Terapie Cesta ke kořenům

Načtu si z intonace tvého hlasu a z tvého morfického pole vnitřní programy, které ti blokují životní hojnost, energii, radost a jsou pro tebe toxické. Povedu tě k jejich proměně za pomoci různých vnitřních rituálů, konstelačních technik a mého energetického čarování. 

V tuto chvíli jsou termíny do konce roku obsazeny.
Objednávky, které uděláte v roce 2023 budou vyřízeny v novém roce. 

Mým darem je vidět napříč časem i prostorem, nacházet místa, která tě blokují a přinést do nich světlo. Proměnit bloky v dary,  porozumění a poklady, ze kterých budeš následně čerpat ve svém reálném životě.

Stačí mi slyšet tvůj hlas, abych našla blokující přesvědčení i programy, které tě omezují a svazují celý tvůj život. 
Umím je nejen odhalit, ale dovedu tě k jejich transformování a ty hned ucítíš, jak jejich negativní vliv odchází a naplňuješ se klidem, smířením a blažeností. 

Nemusíš přesně vědět, kde tvůj blok vznikl, ani jakou metodu práce potřebuješ, protože tohle je moje parketa.

Já najdu pro tebe to pravé a bezpečně tě takovou metodou provedu. 

Jmenuji se Eva Pitnerová

a jsem poloviční cikánka s darem vidění, který čerpám z otcova rodu a od mých předkyň. Od roku 2005, tedy více než  17 let, pracuji se ženami a podporuji jejich vnitřní proměny.

Jsem zprostředkovatelka transformačních prožitků, konstelační facilitátorka, čarodějka a tvořím skrze energetickou práci s tvým morfickým polem. 

Jsem jako Bábi Zlopočasná, která má dar ZAPŮJČENÍ. Používám ho k tomu, abych pronikla až k samotným kořenům tvých bloků a sebedestruktivních programů, a pomohla ti je transformovat do radosti, smíření, úlevy a klidu. 

Skrze práci s tvým vnitřním světem v tobě rozsvítím světlo.

Dotkly jsme se jádra problému, šlo to do hloubky a jen za první konzultaci jsem cítila u sebe velký posun. Uvědomění si sama sebe jako ženy, která má co nabídnout, má důvod věřit sama sobě a má právo na první místo dát i sebe, to byl tak úžasný pocit který ani slovy popsat nejde. S každým dalším čtením jsme pronikaly hlouběji i do rodu, čistily zádrhele a ve mně se rozléval klid a přicházelo pochopení mnoha situací, které se mi děly.
Lenka Juklová

Ctím připravenost duše a tvořím jen v bezpečném prostoru.

Vždy pracuji jen v místech tvého vnitřního prostoru, kde jsem dostala svolení od tvé duše.  Ctím její hranice a pomáhám transformovat jen ty bloky, které jsou připravené. Se mnou jsi v bezpečí, i když budeš stovky let daleko nebo se toulat svým dětstvím.

Vytvořím pro naší společnou práci v energetickém poli bezpečný prostor, ve kterém bude celé setkání probíhat. Dám ti nástroj, jak takový prostor vytvořit, a vyzvu tě k tomu, abys byla vědomou spolutvůrkyni. 

Klientky mi často říkají: "Evi, vy jste snad anděl, úplně jsem se uvolnila jako s nikým jiným".

Pracuji v andělské i magické rovině, proto to ženy tak cítí, a proto jsou změny, které přináším, hluboké a trvalé. 

Co ti terapie Cesta ke kořenům přinese do života:

Odložíš roky starou zátěž.

Skrze energeticky-konstelační práci v tvém vnitřním prostoru odložíš zátěž, která vytvářela tvůj dosavadní život.

Porozumíš svému životu a událostem, které žiješ.

Po absolvování společné CESTY se na svůj život budeš dívat v souvislostech, které tě předtím ani nenapadly. To ti přinese pocit, že jsi správně a v pořádku.

Uzavřeš příběhy, které tě omezují.

Zloba, neodpuštění a křivda nechávají pootevřené dveře do minulosti a vysávají životní energii. Pomůžu ti ty dveře zavřít.

CESTA tě podpoří i v oblasti zdraví.

Klientky po absolvování CESTY zjistily, že v částech těla, kde vnímaly nepohodu a bolest, pocítily příval energie a odeznění nepohody.

Získáš nový pohled a načerpáš sílu.

Už nikdy se nebudeš dívat na téma, se kterým popracujeme, tím starým pohledem plným bolesti. Uvidíš poklad, který v něm byl ukrytý a přijmeš z něj posilující energii.

Předám ti energetickou kotvu.

