Mini konstelační čarování

Termín: 20. 9. 2023

Konstelační čarování

 

  15 - 18 hodin

Cena: 1600 Kč

Záluské 25, Praha 5-Jinonice

Přijít na konstelace můžete i když máte jiné téma k řešení. 

V intimním počtu max. 10 účastníků se ponoříme do konstelačního čarování. 
Téma konstelací není zadané a vznikne v naladění na skupinku. 

Představte si, že máte jedinečnou šanci změnit svůj život k lepšímu a vykročit na cestu k proměně.

Vykročíte? 

Je pravda, že na konstelace nemužou přijít všichni. Třeba ti, kteří ve skutečnosti nechtějí změnu, by měli raději zůstat domaKonstelace jsou proces proměny a proto je důležité počítat s tím, že přinesou do tvého života změny.  Třeba takovou o které píše Jana Šťastná. Zahraješ si hlavní roli ve SVÉM jedinečném filmu.
A díky konstelacím změníš jeho další scénář. Možná se to neprojeví hned, ale po čase si všimneš, kam až tě tento zážitek posunul. Neexistuje možnost, že by se po absolvování konstelace nestalo nic. Vždy tě to nějakým způsobem ovlivní, ať už jsi v hlavní roli a tvořím je přímo pro tebe, nebo stojíš v roli konstelací někoho jiného.

Evi, tvá práce ve mě zůstala jako jeden z důležitých pilířů koňského roku - když to vnímám zpětně, bylo to takové probuzení do života, díky té konstelaci se hluboko ve mě aktivovala síla, která byla do té doby potlačená a zmrazená... Odstartovalo to hodně změn na všech úrovních, přeskládala jsem vztah k sobě i k blízkým lidem, postupně si nastavila hranice tam kde mi vyhovují, postavila jsem se sama za sebe i ve vztahu s manželem, posunula podnikání...bylo a je toho pořád hodně a letos mám v plánu stabilizaci příjmů...Tvoje konstelace stály u zrodu všech těch změn a měly na nich velký podíl, pustily mě ještě víc do hloubky a tím pádem mi daly stabilitu v těch dalších událostech 🙏
Jana Štastná, shiatsu a fyzioterapiewww.janastastna.cz

Konstelace ukážou pravou tvář nás samých. 

Dokonce i role, do kterých jsme vybíráni, s námi nějakým způsobem rezonují. Nic z toho, co se tam odehrává, není náhoda. Ani to, co za účastníky se při konstelacích setká. Jsou to chvíle, kdy jde lidská mysl nadobro stranou a vyšší já může zasáhnout

Cena mini konstelací je 1600 Kč. 

Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 

Cena nezahrnuje ubytování ani oběd. 

Během konstelací budou vznikat fotky, které použiji následně k promu na sociálních sítích. Objednáním k tomu dáváte souhlas. 

V případě zrušení konstelací z tvé strany 10 dní předem, ti bude stržen storno poplatek 800 Kč. Zrušíš-li účast  9 dní a méně částka se nevrací. V případě zrušení konstelací z mé strany ti budou peníze v plné výši vráceny do 15 dnů zpět na účet. 

Prožily na konstelacích...

O konstelacichch jsem se dozvedel od me pritelkyne, ktera na nich uz parkrat byla. Nejak jsem to cele nechapal, ale docela dost me zajimalo jak to vlastne cele funguje. A zjistil jsem, ze je to fakt hustý. Po konstelacich se divam na svet a na lidi s mnohem vetsim nadhledem. Soudit ostatni vlastne ani nemuzeme, nebot nezname jejich pribeh. Celkove me to utvrdilo v sebe a v moji zivotni ceste. Dokonce i uz tak dost hluboky vztah s pritelkyni se jeste vice prohloubil. Konstelace s Evou urcite stoji za to. Diky
Roman
Pro mě jako účastnici bylo úchvatné otevírat dávno zapomenuté příběhy, které svojí rodovou energií stále ovlivňují současný život. Každá konstelace, nejen ta má, mě hluboce zasáhla. Kolik bolesti ještě musí být opuštěno a odpuštěno⁉️ A pro mě jako účastnici konstelačního výcviku u Jana Bílého, bylo dech beroucí, pozorovat Evu při práci v hlubokém intuitivním napojení a soustředění. Klid a lásku, se kterou konstelace vedla, i když hromy blesky lítaly 🙏 Velmi inspirativní a obohacující. Děkuji Evi ❤️
Věra Stádníková
Konstelace jsem už znala a zkusila a měla jsem je dřív hodně ráda, ale pár let zpět jsem byla jen po skromnu. Tvoje konstelace, jsou ale úplně jiný formát, je to jízda do kouzelného prostoru, kde se dějí magické věci a kde jsem se cítila velmi bezpečně, opečovaná, podporovaná a ve velmi silném energetickém poli. Pojímáš je velmi osobitě, až téměř rituálně. Máš neskutečný dar chvilku rýpat, ale nakonec vykopneš z té hloubky tu podstatu toho co potřebuje být viděno, vyzdvihnuto a poléčeno a osvobozeno. Okouzlila mě tvoje přímost, tvůj dar uvidět to jádro pudla a opravdovost co člověka trápí a nebojíš se to vyzdvihnout, i když víš že udeříš do bolavého. Protože tvůj další dar je vytvořit velmi silný a bezpečný kruh, v kterém je prostor to vše poléčit. Pro mě jsi vytvořila něco, co pozvedá konstelace na nádherný rituální obřad. Ty díky tvému daru tam rozsvítíš a poléčíš. Jsi pro mě královna konstelací s přesahem.
Veronika Marečková
Konstelací jsem se pouze účastnila a byla jsem ve dvou rolích. Byla jsem překvapená, jak jsem se do role dostala i ten pocit mě překvapil, co mnou projel od hlavy až po paty. Myslela jsem, že mi to nepůjde. Byla to vůbec první konstelace, které jsem se zúčastnila. O konstelacích jsem něco okrajově věděla, ale tvoje konstelace předčili moje očekávání 😁♥️. Celý víkend jsem se cítila velmi dobře, díky Tvému vedení, přístupu a prostředí ve kterém jsme byly. Překvapilo mě také do jaké hloubky a minulosti lze jít a taky že některé konstelace na mě měly větší vliv. Myslím, že mi došlo, že v některých životních situacích nemusím, tak moc tlačit a spíš povolit a nechat je plynout, uvidím jak mi to půjde 😁. Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala❤️. Konstelace bych doporučila všem ženám, které se chtějí někam v životě posunout a odbourat zvyklosti, které jim neslouží a necítí se v nich dobře.
Lucie Aujeská

