a ani takové, které očekávají, že za ně "něco vyřešíme"!  Jinými slovy, nebudeme vám foukat na vaše bebínka, jako to dělají maminky, ale podpoříme vás, abyste si své zranění, které může vykouknout, opečovaly tak, aby se mohlo zahojit. 

Na individuální péči nebude prostor, pracovat budeme pouze ve skupině.

Cena včetně lektorného,  jídla a ubytování je ještě 

 5990Kč.

Následně pak cena bude 6990 Kč do 30. 4. a pak 7490 Kč. 

 

Kapička formalit: 

4. 7. - příjezd ve 14 hodin. Začneme v 15 hodin.  V tento den budeme připravovat všechny společně večeři. Pokud ucítíš, že chceš do společného prostoru přinést nějaké dobroty, které miluješ, a dát je k dispozici pro všechny, udělej toSvačinky se hodí po celý čas. 

5. - 6. 7. - začneme v 10 hodin. Pozdější začátek má svůj význam, ale prozradíme ho až na samotném semináři. 

7. 7. - předpokládaný konec bude v 16:00. 

V ceně semináře je naše vedení, strava a ubytování.  V den příjezdu bude pouze večeře. Následující dva dny:  snídaně (čas si potvrdíme na semináři), obědová přestávka mezi 13 - 15. hodinou a večeře, která bude probíhat kolem 19 hodin. 

Počítejte se službami v kuchyni na nádobí, raději to píšeme sem, abyste nebyly překvapené, to abychom udržely kontakt s realitou 😉 

 

Nezohledňujeme žádná stravovací omezení. 

Kde budete ubytované?

Budou pro vás nachystané 3 pokoje. 
1. pokoj je 6 lůžkový s vlastním sociálním zařízením - pro tento seminář mu říkáme Magnolie.
2. pokoj je 4 lůžkový s vlastním sociálním zařízením - tomuhle říkáme Pomněnka. 
3. pokoj je 4 lůžkový a sociální zařízení má oddělené (stačí sejít pár chodů) - a tenhle dostal název Maceška. 

Věděla jsi, že magnolie jsou spojené se zbožňováním ženy, s vnitřní odolností a láskou? Maceškám se přisuzuje svoboda a přijetí toho, co je odmítané? A pomněnky jsou spojené nejen s pamětí, ale také s pokorou a s pravou láskou. 

Proč to sem píšu? Abys viděla, že promýšlíme každý detail, včetně těch energetických. 

Ať si nelámete hlavinky, máte tu časté otázky a odpovědi. 

Jak poznám, že už nejsem v roli oběti?

Uvědomuješ si, že svůj osud můžeš změnit a měníš ho. Hledáš cestu z pocitu bezmoci a opouštíš roli obětního beránka. Vstupuješ nebo už kráčíš po cestě tvůrkyně života, zvědomuješ si své programy a měníš je. Nečiníš druhé odpovědné za tvé pocity.

Je pro mě seminář vhodný?

Jsi biologická plnoletá žena? Pak ano! Pokud znáš moji a Petry práci, je to pro tebe výhoda, protože zhruba víš, co se bude dít. S námi se dostáváš do hloubky svých emocí, někdy to bolí, jindy je to radostné, ale to nikdy dopředu nemůžeme říci.

Jsem v péči psychologa, psychiatra, jsem labilní, užívám léky na psychiku, můžu přijít?

Napíšeme jen, že to není vhodné. Mrzí nás to, ale nebylo by to bezpečné pro Tebe, pro nás, ale ani pro skupinu. Seminář bude transformační a prožitkový. Nevíme, jak bys na různé prožitky reagovala a to i přesto, že všechno bude probíhat ve vlídnosti.

Můžu s sebou vzít psa nebo dítě?

Ne, protože by ses nemohla uvolnit do procesu a myšlenkami bys utíkala k nim.

Mám různé intolerance na potraviny, zohledníte je prosím v přípravě jídel?

Bohužel tohle ti slíbit nemůžeme.

Jsem introvertní - jsem samotářka, ale váš seminář mě láká, je pro mě vhodný?

Myslím, že můžeš důvěřovat svému pocitu a tomu hlasu, který tě láká. Pokud se budeš chtít stáhnout a být sama, není problém. Budou přestávky a můžeš je trávit jak jen uznáš za vhodné. Součástí pozemku je zahrada, za chalupou je les. Pokud jsi introvertní a plachá, nemusíš se bát, nikdo tě nebude do ničeho nutit, a když už tě budeme chtít do něčeho pozvat a ty se budeš stydět, duch skupiny tě podrží a my s ním.

Můžu během semináře požívat alkohol nebo drogy?

Ne! Opravdu nemůžeš pít a ujíždět na omamných látkách. Přípustné jsou cigarety a to jen proto, že já sama je někdy používám k vykouření svého vnitřního prostoru.

Než objednáš místo na semináři...

Během semináře budou vznikat fotky, které použijeme následně k promu na sociálních sítích. Objednáním k tomu dáváš souhlas. V případě zrušení účasti z tvé strany 20 dní předem, ti bude stržen storno poplatek 2100 Kč. Zrušíš-li účast 20 dní a méně před uskutečněním, částka ti nebude vrácena. 

Poslední dvě místa! 

Prosím buď opatrná při vyplňování, hlavně zkontroluj svůj e-mail, ať je vyplněný bez chyb a překlepů.