Naučím tě vytvářet si v každodennosti kýžený pocit podpory, která k tobě bude přitahovat hojnost ve všech podobách.
Cesta k kořenům s Evou je pro mě jedna z nejsilnějších terapií, kterou jsem zažila. Nejen, že se Eva dokáže napojit na prvopočátek problému v tomto životě, ale i vede k pochopení, opečování a tím k opravdové změně ve vnímání problému. Při každém andělském čtení cítím velké napojení na sebe samu a úlevu v bloku, který s Evou řeším. Poté přicházejí situace, kde si uvědomuji, že jsem se posunula – v myšlenkách, v pocitech, v jednání. Při jednom andělském čtení jsme se dostaly do minulého života, byl to pro mě nejintenzivnější transformační zážitek, který jsem kdy zažila. Naprosto to naplnilo mé očekávání a v mnohém předčilo, doporučila bych cestu všem ženám, které cítí, že potřebují opečovat a uzdravit své bloky, ať už se jedná o cokoliv, Eva vždy nalezne odpověď."
Marie Zámečníková

Nemusíš vědět, kde je příčina tvého problému, ani jakou metodu práce potřebuješ. Já tě zavedu až ke kořenům bolesti, abychom je uzdravily a bolest transformovaly do uvolnění, radosti a smíření. 

Mám za sebou již mnoho různých typů terapií, které mi pomohly na vědomé a z části i podvědomé a energetické úrovni. Ale stále jsem cítila uvnitř sebe bloky, které mi nedovolili jít hlouběji. Přiznávám, že očekávání jsem neměla žádné, spíše zvědavost a silnou intuici, že se potřebuji posunout dál a potřebuji od někoho pomoci. Služba od Vás naprosto předčila veškeré předchozí terapie. Pomohla jste mi se podívat do pandořiny skříňky, kterou jsem neměla šanci sama otevřít. Celý můj systém mne chránil od bolesti, která se v té skříňce skrývala, ale zároveň velmi blokovala schopnost hlubšího propojení sama se sebou.
Katerina Szent-Imrey
Já vlastně ani nevím, jestli jsem ti to psala, ale my se při druhém čtení zaměřily na bolest mého žaludku a tam kde nepomohly léky a změna stravy, pomohlo právě čtení. Respektive ty 🙂 Už je to přes rok a bolest žaludku nikde ❤️ Takže pro mě je to i tato rovina, která za mě v textu chybí, ale rozumím, že je snadno zaměnitelná s potřebou “dostat se z fyzických obtíží” a chápu, že touto cestou nejdeš 🙏 Ale já to co pro nás děláš, fakt vnímám jako silné léčení, opečování a pozornosti té duše (která pak může mít ten přesah, že odezní obtíže fyzické).
Petra Priesol

Nyní je čas, aby...

... sis poslechla můj hlas a nacítila si mě ⤵︎

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co můžeš očekávat

Důležité informace

Jak se sejdeme?

Potkávat se budeme pouze telefonicky z pohodlí svých domovů a v předem stanovený čas, který bývá dopoledne nebo kolem 17 hodiny, podle mých časových možností. O víkendech se věnuji rodině. 

Každé "setkání" je pouze telefonické, případně se uskuteční přes WhatsApp. 

Jak dlouho hovor potrvá?

Vyhraď si prosím dvě hodiny svého času a zůstaň v klidném a tichém prostředí. Hovor trvá cca 90 minut, když objednáváš jednu cestu, ale je dobré si dopřát prostor pro integraci prožitků nebo čas, kdyby se náhodou naše setkání protáhlo.

Doporučuji ti připravit si sluchátka s mikrofonem nebo hovor přepnout na handsfree. Přeci jen držet telefon 90 minut v ruce není pohodlné, ale ani zdravé.

Bude se ti hodit i sklenice vody, kapesníčky a hořící svíčka. 

Kolik vlastně zaplatíš?

Za Cestu zaplatíš 3200Kč/h., pracovat budeme 90 minut, zaplatíš tedy 4800 Kč za celkový čas. 

Dál bude záležet na následném počtu opečování tvého vnitřního prostoru. Na tuto další cestu jsem pro tebe připravila výhodné transformační balíčky. 

Podrobnosti se dočteš níže.

Mám pro tebe připravené transformační balíčky!

Balíček 3 cest

  • Získáš 3 x terapii Cesta ke kořenům, každou v délce 60 minut.
  • Jedna 60 minutová cesta tě vyjde na 3200 Kč
  • Za celý balíček tří cest zaplatíš
    9. 600 Kč. 

Balíček 6 cest

  • Získáš 6 x terapii Cesta ke kořenům, každou v délce 60 minut.
  • Jedna 60 minutová cesta tě vyjde na 3000 Kč. 
  • Za celý balíček šesti cest zaplatíš 18.000 Kč. 

Objednávka

Po objednání a uhrazení faktury ti přijde email s odkazem na rezervační formulář,
ve kterém si z nabídky zvol termín, který se ti nejvíc hodí.
Pak už nás bude čekat společný hovor, a cesta ke kořenům.

Máš nějaký dotaz?

Napiš mi na můj e-mail: info@evapitnerova.cz  nebo rovnou volej 604 566 610.