Podmínky účasti

Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let. 

Konstelace nejsou vhodné

Pro labilní osoby které jsou dlouhodě v péči psychiatra nebo psychologa.

Kdo pro vás bude pracovat? 

Eva Pitnerová

Konstelace pro vás budu tvořit já. 

"Evi to, co děláš nejsou jen konstelace!" Ano nejsou, účastníci, kteří mými semináři prošly, tuhle větu často používají. 
Říkám si konstelační čarodějka a to vystihuje mojí práci asi nejvíc. 

Svými konstelacemi vám zprostředkovávám přijetí, lásku a pochopení. 

Co to jsou konstelace podle mě?  

Představ si souhvězdí.
Všechny hvězdy v něm mají přesné uspořádání. A teď si představ, že ty hvězdy jsou rodina, ktera vytváří nějaký systém a právě s takovými systémy pracují konstelace.

Jedna hvězda se naštvala na druhou a zbortil se systém, který vytvářel souhvězdí.

Konstelace tento systém obnovují a pracují se skrytým řádem lasky.

Rodinný systém má přirozený řád, řád lásky, který je neviditelný, ale který propojuje a především ovlivňuje, všechny členy systému. V konstelacích je možné uvidět tato skrytá pouta a rozvázat je. Systém ovlivňuje i to, když v rodině někoho chceme zachraňovat, nebo si myslíme, že bychom TO (ať je to cokoli) dělaly lépe.

Proto jsou konstelace úžasným nástrojem skrze který pro tebe čaruji pohyb duše a hlubokou transformaci. 

Co dalšího přinesou konstelace do tvého života?

Porozumíš tomu, proč se v tvém životě dějí události, kterým "nerozumíš". Transformuješ to, co ti brání v růstu. Změníš svůj pohled na svět kolem sebe a získáš větší pochopení pro různé události. Získáš sílu do života a uvolnění z osudu tvého předka.

  • S čím můžete počítat?
    Konstelace pod mým vedením vám nabízejí silný a hluboce transformující zážitek, který vám pomůže najít smíření a pochopení. Bude to pro vás nezapomenutelná cesta, na kterou budete s láskou vzpomínat.
  • Vytvoříme pro vás bezpečný a podpůrný prostor, kde se budete cítit volní a komfortní, abyste mohli plně vyjádřit své pocity a myšlenky. Takové prostředí je nezbytné pro účinnou práci s konstelacemi a pomáhají vám dosáhnout maximálního potenciálu.
  • Co od vás budu chtít?
    Abyste se otevřeli a upřímní vůči sobě i ostatní a byli ochotní jít za hranice své komfortní zóny. Uvidíte, že díky tomu se dostanete uvnitř sebe do míst, kde jste ještě nebyli a zjistíte, jak úžasné to vlastně je.
  • Prosím, abyste respektovali názory a myšlenky ostatních účastníků. Během přestávek se běžte projít, něco snězte a napijte se a především se hýbejte. Vaše těla do sebe zapisují nové informace a energie a skrze váš pohyb.

Přihlásit se na konstelace v Parze můžeš ještě...

  • Objednávkou a jejím zaplacením, dáváte najevo, že víte, že vám nemohu zaručit vaší osobní konstelaci, ale už jen bytím v energetickém konstelačím poli a vstupováním do rolí jste součástí transformace. 
  • Konstelace jsou vhodné pro osoby starší 18 let.